rejim na hranene

  • 495
  • 2
  •   1
Отговори
zdraveite mai4eta,sinat mi e na 9 mececa.Ot  2 dni hodim na kuhnia.Vaprosat mi e kak davate tezi 3 iastia,tai kato 4uvam razli4ni mnenia-niakoi smiatat,4e supata se dava za 1 hranene sas suhar(az sam 4ela,4e ne e hranitelno i se dava 30ml.predi osnovnoto na obiad),drugi,4e deserta ne se dava za sledobna zakuska samostoiatelno t.e ne e dostata4no.Molia pi6ete vie kak procedirate.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Моя е още малък за кухня,но ще ти кажа една приятелка как процедира.Пюрето(основното) на обяд,кремчето в 15ч и супичката със сухарче за вечеря Hug

# 2
  • Мнения: 3 886
zdraveite mai4eta,sinat mi e na 9 mececa.Ot  2 dni hodim na kuhnia.Vaprosat mi e kak davate tezi 3 iastia,tai kato 4uvam razli4ni mnenia-niakoi smiatat,4e supata se dava za 1 hranene sas suhar(az sam 4ela,4e ne e hranitelno i se dava 30ml.predi osnovnoto na obiad),drugi,4e deserta ne se dava za sledobna zakuska samostoiatelno t.e ne e dostata4no.Molia pi6ete vie kak procedirate.
щте ти кажа аз какво правех ние тръгнахме на куня на 1г и 1 месец-сутрин  суче кам 7-8 после кам  10попара 1.30 супата и второто(изяждаше си ги)16 кисела после 7-8 кашичка и пак кърма Joy

Общи условия

Активация на акаунт