колко време ви беше необходимо след секцио да си върнете предишното тегло

  • 2 249
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Имах да свалям 25 кг. Отне ми близо една година.

# 46
  • София
  • Мнения: 3 663
Първия път качих 21 кг. - свалих за 6 месеца 25 кг. без диети, като кърмех.
Втория път качих 17 кг. -  1 г. и 3 месеца след това, имам още 7 кг. да махам  Confused.

# 47
  • Мнения: 396
Вече мина 1г и 1м. и ми остават 3 килца,а качих 18кг. Crazy Crazy!!

# 48
  • Мнения: 287
Аз качих 25 кг. Всеки път, като намалях храната и ми намаляваше и кърмата и прекъсвах диетите. Така докато малкия навърши 1 г. и сам се отказа от сученето. До тогава да бях свалила 5-6 кг. Сега вече съм на кг  преди да родя. От 2-3 месеца не мърдам на кг, но обиколките ми намаляват, защото всеки ден правя поне по 1 час упражнения. /днес например и повече: 2 часа пилатес и 1 час спининг/.
Търпение и упорист се иска, за качилите повече кг. Но важното е, че не е невъзможно Simple Smile

# 49
  • Мнения: 131
Според мен много зависи от това кой колко е качил. А и от начина на живот - хранене, спортуване и естествено от гена.

# 50
  • Мнения: 3 153
Според мен много зависи от това кой колко е качил. А и от начина на живот - хранене, спортуване и естествено от гена.
Подкрепям, а и няма значение секцио или не!
Иначе аз още не съм си върнала килограмите, но то е защото ме мързи да диетствам и фитнесувам, ноооо се хванах скоро на хорото и смятам да постигна резултати в близките месеци:)

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 446
Аз качих близо 30кг Embarassed през бременността. Върнах се на старите си килограми за около 4-5 месеца. Според мен бързо ги свалих и затова сега трябва доста да поработя за стягането Confused

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Аз като се прибрах си бях вече в килограмите преди да забременея /а те сами по себе си са си доста ... Sick/. Но този път качих само 9 килограма. С Ани бях качила 13кг., и ми трябваха 2 години, за да се осъзная и да почна да слабея /качих доста и след самото раждане, затова сега внимавам много/.

# 53
  • Мнения: 527
Качих 20кг., като се прибрах от болницата на 8 ден след секциото бях - 13кг., сега девет месеца по-късно още се боря с 3кг., мисля че последните са най-трудни. Не изглеждам зле, но ме е яд, че не мога да се напъхам в дънките от преди да забременея, а и кожата на корема е една такава  #Cussing out Иска се още ама и аз не правя нищо по въпроса  Whistling

# 54
  • Мнения: 645
Аз имах що годе приличен вид чак година след раждането. Имах кърма 8 месеца, а започнах да слабея чак на десетия месец и когато малкия навърши годинка можах да кажа че изглеждам горе-долу прилично. Crazy

# 55
  • Мнения: 5 393
Като родих,имах 10кг за сваляне.Изчезнаха от самосебе си,въпреки че кърмя и не спазвам никакви диети.Просто зависи и от организма.В момента съм даже 1 кило по лека отколкото когато забременях

Общи условия

Активация на акаунт