За третия човек във връзката и разклатеното доверие

  • 20 986
  • 171
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 834
Интересно, че съпругата ги е запознала, но при проблем момичето не звъни на нея, а на мъжа...Явно ще да е от тези, дето "по-добре се разбират с мъже". Разкарвайте я навреме.

Мда. Тези като ги чуя и ми призлява.  Close Особено пък от разни 19 годишни пикли.
Подкрепям, че има нужда от непременна намеса, най-вече към мъжа ти.

# 166
  • Мнения: X
Той нали й е казал, че среднощните разговори са били да успокоява момичето, защото си имала проблеми. Възможно е просто тя да го харесва и да флиртува с него, но мъжът би трябвало да я озапти, дори и да се чувства поласкан от вниманието й. Няма как да бъдеш приятел с някой, който не се с уклон аобразява и ти създава проблеми  в семейството. Всъщност можеш, ако не ти пука и на първо място са ти приятелите.
Тоест версията проблеми на момичето са изключени .....
Абе, то не е изключено тя наистина да има проблеми, ама такива, които не търпят отлагане и си трябва психопомощ посред нощ, обикновено са за специалист.А не за приятел.
............. но тя...19 годишна и звъни на мъжа ми в 12 да му се оплаква от гаджето и съквартиранта си (било я страх от него) .
Как пък не може да почака до другия ден, че да се оплаква, ами трябва да притеснява едно семейство посред нощите с тъпотиите си.Като те е страх от гаджето, го напускаш.Като те е страх от съквартиранта, го сменяш.Не тръгваш да занимаваш други хора с идиотизми.

Лично за мен, си е предтекст да му се обажда и в извънработно време.
Разкарай пиклата, преди да е натворила още проблеми.

# 167
  • Мнения: 71
Съжалявам,нахлух така в темата ти, както и че дадох малко объркваща информация.
 Случи се миналата година.Когато направих тези разкрития ,реших  първо да се успокоя и после да говоря.Плаках цяла нощ ,изпуших кутия цигари,мислих много.На другия ден реших ,че спокойно ще говоря.Да обаче неговата реакция беше бурна.Как може да  му нямам доверие,изкара ме извън нерви и все пак се стигна до грозните скандали.Посследваха много разговори,скандали.Той просто каза добре и изтри телефона,спря да ходи при нея,прекрати всякакви контакти.Дали се чувствам добре?Не.Исках да разбере гледната ми точка,не просто да му заповядам.Все още има недоизказани неща.

# 168
  • Мнения: 1
При мен проблема е друг, но не знам как да си направя форум и да ви уведомя там. Съжалявам, за което. Simple Smile
При мен е обратното. Аз си пиша с едно момче и се виждаме всеки ден, но няма нищо между нас.. поне от моя страна. Приятелят ми (всъщност ние не сме заедно все още) много ревнува от него, защото ние буквално постоянно сме заедно и той си втълпява някакви неща, комплексира се от него, защото бил по-привлекателен, по-здрав и т.н.  Аз му пиша, а той ми отговаря чак след 3 дена, звъня му не ми вдига и после спирам да му досаждам не му звъня, не му пиша и ми прави проблем за това.. била съм се правила на интересна, защото не му пиша, а всъщност той се прави на интересен, защото не ми отговаря. Преди 2 дена се видяхме и не ми обърна никакво внимание.. стана ми доста кофти и после като се прибрахме ми писа "Как си?" Как да съм според него? Сякаш го прави нарочно. Един негов приятел ми каза, че не знае как да се държи студено или както преди, а преди се държеше супер мило.. аз лично предпочитам като преди, но него го било страх да не му стане по-гадно.. и затова се държи с мен сякаш не ме харесва, въпреки, че постоянно говорел за мен, колко много ме харесва, как иска да е с мен и т.н Аз лично много го харесвам, не бих искала да изпусна такова момче.. имам предвид както се държеше преди, а не както сега като пълния тапак.. не знам какво да правя да оставя нещата така или когато е навън да ходя при него да говорим за това и така.. Какво мислите????  Embarassed

# 169
  • Мнения: X
Мисля, че той се чувства несигурен с теб.Просто не смее да се "впусне" във връзката, защото не знае дали няма да го зарежеш заради другия и да го нараниш.
Ако държиш на приятеля си, разреди или най-добре спри напълно комуникацията с другия.

# 170
  • Мнения: 1 863
Човекът с когото живея на семейни начела е все недоволен.Все се цупи и на мен взе да ми писва !!! Имаме бебе на годинка.Все нещо не му е в ред.Постоянно е намръщен....чудя се какво да го правя!:close:

# 171
  • Мнения: 1 770
Моята история започна също като твоята. Уж "безобидни" смс-и, за които направих забележка, после прераснаха в страстна афера, към която аз съм ги подтикнала, с моите забележки! 😂
Повечето мъже, а има и жени, които не изпитват вина флиртувайки с други, та било то и повече от флирт. Те просто не смесват семейството с удоволствието. Двете неща си имат своето място в живота им и не им пречи (даже е за предпочитане) да ги имат и двете.
Не мога да ти дам съвет. Всеки човек е различен и сам взема решенията в живота си! Успех ти желая!

Общи условия

Активация на акаунт