Стискайте палци, в понеделник сме на скенер!

  • 2 451
  • 33
  •   1
Отговори
  • Враца
  • Мнения: 871
ООХ, мили мамчета,няма на кой друг да се оплача за да ме разбере така както вие.В понеделник сме на скенер с Криси.И тогава лекаря ще си каже последната дума.Толкова съм напрегната , че няма как да се опише.А той горкият...за два месеца ЯМР,аудиограма и ренген.Сега и скенер.Като знам как е с пълната упойка...   smile3518  Но няма начин.При всичкото напрежение днес приеха майка ми с инсулт в неврогочиното отделение.Цял ден по болници с нея.И тя горката , освен мен няма на кой да разчита.   А аз съм вече на ръба....чувствам , че не издържам!   smile3511 Затова ви моля стискайте ни палци в понеделник!Моля ви!   newsm17 В понеделник ще ви пиша за резултатите!

# 1
  • Мнения: 4 053
стискам силно палци,
дано всичко е наред и успех.....  bouquet

# 2
  • Мнения: 462
Стискам палци и всичко ще бъде наред!
А за това че са се струпали повече изследвания на детенце, не се притеснявай...те са издръжливи...ние сме тия дето заставаме на ръба...децата като им мине зора бързо се вдигат на крака Simple Smile
Горе главата, че ако не ти...кой друг ще е опора?
Стискам палци и майчето ти да се възстанови бързо!  newsm10

# 3
  • Мнения: 3 698
Всичко да е наред  Praynig

# 4
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
О, много съжалявам, всичко на куп ти се е срупало  Sad.
Разбира се, че ще стискаме палци, казах ти, не се притеснявай, всичко ще е наред. Анестезиоложката е много добра и половин час след изследването няма и помен от упойка, нито повръщат децата, нито залитат, нито са сънливи. Добре ще е Криси, не се бой  Hug
Дано с майка ти всичко е наред и дано има кой да ти попомогне...

# 5
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Да, Марго, намери някой да ти помага тези дни, че иначе съвсем ще рухнеш. А сега много хора имат нужда от теб и трябва да си силна!
  За скенера стискам палци и ще се молим всички за добри резултати  Praynig  Praynig  Praynig
  И при първа възможност в понеделник да пишеш!

# 6
  • Мнения: 2 543
Разбира се, че стискаме палци! Не се страхувай и не се притеснявай - всичко ще е наред!

Дано само майка ти се оправи по-скоро! Praynig

# 7
  • Мнения: 997
Много неща са ви се струпали наведнъж. Успех с изследването утре.  И майка ти да се оправи бързо!

# 8
  • Мнения: 4 414
милата spoko толкова напрежение ти се е събрало!
стискам палци за всичко - за майка ти да се оправи и за скенера да е ОК Praynig
ние сме с теб!  всичко ще е наред, ще видиш! Heart Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 4 412
Мила Марго, много напрежение наистина. Дано майка ти се стабилизира бързо! Стискам палци за скенера, не се притеснявай от упойките, сега медицината е много напреднала. Поне за това да те успокоя, че упойките в големите Сф болници /може би и в другите/ са много добри, анестезиолозите също и въобще за това не мисли. Ще се моля резултатите ви да бъдат добри! Защо не вземеш леко успокойтелно, валериан или нещо друго. И пази детето да е здраво.

# 10
  • Мнения: 74
Здравей Марго! Да...знам какво ти е...и аз го изживях! И после плаках от радост като ми казаха че нищо и няма! Желая и на теб същото!!! Внимаваи...не го храни преди това...и вода да не пие! Успех желая и на майка ти....дано е бил малкия дявол!!! Ние сме с теб!!!!

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Марго, с теб съм и аз  Hug

пращам ти малко положителна енергия Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 2 327
Стискаме палци всичко да е наред!
Съжалявам че толвкоа неща са ти се насъбрали, но пък може да те чака и нещо хубаво Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 1 333
Стискам палци и аз и се Моля за добър резултат !
Дано всичко е добре и с милата ти майчица и скоро да се възстанови. Пази се и ти!!!
 Hug

# 14
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Марго, не съм ви забравила  Heart Eyes, сигурно вече изследванията са минали, моля се за добри резултати, та да се поуспокоиш малко и ти  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт