Шокирана съм от мнението на мъжа ми за космите!

  • 3 665
  • 52
  •   1
Отговори
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Откакто се познаваме се чистя навсякъде. Винаги съм си мислела че на него така му харесва повече. Последния път даже си направих по-различна "прическа" на триъгълника - т.н. "бразилска лентичка". И какво установих. След като няколко дни си мълчи по въпроса сутринта ми заяви че прическата му приличала на "хитлеристки мустачки" и изобщо не му харесвало да съм съвсем изчистена в зоната на бикините защото съм приличала на "гол охлюв". Досега обаче си мълчал защото мислел че или така ми харесва или го правя с хигиенна цел. Иначе за краката и мишниците не било лошо да са гладки, но бикините и ръцете не го кефели. Та сега се питам за какво всеки месец ходя и търпя да ме дърпат и скубят? Да не говорим че се бях навила за лазерна епилация в тази област и проучвах салоните. Хем щях да се охарча здраво, хем горкия щеше да гледа "гол охлюв" следващите 7-8 години.

# 1
  • Мнения: 3 447
И аз съм го чувала това мнение за "голия охлюв", мда Grinning

# 2
  • Мнения: 1 183
 Hug Hug Hug
Тия мъже защо винаги си мислят, че можем да им четем мислите  newsm78
А пък и ги страх да кажат какво мислят, че да не ни обидят  Joy

# 3
  • София
  • Мнения: 3 328
И аз съм го чувала това мнение за "голия охлюв", мда Grinning
Ако трябва да съм съвсем откровена, а и да ви поразсмея - това са моите думи за тоталното обезкосмяване в интимната мъжка област Mr. Green На мен поне ми е грозно и смешно да видя такава картинка, що се отнася до мъж обаче. За жената възприемам и напълно подкрепям "голоохлювстването" Laughing

# 4
  • Мнения: 1 381
ми нали знаетя приятели по вкус и цвят няма.

Моят пък точно обратното, като чуе че отивам на триъгълник едвам го удържам да минат поне 24 часа, че ми е много тънка кожата и много ме боли след това.

За ръцете също, обаче аз съм си доста космата и  няма как махам ги от години. КАто почна да се епилирам крака цели, ръце, мишници, бебешки мъх около лицето, мустак, брада ( е няколко косъмчета де) ми отива 1 ден и половина. Гърба ми се схваща ....., не е лесно

# 5
  • Мнения: 46 510
И аз мисля, че трябва да се водим по мъжете си  Peace
Моят мъж беше инициатор на голия охлюв и се старая да не го "обличам"  Blush

# 6
  • Мнения: 5 622

 Добре де, по-добре ли ще им е, ако езика им се заплита в косми и ги вадят измежду зъбите си? Те мъжете отдавна съм разбрала, че не са като хората....

# 7
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Абе честно да ви кажа, на мен самата ми е гадно да съм космясала... Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 237
Моят мъж определено си пада по "голи охлюви",ама и аз съм така.Тъй че спокойно можем да се пуснем и двамата на разходка в градинката  Animal Snail

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 790

 Добре де, по-добре ли ще им е, ако езика им се заплита в косми и ги вадят измежду зъбите си? Те мъжете отдавна съм разбрала, че не са като хората....

Хохохохоохххооооооо  hahaha hahaha hahaha ми то си е вярно. Ако има косми хич няма да им е приятно да си ги вадят от устата.
Иначе преди време един приятел ми каза, че не харесвал досущ обезкосмени, щото му приличало на детска п...а.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 444
Толкова ненавиждам косми, че махам всичко и навсякъде.Изобщо не ми пука ничие мнение, отвратително е жена с космаци #2gunfire Mr. Green
Никол, страхотно си направила снимката на детето, сама ли успя, много ми харесва  bouquet

# 11
  • Мнения: 2 152
Мен пък точно такъв "гол охлюв" ме искат newsm47Ама съвсем, съвсем гол - хи хии. Сега обаче от бременността , нещо много ме боли като ме скубят Cry

# 12
  • София
  • Мнения: 39 758
И моя мъж е лщбител на "голия охлюв", но както беше написала една мама... приятели по вкус и цвят...
Различни мъже, различни идеали за красота.

