Забременели след Ин витро - тема 9

  • 29 678
  • 774
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 1 898
Благодаря за посрещането   bouquet

Естлар Супер новини ! Добре дошла в клуба  Mr. Green

# 766
  • При вещиците
  • Мнения: 1 453
Ниана, добре дошла тук.
Алекс, забравила съм-честита 3ка
И аз май усещам бебка от около седмица, едно нежно тупкане отвътре. Нещо като-ехооо тук съм.

Последна редакция: вт, 02 юни 2015, 14:57 от Lili_mili

# 767
  • Мнения: X
Здравейте момичетата!
Плахо пристъпвам във вашата тема- едва в 7 г.с. съм. Имам нужда от вашата помощ  Hug
За съжаление съм силно настинала и се лекувам с чай, тонзиолотрен, еуфорбиум и осцилококцинум. Вече седмица се влача безрезултатно, може ли някоя да ми препоръча добър метод за по- бързо оздравяване?
Прегръдки от мен за всички вас Hug  bouquet

# 768
  • Мнения: 1 095
Ниана, добре дошла, винаги се радваме на попълнения в редиците. Лека и спокойна!  Hug
За количките: Триколката много ми хареса, даже и черна. На мен ми подариха триколка Бертони, в която съм бутала хлапето на племеницата и бях много доволна от маневреността, така че съм и пристрастна. Wink

# 769
  • Мнения: 2 501
Дивчо, добре дошла! Аз бях болна в началото на бременността и лекарката ми каза или 3 фервекса на ден или до 4 парацетамола на ден. Влачих грипчето 3 седмици, много е неприятно. Правих и инхалации, мм ми купи инхалатор и май това помогна да нямам силна кашлица.

Последна редакция: вт, 02 юни 2015, 14:39 от Keй

# 770
  • Мнения: 1 095
Дивчо, привет и добре дошла, миличка! Аз в началото се опитах да се разболея и стопирах нещата с клеева тинктура, гаргара с 15-20 капки в около 50-100 ml вода три пъти на ден, инхалации с готварска сол пак три на ден, шуслерова сол номер три, за носа също може да се направи физиологичен разтвор с две три капки клеева тинктура, аз там действах ударно с ОЛИНТ хидра, защото е локално, а не за пиене, чайчетата най-добре да са липа. Джинджифилът също много вдига организма, аз си го режех на много тънки филийки и като чай с мед (или заливаш с вряла вода, или вариш за 5-8 минути), дано се оправяш бързо и после чакаме отчет за здрава мама и сърчице. Wink  Hug

# 771
  • Мнения: 177
Ниана, Дивчо, добре дошли! Много се радваме тук на нови попълнения! Успех и спокойствие до най-щастливия финал Simple Smile

# 772
  • Мнения: 253
Дани, аз и Бертони гледам като опция, но не триколката.

# 773
  • При вещиците
  • Мнения: 1 453
Дивчо, добре дошла. И според мен-парацетамол (на мен са ми казали до 6 на ден), чай джинджифил с лимон. Чаят в огромни количества до втръсване.
Дизастър, обичам го това зелено. Аз проучвам колички 3 в 1, но на които коша за новородени е сертифициран и за кола. Засега знам че chicco имат.

# 774
  • Мнения: 1 220
Добре дошли, Ниана, Дивчо!!!   bouquet

Ако искате да ви сложа в списъка - кажете ми на лични примерно!

Ето линк към НОВАТА ТЕМА!!! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=850036.new#new

Общи условия

Активация на акаунт