Не зман как може да сеоткаже едно дете от сукане нощем - тогава децата са сънени и кисели и за най-малкото нещо надавт рев. Все пак мисля, че ако детето спи в отделна стая отмайка си и не я вижда нощем нещата ще се пооправят. Моят син месеци наред спеше на спалнята с нас просто защот сучеше през час нощем  и нямах сили да се разхождам постоянно до креватчето му. Отделихме го в самостоятелна стая на 11мес. Тогава драстично намали буденията нощем - събуждаше се , промрункваше, но като не ме види си заспива сам, само 2-3пъти нощем надаваше по силен вой и аз отивах, лягах при него и го кърмех докато заспи. Постепенно той започна да ме вика и да суче само около 2-3 часа и после чак сутринта, докато една прекрасна нощ не се събуди въобще и до сега се радваме на блажени нощи  Laughing Ако обаче спяхме в една стая и той ме виждаше като се събуди мисля, че нямаше да се откаже от кърменето и всеки път щом ме види щеше да надава писъци и да настоява да му дам.


Да ти кажа май тази тактика може да се окаже най успешна - малката дни на ред ревеше през 1 час и тази нощ реших да я отделя да си спи сама в стаята - резултатът беше само 2 ставания за цялата нощ! Не смея да кажа че ще тръгне и при нас - но постингът ти определено ме обнадежди!