# 13
  • Мнения: 1 934
Hug Hug Hug
Тия мъже защо винаги си мислят, че можем да им четем мислите  newsm78
А пък и ги страх да кажат какво мислят, че да не ни обидят  Joy
Май е така.

# 14
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Моят мъж определено си пада по "голи охлюви",ама и аз съм така.Тъй че спокойно можем да се пуснем и двамата на разходка в градинката  Animal Snail


 Peace

# 15
  • Мнения: 9 092
Важно е разнообразието.
Един път ще е гол охлюв, друг път бразилска лентичка, трети път ще е с повечко косъмчета. Като казвам "повечко косъмчета" нямам предвид дълги по километър, че да се заплитат по устата на мъжа  Sick Просто, еднообразието убива желанието и интереса. Моят хубостник ми е казвал, че понякога се въбужда, когато се оставя в повече косми (ако нямам време да се епилирам, или пък изчаквам космите да поникнат по-добре, за да стават за епилация). Иначе, за мен е неприемлива идеята мъж да се епилира там долу...особено "гол охлюв".
Та такива работи  Crazy

# 16
  • Мнения: 7 186
И аз съм за голия охлюв. Peace
Независимо от пола. Twisted Evil

# 17
  • Мнения: 5 539
На моя му е все едно. Каквото правя, го правя заради себе си

# 18
  • Мнения: 3 537
Мъжа ми много си пада по голия охлюв,че и на мес си ми е екстра Heart Eyes smile3521

# 19
  • Мнения: 10 758
Толкова ненавиждам косми, че махам всичко и навсякъде.Изобщо не ми пука ничие мнение, отвратително е жена с космаци #2gunfire Mr. Green

И аз съм на същото мнение Peace  bouquet

# 20
  • Мнения: 109
Аз също съм за "голия офлюв",въпреки че понякога променям като оставя по някоя бледа лентичка или нещо от сорта. LaughingМойто мило определено одобрява това,дори му харесва и то доста! newsm44Искам да кажа,че първо го правя за себе си,дори и да не му харесваше това не бих "космясала" само за да му угодя-аз бих се чувствала ужасно! #Silly

# 21
  • Мнения: 6 155
Аз за "бразилската" фризура. Някакси не се чувствам комфортно като гол охлюв Rolling Eyes  Остава да питам и мъжО какво мисли по въпроса  Joy




п.п. лелее, вече си знаем и прическите долу  #Crazy Embarassed Embarassed

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И аз съм за голия охлюв. Peace
Независимо от пола. Twisted Evil
И аз съм ЗА, а мъжо харесва "бразилската " та ги редувам Crazy

# 23
  • Мнения: 10 758
п.п. лелее, вече си знаем и прическите долу  #Crazy Embarassed Embarassed
Joy Joy Mr. Green

# 24
  • Мнения: 390
На моя му е все едно. Каквото правя, го правя заради себе си

И ние сме така Laughing

# 25
  • Мнения: 109
и моят мъж обича да нямам нито един косъм-доволна съм че вкусовете ни съвпадат Hug

# 26
  • Мнения: 5 103
И аз съм за голия охлюв. Peace
Независимо от пола. Twisted Evil
И аззззззззззззззззззззззз

# 27
  • Мнения: 2 125
Да живеят голите охлюви Hands Clap...и мъжките и женските!

# 28
  • Мнения: 5 647
Аз също съм за "голия охлюв"  Mr. Green

# 29
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574

 Добре де, по-добре ли ще им е, ако езика им се заплита в косми и ги вадят измежду зъбите си? Те мъжете отдавна съм разбрала, че не са като хората....


