Днешните тийнейджъри

  • 3 446
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 51
Здравейте! Създадох тази тема /която ми е и първата в BG-Mamma/ заради "тийнейджърите"!  Simple Smile Вие имате ли такива? А как се държат те? Обиждате и карате ли се /не е задължително/?  newsm78 Аз се чудя к'ви са тези нови моди?!  #Crazy newsm78 Емота, металисти, и т.н.?!?!?!  #2gunfire #2gunfire А вашите деца как се обличат?!  Hug Напоследък в моето училище / познато още на тийнейджърите като даскало или мъчилище/ виждам все повече момичета от 10-11-12-ти клас с поли като широки колани /с изваден на вън задник /с извинение за израза!!!/ и с широки деколтета! Интересно ми е кой ли родител би пуснал така детето си навън?!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out Чак ми става лошо като ги гледам така разголени...  Sick Sick #Crazy Ама дали и аз сред време няма да ходя така? Родители, въобще виждате ли как се обличат децата ви???  newsm78 newsm78  Sick И дори учителите не им правят забележка...  Sick Sick Sick Sick #Crazy #Crazy #Crazy newsm78 newsm78 newsm78 Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Naughty Naughty Naughty Embarassed Embarassed Embarassed Tired Tired Tired ooooh! ooooh! ooooh!

# 1
  • Мнения: 4 569
Използвай по-малко емотикони. Трудно се чете поста ти.

Някой насила да те кара да се обличаш по модата?
Ти слушаш ли ваш'те? Караш ли се с тях?

# 2
  • Мнения: 51
Използвай по-малко емотикони. Трудно се чете поста ти.

Някой насила да те кара да се обличаш по модата?
Ти слушаш ли ваш'те? Караш ли се с тях?
Здравей! Добре! Ще използвам по-малко емотикони! Simple Smile  Не, не се обличам по "модата"!  Peace Просто наистина не ми допада това 15-16- годишни момичета да мязат на к*рви!  #Crazy Може да носят и малко по-прилично облекло! Накъде отиваме???  newsm78 Старая се да не се карам с родителите си и често правим компромиси! Например аз не нося къси поли или въобще поли, и се старая да се обличам прилично, а те ми имат доверие, и ми разрешават повече неща!  Wink Wink Не се караме от доста време и е ясно, че постигаме голямо разбирателство! Wink

# 3
  • Мнения: 46 508
Винаги е така. Просто модите са различни, като и те са на етапи, които се повтарят Simple Smile
По мое време също имаше металисти, гръндж, и аз се обличах така. Не виждам нищо лошо, още ми харесва Laughing
Основно чалга последователите са тези с всички части са навън, за тях нищо не казваш Simple Smile

Дъщеря ми е 4 клас, т.е. тепърва ме чакат тийн годините, но училището й е до 12 клас, затова имам наблюдение в/у дрехите им, но не забелязвам разголени изцепки последните години, преди бяха повече, явно все пак и тази мода отминава...

# 4
  • Мнения: 51
Всъщност ... нямах точно предвид метъл модата /но я споменах!/, защото аз си падам малко фенка на тази мода!  Simple Smile Но въпреки всичко не бива да има твърде разголени дрехи, защото каквато и мода да вирее в един тийн, то той не трябва да изглежда като ... мисля, че ме разбрахте?!  newsm78 Все пак са деца /както и аз/, но наистина понякога се прекалява с чалгата ... то не бяха едни дрехи ...  Sick #2gunfire #Cussing out

# 5
  • Мнения: 46 508
Да, и според мен разголените дрехи не са училище и честно казано се учудвам в какво училище учиш, че чак масово да се ходи така. Нямам такива наблюдения.
Иначе за метъла - това е може би една от модите, при които разголването е най-малко, затова не е логично да го даваш за пример Peace

# 6
  • Мнения: 51
Съгласан съм напълно, че наистина не беше логично да го давам за пример!  Wink То пък моето училище е едно училище ...  #Crazy Разголените дрехи са на 1-во място, иначе някои такива момичета /които ходят разголено/ името си не могат да напишат и още сричат /но са на около 16 години-ИСТИНА!/ ... едно училище е , че ...  Sick  #Crazy То метъл модата-добре!  Joy Ама тази чалга "мода" ...  Naughty Naughty Naughty Аз ли нещо не разбрах или вече се правят широки колани и се представят на тийнейджърките като "къси поли" или само в нашето училище има такива явления?  newsm78

# 7
  • Мнения: 818
Това са същите деца, които преди 10 години са се тръшкали и са получавали всичко от мама и тати само защото са ревнали, че искааааааат и никой не е "успял" да им откаже. Ето ги днес, качват се на главите на всички, както винаги, неадекватни са, и не мислят, защото никога не им се е налагало.

Имам тийнейджърка. Като теб се отвращава от такива. Тя се облича "готино", но поне на мен не ми изглежда като к*рва, т.е. външният й вид е достатъчно нормален за възрастта й, но не и магистралски. По моя преценка чете повече от масовката тийнейджъри и общува с такива като нея (в училището й не се влиза лесно, така че там изтърваните са единици). Емота, метъли и т.н. стилове на обличане, прически и прочее са присъщи на децата, които не познават себе си изобщо и нямат идея към какво да се насочат, имат проблеми с чувството за принадлежност (вероятно още от вкъщи), така че... нищо чудно, че започват да изглеждат и да се държат неадекватно. И моята харесва някои метъл, пънк и т.н. групи, но не прилича на клоун заради това.

Всичко е в първите седем... изтървеш ли го там, изтървано ще си расте.

# 8
  • Мнения: 6 365
Тийновете днес се обличат като през 90-те.

Иначе аз по едно време ходих малко готик/емо. Не че съм била изгубена, беше просто реквизит, даскалото беше такава скука, че си боядисвах веждите сини, едни очни линии, едни дивотии...

# 9
  • Мнения: 924
Това са същите деца, които преди 10 години са се тръшкали и са получавали всичко от мама и тати само защото са ревнали, че искааааааат и никой не е "успял" да им откаже. Ето ги днес, качват се на главите на всички, както винаги, неадекватни са, и не мислят, защото никога не им се е налагало.

Имам тийнейджърка. Като теб се отвращава от такива. Тя се облича "готино", но поне на мен не ми изглежда като к*рва, т.е. външният й вид е достатъчно нормален за възрастта й, но не и магистралски. По моя преценка чете повече от масовката тийнейджъри и общува с такива като нея (в училището й не се влиза лесно, така че там изтърваните са единици). Емота, метъли и т.н. стилове на обличане, прически и прочее са присъщи на децата, които не познават себе си изобщо и нямат идея към какво да се насочат, имат проблеми с чувството за принадлежност (вероятно още от вкъщи), така че... нищо чудно, че започват да изглеждат и да се държат неадекватно. И моята харесва някои метъл, пънк и т.н. групи, но не прилича на клоун заради това.

Всичко е в първите седем... изтървеш ли го там, изтървано ще си расте.

Може ли пример (снимка/google) за:
-"готино"
-''к*рва''
- ''нормален за възрастта''
-коса
-грим (може ли?) ooooh!

# 10
  • Мнения: 7 150
Групата "Деца от 7 до 18 г." е група за обсъждане на проблемите, радостите и неволите, свързани с децата в училищна възраст: възрастови изменения, характер и възпитание, отношение към родители, братя и сестри, връстници и др.
Темите са насочени към родителите и не са предназначени за дискусии между самите деца.

Общи условия

Активация на акаунт