Берен Саат преди и след Intikam, в очакване на новите проекти на екипа! Тема 12

  • 111 399
  • 722
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 9 290

Берен Саат е една от най-популярните актриси в Турция. Родена е на 26 февруари 1984г. в Анкара, в семейство на спортисти.
В юношеството си получава първата си роля в училищен мюзикъл.
Учи в бизнес училище, но се записва в школа по актьорско майсторство. Явява се с песен и я приемат. След успешното си завършване, Берен заминава за Истанбул. През 2004г., по съвет на приятеля си Ефе, който загива в катастрофа, се явява на кастинг за реалити предаването "Звездите на Турция". Тогава тя стига до финала, заедно с колегата си Енгин Акюрек, който всъщност печели формата.
Докато тече предаването, красивата актриса е забелязана от продуцентката Томрис Джиритлиоглу, която е помогнала на много турски таланти да стигнат до върха. Това се случва и с Берен. Първите снимки на Саат са за рекламно клипче. Малко след това, през 2004г., се снима в първия си сериал

Филмография:
Güz Sancısı -Елена    
Gecenin Kanatları -Гедже    
Rhino Season - Бусе
Benim Dünyam - Ела


Сериали:
Aşkımızda Ölüm Var - Нермин
Aşka Sürgün - Зилян Шахвар Азизоолу
Hatırla Sevgili - Ясемин Юнсал
Aşk-ı Memnu - Бихтер Йореолу Зиягил
Fatmagül'ün Suçu Ne? - Фатмагюл Кентеджи Ългаз
İntikam - Дерин Челик/Яамур Йозден






Историята разказва за млада жена, чийто баща е натопен от богато семейство за престъпление, което не е извършил, а след това и убит. Единственото, което тя иска, е да отмъсти на хората, причинили смъртта му.

За да го направи, Дерин (Берен Саат) се завръща под друга самоличност на мястото, където са се случили най-хубавите, но и най-лошите й спомени. Сега по-красива, по-силна и по-опасна от всякога! Сега тя е Ямур!



Тема 11


ПРИЯТНИ МИНУТИ В ТЕМАТА

# 1
  • Мнения: 3 555
 wavey  Добро утро и приятен ден   wavey

Г-ца БУ   thumbsup   благодаря за новата тема  
 newsm53  Вече съм в очакване на новините за нов проект с любимата ми Берен на малкия екран още по-вълнуващ и ... динамичен от предходните  coolcool  





teseto    bouquet  veli36    bouquet

# 2
  • AMS
  • Мнения: 6 413

Привет, момичета!!!




Нови снимки на Берен




# 3
  • Мнения: 3 555
 wavey wavey wavey

Дива  Peace  bouquet

 Rolling Eyes  Днес не видях да има нови снимки   #Crazy   но и утре е ден ...  Laughing
 Wink  Затова пък има много хубави снимки на Берен не само от реала  Peace  най-вече тези от нейните сериали и филми   coolcool
 Grinning  Все още сме на първа страница в темата за "Интикам" и си заслужава този сериал да сложа първо  ... тематичните  






Приятна съботна вечер   Hug Hug Hug




# 4
  • Мнения: 5
Здравейте момичета   bouquet

Споделям появилата се информация на английски за Кюсем Султана в блога Hollywood Spy, ако на някого е интересно.

 http://hollywood-spy.blogspot.ca/2015/06/magnificent-first-photo … rom-lavishly.html

 Hug Приятен week-end!   bouquet

# 5
  • Мнения: 3 555
 wavey  Добро утро и приятни почивни дни   wavey

♥ Берен Саат|Beren Saat The Best ♥
#New
#BerenSaat
#BerenAlican

Новое фото Берен!



NinaR     Hug  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 9 290
Девойки  Hug Hug Hug

Кенан тези дни отново ще има концерт, та можем да чакаме нови снимки на нашето момиче  Heart Eyes

https://instagram.com/p/4U6M0DKVsp/   

# 7
  • Мнения: 3 555
Г-ца БУ   Hug  

 Grinning  Колаж с най-новите снимки на Берен  Heart Eyes  от руските фенове    bouquet


 Rolling Eyes  И още по-интересна информация пак при тях  
https://vk.com/berenalican
 smile3555  Още не започнал да се ... излъчва сериала "Кьосем султан" се превръща в един от най-сензационните проекти с ново отпечатаната книга за "Кьосем султан" и афиши за нейното разпространение имало в центъра на Инстанбул - района Тексим  thumbsup
♥ Берен Саат|Beren Saat The Best ♥
#BerenAlicanНовости

Цитат
Уже вышла книга!

Как мы знаем, проект "Кесем Султан", не успев начаться, стал самым нашумевшим проектом. Сериал еще не вышел в эфир, но книга уже вышла в свет. Афиши книги висят в центре города Стамбула, в районе Таксим.
https://vk.com/turk_dizileri


 Rolling Eyes  А феновете на Берен ... творят артколажи в очакване на сериала през тази есен  lovekiss Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 8
  • София
  • Мнения: 9 290

- Реклама на Арчелик с Берен и Кенан много много сладки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 9
  • AMS
  • Мнения: 6 413
Скрит текст:

- Реклама на Арчелик с Берен и Кенан много много сладки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

БУ, нещо се е бъгнало и за това слагам рекламата с Берен и Кенан пак.




А, това видео е още по интересно >>>



Последна редакция: пт, 10 юли 2015, 01:37 от *Diva*

# 10
  • Мнения: 3 555
 wavey  Добро утро    wavey

Г-це БУ  Hug   за новината с рекламното клипче на Арчелик с Берен и Кенан  

Дива   Hug  благодаря ти особено много за второто "работното" клипче за рекламата     винаги са ми по-интересни снимките и видеа "зад камера"    

 Rolling Eyes  Впечатлена съм и за пореден път много ми харесва и тази реклама с Берен   thumbsup  Невероятното е   smile3555  че за 1:24мин. тя е с шест различни   newsm74  превъплъщения и това не е изненада, а страхотен сюрприз   coolcool  и като приятна  добавка е и ... Кенан  



 Peace  А тази сцена си е ... наша "интикамска"  box  като ... "патент" на Ямур   Stop   Heart Eyes


 Wink  Руските фенове са във възторг и от присъствието на ... "техния" Игор  Heart Eyes  доказателство за още едно приятелство на Берен от снимачната площадка на "Интикам"   lovekiss  Kissing Heart  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts



 Wink  Ами поздравления за авторите на тази реклама   bouquet   още няколко пъти я изгледах и все повече ми харесва  Peace  




Приятен ден   Hug Hug Hug



Последна редакция: пт, 10 юли 2015, 08:04 от dai4e

# 11
  • AMS
  • Мнения: 6 413



Привет, момичета!!!


Знам, че надничате

в темата, както и аз,

за да видим Берен!!!

Дайченце,

благодаря за инфото!!!


# 12
  • Мнения: 3 555
 wavey  Добро утро и приятен ден   wavey



Дива   Hug     bouquet
Цитат
благодаря за инфото!!!
  33uu "Инфото" засега е ... инфо само на "слухове"  newsm78  и вероятно така ще бъде до започване на снимките   smihesorry
 Rolling Eyes  И ето поредния такъв  Wink  договорени са снимки на гръцкия остров Хиос в Егейско море   Sunglasses който е само на ...  8 км от турския бряг и по-точно до Чешме  newsm78
http://www.nasamnatam.com/karta/Chios.html

♥ Берен Саат|Beren Saat The Best ♥
⛔ ⛔ НЕ КОПИРОВАТЬ ⛔ ⛔ ТОЛЬКО РЕПОСТ ⛔ ⛔

Цитат
Где будут проходить съемки "Кёсем Султан"?

"Великолепный век" дал начала новому сериалу "Кёсем Султан", который, по слухам, будет сниматься в Греции на острове Хиос в Эгейском море, где сохранилось много памятников 16-17 в. Опять же, опираясь на слухи, есть данные, что с Хиосским центром Культуры и Туризма и с Министерствами уже были обговорены все места съемок.
Перевод:Dilnoza Yasinova для группы http://vk.com/berenalican


 newsm78  Това "инфо" също ме озадачи  #Crazy

Мы уже смогли лицезреть небольшой фрагмент сериала "Кёсем Султан", но Тимс Продакшн пока молчит.
Берен Саат была одобрена на роль младшей Кёсем Султан.
 
 Rolling Eyes  Във ФБ от 8 юли очакванията за "младата" Кьосем султан си бяха за  Güneş Nezihe Şensoy и се очакваше Берен да започне снимките ... от 10 епизод  newsm78

Kösem Sultan
8 юли в 18:18 · Редактирано ·
Büyük ihtimalle, Güneş Nezihe Şensoy, dizinin ilk 10 bölümünde oynayacak ve Kösem'in 13-15 yaş halini canlandıracak.

И фрагмана от 2014г. е с Güneş Nezihe Şensoy  Rolling Eyes  но прочетох и друго "инфо", че била се отказала от Кьосем и започнала снимки в един от новите летни сериали  #Crazy  а TİMS започнали кастинг отново за друго младо момиче  ...   newsm78   Crazy

# 13
  • София
  • Мнения: 9 290
Момичета  Hug Hug Hug

Не им вярвайте много на падругите, че те обичат да си измислят и да говорят глупости.

Гюнеш не се е отказала, малката Кьосем ще е тя. 

Честно казано не ми се ще да се забие в Кьосем Берен. Екипа е бомба, ама предпочитам някой лек сериал или пък нещо тип КПА, КД, Пойраз Напоследък героините и са все многострадални, искам нещо различно за нея. Даже ако ме питате предпочитам да се върне да работи с Ай Япъм.

# 14
  • Мнения: 3 555
 wavey  Добро утро и приятни почивни дни    wavey







 Wink  Чудесна е Берен  Peace  дори и с този жест  Grinning че "тази" награда си я заслужава режисьора на рекламния клип   Laughing   Joy Joy Joy




 Rolling Eyes  Една "нова" от старите снимки на Берен   Heart Eyes Peace

Beren Saat 😘 ~ 6 July 2011 in Ayvalik 😍❤😹


Г-це БУ   Hug  
 Wink  Като ти гледам аватара в момента дори благославям Берен  че не работи с Ай Япъм  Stop  

Общи условия

Активация на акаунт