za kakvo se pie MAGNEROT

  • 3 376
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 832
И аз пиех магнерот някъде от 5 месец до края, защото ме болеше ниско долу.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 750
Аз също пия магнезий (Магне Б6), защото и при мен стягането на корема и болката ниско долу се появи в края на 5-я месец. Обясниха ми, че трябва да го пия, за отпускане на матката и успокояване на това стягане. Освен това пия и Папверин и Гинипрал, защото тези контракции не спират Sad А и трябва да се почива в такива случаи.
Така че, ако Магнерот-а не ти подейства, ще трябва да се посъветваш отново с лекаря ти. Почивай си повече!   bouquet

# 17
  • Мнения: 5 391
Не е за СТЯГАНЕ, а за отпускане на маточната мускулатура. Намалява тонуса на матката и пречи на евентуални контракции.
Peaceточно

# 18
  • Мнения: 341
Заради магнезия, а той е за успокояване на подготвителните контракции - да не те притесняват.

# 19
  • Мнения: 1 645
Аз пиех Магнерич + Гинепрал,от началото на 6 месец,(за задържане)по схема която лекарят ми направи.Спрях ги точно когато влезнах в 9 месец.
Моите контракции определено не бяха подготвителни,и бяха много на често.
Поговори по обстойно с твоя лекар,и не се натоворвай,най добре е да лежиш повечко.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
И аз пия Магнерот от 6 месец. А освен него и Гинипрал, че бебето нещо бърза да излиза. Всичко е за спиране на контракциите. Но трябва и почивка. Ако няма ефект до няколко дни обади се на доктора си, трябва ти нещо по-силно. Успех!

# 21
  • Мнения: 125
И аз пих Магнерод за задържане и против контракции.Много ми помогна.Не се притесняваи слушай лекарите те си знаят работата.

# 22
  • Мнения: 402
Аз пиех Магнерот и Нош па от 5м. до края. Така че не се притеснявай, следвай указанията на доктора.

# 23
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 440
На мен ми го изписаха още в 6г.с. Пие се също против заплашващи аборти.Изпих една опаковка(5 блистера) и докторът каза да го спирам.

# 24
  • Мнения: 2 035
И аз пия магнерич заедно с папаверин още от 14 г.с. и с тях се чувствам по-добре.  Дока ми каза поне за сега да продължа да ги пия.
А на въпроса ти за какво се пие MAGNEROT смятам, че PolarFox ти е обяснила съвсем правилно.
Лека бременност   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт