Къде в София?

  • 120 635
  • 752
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 408
              Здравейте. Извинявайте, че нахлувам в темата, но търся помощ.

              Как да стигна от централна автогара до летище София - терминал 2?
              Не познавам града и не ми се рискува с таксита - менте. Благодаря ви.
         
               
         

# 451
  • Мнения: 8 934
С метро.

# 452
  • София
  • Мнения: 2 667
Пред централна гара има метростанция. Там се качваш посока летището, но ще стрябва да се прекачиш на Сердика и да хванеш другия влак.

# 453
  • Мнения: 134
Лампа от хималайска сол има в един магазин на предпоследната спирка на трамвая в квартал Иван Вазов.

# 454
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
В Халите има щанд с лампи и др неща от хим.сол

# 455
  • Мнения: 24 327
И в Хеликон съм виждала лампи от хималайска сол

# 456
  • Мнения: 408
Пред централна гара има метростанция. Там се качваш посока летището, но ще стрябва да се прекачиш на Сердика и да хванеш другия влак.

          Благодаря.

# 457
  • Мнения: 670
  Знае ли някой къде се продават капачки за бутилки от бира?

# 458
# 459
  • Мнения: 670
Благодаря!

# 460
  • София
  • Мнения: 9 919
Има ли кафе с хубав чай някъде в центъра или около НДК (освен Чайните)?

# 461
  • София
  • Мнения: 2 850
В сладкарница " Росиче" на ул. Неофит Рилски в центъра предлагат хубав чай, близо е до НДК.

# 462
  • Мнения: 1 109
Привет на всички, които обичат да пазаруват дрешки и парцалки!
Нека тук споделяме своето любимо магазинче  на Илиянци, няма значение за какво е то: дрехи, обувки, посуда и т.н.
Аз от скоро съм в София и все още не съм се ориентирала къде какво има. Зная от познати, че има и добри попадение от към дрехи.

# 463
  • Мнения: 23
Код:
Здравейте Simple Smile може и темата да не съм я пуснала в правилната раздел... Извинявам се предварително ... Някой може ли да ми каже от къде мога да си купя МЕРИОФЕРТ ФЛАКОН 75 IU на бройка в град София ... Миналия месец намерих ,но явно  не им изнася да го продават на дребно... Благодаря предварително Simple Smile					

# 464
  • Мнения: 9 196
Защо не попиташ в някоя репродуктивна клиника, може и да ти дадат, или в твоята да имат, би трябвало да имат даже ...?

Общи условия

Активация на акаунт