Ааааа, не! Къса подстрижка. Той така се стриже от години именно за да ми пази зъбите и очевидно иска и аз да съм така.
А освен това няма против да си махам космите отдолу. Просто отпред да има нещо.

# 30
  • Мнения: 9 990

 Добре де, по-добре ли ще им е, ако езика им се заплита в косми и ги вадят измежду зъбите си? Те мъжете отдавна съм разбрала, че не са като хората....


Ааааа, не! Къса подстрижка. Той така се стриже от години именно за да ми пази зъбите и очевидно иска и аз да съм така.
А освен това няма против да си махам космите отдолу. Просто отпред да има нещо.

Ми хубаво-добре, че навреме си е казал-спестила си си ходене по епилации.Ако не ти представлява трудност-направи се както му харесва и сте ок Laughing

# 31
  • Мнения: 1 120
Много мразя косми и това е Sick
Още един глас за голия охлюв Peace
Никога не съм се допитвала за мнението на мъжа ми по въпроса...

# 32
  • Мнения: 481
Аз за да си спестя такива изненади си го питах, още отдавна като бяхме гаджета, кой вариант му харесва повече и след като се разбрахме по въпроса започнах да правя изцяло кола на триъгълника. Преди и аз си оставях по една лентичка отпред. В началото много не можех да се възприема. Но с времето и аз свикнах да се гледам така и повече ми харесва.

# 33
  • Мнения: 4 546
що се отнася до триъгълника, мойто мъжо е същият
преди му харесваше да съм "дибидюс", но явно е било просто от любопитство. сега казва, че по-му харесва да съм с прическа, да имало какво да открива  Embarassed
първо реших да не се бръсна изцяло просто за да внеса малко разнообразие. но на мъжо така му подейства, че реших да си остана така.
е не съм като горила - подстригвам се и си чистя бикини линията.  Wink

# 34
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262

 Добре де, по-добре ли ще им е, ако езика им се заплита в косми и ги вадят измежду зъбите си? Те мъжете отдавна съм разбрала, че не са като хората....
В тоя ред на мисли се сетих за един стар виц:
-Какъв звук издава срамен косъм като пада?
-Пу, пу, пу

По темата и аз съм от о'олювите, така по ми харесва, мъжа ми не съм питала, ама ще отправя запитване довечра. Mr. Green

Последна редакция: пт, 17 мар 2006, 16:01 от Джиджи

# 35
  • Мнения: 2 125

В тоя ред на мисли се сети за един стар виц:
-Какъв звук издава срамен косъм като пада?
-Пу, пу, пу

 Joy Joy Joy

# 36
  • In transit
  • Мнения: 11 810
В тоя ред на мисли се сетих за един стар виц:
-Какъв звук издава срамен косъм като пада?
-Пу, пу, пу

По темата и аз съм от о'олювите, така по ми харесва, мъжа ми не съм питала, ама ще отправя запитване довечра. Mr. Green

   Joy Joy Joy и аз съм така, това си е мое решение... по едно време бях с бразилска лентичка , но голия охлюв по ме кефи Wink

# 37
  • Мнения: 573
Още един глас за ''голите охлюви" thumbsupмразя космите

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Е то аз ако тръгна да се съобразявам мъжа ми какво иска съм го закъсала направо.
Правя го предимно заради себе си, важното е аз да си се харесвам.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 677
На мен никога не ми е пукало кой какво мисли или харесва!!!Когато реших да се обескосмявам започнах от там където аз исках и по колкото сметнах за добре- с всяка изминала година ме дразнеха космите на все повече места и така...
Сега имам само по главата и малко на триъгълника- ако може да се нарече така лентичката която съм си оставила newsm78
До сега не съм имала никакви намеци от нито един от партньорите ми- а пък от мъжа ми- съвсем
Но честно аз за мъж не възприемам да няма косми по ръцете и краката- за останалото- предпочитам или за са минимално или изобщо да ги няма

