Ползвате ли готовите супи, бульони и сосове?

  • 4 162
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13 731
Здравейте, момичета!

Поогледах темите, но не видях такава, макар тук- там да се казва по-нещо по въпроса?

Какво ще кажете, имат ли място в кухнята ви? Аз лично се въздържам, макар че някой път, срам не срам Embarassed, прибягвам до тях. Всъщност повдигам въпроса, защото ми прави впечатление, как в различни кулинарни предавания по ТВ и в кулинарните рубрики по женските вестници и списания (например в Бон Апети, Всичко за жената) се предлагат нелоши рецепти , НО....почти винаги с добавка на пилешки или зеленчуков бульон от готовите. Първо, като готвиш пиле или гювеч, защо ти е готов бульон, и второ, те са пълни с консерванти и не знам какви още гадости. Какво е това? Реклама? И ако е така, не трябва ли да им се забрани newsm78

# 1
  • Мнения: 1 708
Готовите супи никога не са ми харесвали,но бульончета ползвам непрекъснато.
Също много рядко прибягвам до картофените пюрета на прах,просто не ми допадат.
Отмалките тайни ползвам за кюфтета и картофен огретен,другите също не ми харесват.

# 2
  • Мнения: 9 104
Готови супи не ползвам, но бульони-редовно.
Малките тайни купвах по веднъж за: кюфтета, винен кебап и пилешка кавърма, после си нагодих подправките от моите, смея да кажа, че кюфтетата са по-вкусни с моите.

# 3
  • Мнения: 3 537
Ползвам редовно бульони ,пикантина и полу готови сосове като малките тайни на Маги.
Готовите супи много не ми харесват.

# 4
  • Мнения: 581
Сосове и супи изобщо не ползвам, а бульони - много рядко.

# 5
  • Den Haag
  • Мнения: 1 843
Ползвам, от фиксовете на Маги, бульони и някои готови салатни сосове от Метро.
Супи не позвам.

# 6
  • Мнения: 2 142
Ползвам предимно бульони и зеленчукови смески, като подправки. Готовите супи са ми пълна отврат. Понякога да си призная правим и от готовите спагети за гарнитура или готово картофено пюре, не ми харесват много, но понякога няма време за повече  Embarassed

# 7
  • Мнения: 2 587
Използвам редовно бульони ,пикантина и фиксовете на Маги!Супи много рядко.

# 8
  • Мнения: 425
Супи  и сосове не ползвам , не ми допадат. Булъони - рядко.

# 9
  • Мнения: 2 125
Ползвам редовно бульони ,пикантина и полу готови сосове като малките тайни на Маги.
Готовите супи много не ми харесват.

И аз така Peace

# 10
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Твърдо не  Naughty И подправки като си купувам много внимавам вътре да няма глутамати, глутаминати и дрънминати  Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 4 546
имам няколко от тези неща в кухнята, но не ги ползвам. и аз недоумявам защо на всяко ядене трябва да слагам добавки. пробвала съм някои от фиксовете на маги от любопитство. но не виждам кой знае каква разлика с или без тях. готови супи си правех едно време като бях студентка, но са отвратителни - адски много отварят апетита.

# 12
# 13
  • Мнения: 174
Не използвам нито готови супи, нито сосове, нито фиксове или подправки. Преди използвах от бульоните, но вече не.

# 14
  • Мнения: 364
много рядко купувам от супите за чашка и някои фиксове, а бульони, вегети, пикантини не купувам - прекалено са солени за моя вкус, а и ароматът им много не ми допада  Wink

Общи условия

Активация на акаунт