Как да се отърва от торбички под очите?

  • 10 469
  • 21
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 186
Аз съм на 23, но въпреки това страдам от торбички под очите. newsm78 Не страдам от недоспиване, храня се нормално, не използвам никакви кремове, а само почистващи продукти и грим. Моля помагайте?!? Не знам а какво се дължат тези торби  Thinking

# 1
  • Мнения: X
Чай от лайка на пакетчета, леко във фризера и компреси.

# 2
  • Мнения: 383
гел за очи с Ройбос от магазини Лечител. от месец го ползвам страшно съм доволна 4-5 лв е

# 3
  • Мнения: 7 779
алкохол , тутун , нощен живот, грим ... Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 1 609
Долуизброените + спане по гръб, ако може + консултация с лекар, ако нищо не помага. Подпухналостта около очите може да е симптом на бъбречен проблем.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Може да е просто генетично, при мен е така Peace. Ииии...нищо не помага, да определени продукти и "ритуали", облекчават положението, но не изчезват торбичките. Аз съм така откакто се помня Laughing, гледам, че и малкия има моят ген.... Rolling Eyes.
Но има неща, които помагат - достатъчно сън, безсолно, без захарни изделия, газирано, алкохол(или по-малко Wink), спорт, леки продукти за лице, и т.н

# 6
  • Мнения: 13 623
Да, може да е генетично или бъбречен проблем. Особено ако торбичките са много големи и при допир все едно са пълни с течност.
Най-добре е да отидеш на лекар за да може да се каже със сигурност и за лично успокоение.
Иначе има продукти с дренажен ефект, примерно рол-он с кофеин или кремове.

# 7
  • Мнения: 600
От както се помня съм с торбички и сенки под очите,при мен е генетично и майка ми и баба ми са така.

ПП.Много е неприятно,но аз до сега лек за това не съм намерила.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 130
и при мен предполагам е генетично , майка е така също. При майка има и проблем с бъбреците , но при мен няма такъв. Ако не доспя, както е сега с детето положението става страшно.
До сега нищо не ми е помогнало, а съм пробвало почти всичко, без пластична операция нали. Единствено малко ми се освежава като ходя редовно на козметик и козметичката обръща специално внимание на това. Нея също я питах дали с нещо мога да ги премахна и тя също каза, че няма козметика която може да ги премахне. Единствено може да се третират за да не са прекалено подпухнали.

# 9
  • Мнения: 190
гел за очи с Ройбос от магазини Лечител. от месец го ползвам страшно съм доволна 4-5 лв е

Къде има в София магазини Лечител? Не съм срещала... newsm78 Този гел дали го има по обикновените аптеки?

# 10
  • София
  • Мнения: 2 130
гел за очи с Ройбос от магазини Лечител. от месец го ползвам страшно съм доволна 4-5 лв е

Къде има в София магазини Лечител? Не съм срещала... newsm78 Този гел дали го има по обикновените аптеки?

в Халите има магазин/щанд на лечител, но не знам дали имат този гел

# 11
  • Мнения: 190
О, супер. Там ми е много удобно. Мерси! Още днес ще проверя Simple Smile

# 12
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 729
Структура на лицето - аз си ги имам от млада, нито нещо помага, нито нещо ще ги махне /изключвам операция/.

# 13
  • София
  • Мнения: 186
Да, може да е генетично или бъбречен проблем. Особено ако торбичките са много големи и при допир все едно са пълни с течност.
Най-добре е да отидеш на лекар за да може да се каже със сигурност и за лично успокоение.
Иначе има продукти с дренажен ефект, примерно рол-он с кофеин или кремове.


Положението не е толкова зле , но като се усмихна и очите ми изглеждат като тирета  Joy Joy Joy Joy Не мисля, че е здравословен проблем, по-скоро е ген и ми се ще с някаква козметика и ритуали да ги прекрия.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 039
Винаги съм ги имала, сега съм на 37, положението с годините се влошава.Всичко изброено до тук леко намалява подпухналостта, но си седят торбичките - придават уморен вид и състаряват, за съжаление.При мене има ефект, ако не пия течности вечер.Гледам да се наливам поне с 2л. вода през деня.

Общи условия

Активация на акаунт