# 40
  • Мнения: 5 391
Чувала съм за мъже, които харесват космати жени, независимо от местонахождението на космите #CrazyСпоред мен ако гладка и обезкосмена се чувстваш комфортно не е нужно да се съобразяваш с прищявките на мъжа.Добре, че мен ме харесват като "гол охлюв" Mr. Green

# 41
  • Мнения: 9 092
Чувала съм за мъже, които харесват космати жени, независимо от местонахождението на космите #Crazy
Това  ми звучи извратено  Sick И ми напомня на тези, дето не си махат космите под мишниците...което ме връща към един брутален спомен миналото лято в градския транспорт, в големите жеги... Sick

# 42
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Важно е разнообразието.
Един път ще е гол охлюв, друг път бразилска лентичка, трети път ще е с повечко косъмчета. Като казвам "повечко косъмчета" нямам предвид дълги по километър, че да се заплитат по устата на мъжа  Sick Просто, еднообразието убива желанието и интереса. Моят хубостник ми е казвал, че понякога се въбужда, когато се оставя в повече косми (ако нямам време да се епилирам, или пък изчаквам космите да поникнат по-добре, за да стават за епилация). Иначе, за мен е неприемлива идеята мъж да се епилира там долу...особено "гол охлюв".
Та такива работи  Crazy
Съвпада с моето мнение.

# 43
  • Мнения: 26
е, сега.. Цялостното обезкосмяване си носи много приятни усещания и а двамата. Обаче един тъмен кичур ( или пък рус, червен, розов(!) и тн ) в зоната на бикините действа освежаващо. Мъжете апропо също мислят така. Не познавам мъж, който да предпочита дълги женски косми по гениталиите, дори са ми споделяли, че многото косми намалявали удоволствието от проникването.
 Аз съм твърдо за цялостната епилация, но е забавно като си оставиш една мъничка "бразилска пътечка" и я мацнеш с боя за коса!

# 44
  • София
  • Мнения: 4 423
Още един гол охлюв! Peace  Animal Snail

# 45
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
За мен пък е повече от приемливо да открия гол охлюв като си свали боксерките  Mr. Green Защо, нима ви е приятно да плюете косми?! Добре е, че двамата имаме еднакви предпочитания за интимните прически  Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 7 640
в интерес на истината, и аз съм чувала от доста мъже, че не се кефят особено на тотално интимно обезкосмяване при жените

# 47
  • Мнения: 7 430
Аз до сега не съм имала оплаквания, но да си призная честно, още ехеее в по-младите години му давах на него да "твори"  Mr. Green и така разбрах какво му харесва  Peace
Той самия си прави това Wink

# 48
  • Мнения: 4 371
Според мен трябва да се съобразиш с мъжа ти, все пак това е негова територия Wink Или да измислиш някакъв компромисен вариант Peace


П.П.Само не разбрах кой ви пита вие с какви прически сте долу Joy Joy Joy

# 49
  • Мнения: 4 371

 Добре де, по-добре ли ще им е, ако езика им се заплита в косми и ги вадят измежду зъбите си? Те мъжете отдавна съм разбрала, че не са като хората....
Ха ха, уби ме. Ако има оставени косми, те едва ли са дълги. Шемет си ти Crazy

# 50
  • Мнения: 666
 Моя мъж  много държи да съм гол охлюв

# 51
  • София
  • Мнения: 5 289
Откакто се помня съм "гол охлюв",мъжът ми го нямаше една седмица и бях решила да си оставя малко косъмчетата да пораснат и да си направя някаква прическа и кво стана?Ми то космите са ми толкова редки,че никаква прическа немога да изобретя,ей много ме хвана яд.Друго си е да имаш възможността да разнообразиш отвреме на време.Иначе,мъжа ми е за пълното обезкосмяване.

# 52
  • Мнения: 396
Мъжа ми много си пада по голия охлюв,че и на мес си ми е екстра Heart Eyes smile3521

 Peace Peace и ние така!!!

Общи условия

Активация на акаунт