Пъзели 27

  • 145 601
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Аз първо отделям и редя рамката, после (зависи от пъзела) отделям някои по-ярки петна от картинката и ги сглобявам. Чак когато останат еднородни по цвят големи петна подреждам парченцата по форма и търся съвпадения на детайли. Ако е съвсем еднакъв фона е голям кошмар  Crazy, тогава остава пробването едно след друго. Успех Hari75  Peace.

# 46
  • Мнения: 5 278
Аз първо отделям и редя рамката, после (зависи от пъзела) отделям някои по-ярки петна от картинката и ги сглобявам. Чак когато останат еднородни по цвят големи петна подреждам парченцата по форма и търся съвпадения на детайли. Ако е съвсем еднакъв фона е голям кошмар  Crazy, тогава остава пробването едно след друго. Успех Hari75  Peace.

И аз така процедирам.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 727
Всички така процедираме  Peace

# 48
  • Мнения: 548
Благодаря на всички за съветите)  bouquet

# 49
  • София
  • Мнения: 963
Приемате ли нови попълнения?  Simple Smile
И за да не е просто запис, ето това чака да бъде сложено в рамка и окачено на стената.

https://lh3.googleusercontent.com/fsrDLfHdrBE3yugn6ItTvhD66jPXX9 … OiA=w1727-h971-no

# 50
  • София
  • Мнения: 9 850
Новите ми попълнения, все още ненаредени, са тези
Скрит текст:
и
Скрит текст:
Поръчах ги от чужбина, бързо дойдоха. Сега чакам да ме осени музата за редене.

# 51
  • София
  • Мнения: 9 850
Минавам да покажа готов Fantastic Voyage
Скрит текст:
Много приятен за редене.

# 52
  • София, България
  • Мнения: 5 593
Момичета, здравейте!
Аз си обичам пъзелите от малка, но доста време бях позанемарила тази дейност. Напоследък усещам как ме обзема отново желанието за пъзели.
Можете ли да споделите вие от къде си поръчвате/купувате пъзелите?
Има ли някакви коледни промоции тези дни?

В момента редя един на Star Wars тематика, 1000 части, ще го покажа, когато е готов.
Най-големият, който съм редила е 3000 части.

# 53
  • Мнения: 9
Здравейте,

Подреждала съм през годините няколко пъзела и искам да продължа традицията. Забавно е през зимата да си прекарваш приятно свободното време в  битка с малките парченца.
За съжаление пъзела който търся не мога да намеря в България.Той е на Heye и се казва Historia Comica 1 или 2.
Ето линк: http://heye-puzzle.de/en/historia-comica-1-puzzle/.
Много ще се радвам ако ми кажете как мога да се сдобия с него.

Благодаря!

# 54
  • София
  • Мнения: 2 139
Много е красив Heart Eyes Колко части е?

# 55
  • София
  • Мнения: 9 850
Соник, 1000 части е. Мисля утре да се хвана и да го наредя.
Виктория Николова, намерих този пъзел в английския амазон за около 35 лири и в немския за около 40 евро. Можеш да поръчаш оттам с превозвач до тук.

# 56
  • Мнения: 9
Соник, 1000 части е. Мисля утре да се хвана и да го наредя.
Виктория Николова, намерих този пъзел в английския амазон за около 35 лири и в немския за около 40 евро. Можеш да поръчаш оттам с превозвач до тук.

Надявах се някой български търговец да го внесе. Все още се чудя защо Едука и Равенсбургер имат специализирани магазини или поне голямо предлагане в София, а другите качествени марки са пренебрегнати. Sad

# 57
  • София
  • Мнения: 9 850
Писах им на Heye по едно време тази година - официален вносител за България е store.bg . Каквото внесат оттам, това е. Преди години намирах само на Равенсбургер, сега много често попадам само на Едука, чат-пат в някой магазин да пуснат Трефл, но е рядко. Schmidt също от време на време мяркам.

# 58
  • Мнения: 9
Писах им на Heye по едно време тази година - официален вносител за България е store.bg . Каквото внесат оттам, това е. Преди години намирах само на Равенсбургер, сега много често попадам само на Едука, чат-пат в някой магазин да пуснат Трефл, но е рядко. Schmidt също от време на време мяркам.

Размених няколко мейла с store.bg, в които ми казаха, че доставките им са 2 пъти годишно и следващата ще бъде през лятото. Но и за тогава не ми гарантират, че ще го има. До тогава може да съм си харесала друг. Разликата в цената е доста голяма. Тук е по 75лв, а от западните сайтове започва от 90лв без доставка. Днес ще отида до магазина на Едука на Пиротска в малкия ЦУМ. Дано харесам нещо. Не ми се редят карти, природа или картини. Искам нещо нестандартно и интересно.
 Simple Smile

# 59
  • Мнения: 874
Здравейте Simple Smile И аз съм голям фен на пъзелите, сега редя поредния с 3 хил. части 

Предишния нареден пъзел е от състеазнието по пъзели -

Общи условия

Активация на акаунт