за пакета подаръци в АГО

  • 1 595
  • 35
  •   1
Отговори
  • Хасково
  • Мнения: 726
сигурно сте обсъждали тази тема, но реших да си кажа мнението
получих пакета към третия ден в АГО то и ми дойде добре, защото по-бързо минаваше времето
книгите са добри, има интересни неща, особено за майки , които им е първо дете.
подразниха ме рекламите- на Ариел, На Хип и на памперс разбира се
особено много ме подразни единия памперс вътре. Като ще си правят реклама не е ли по- добре да поемат 15 памперса на всяко бебе в болницата или нещо друго, но не да ни дават една "мостра"

# 1
  • Мнения: 237
На нас даже не ни дадоха подаръци SadАлекс се роди на 3 март и докато бяхме в болницата бяха все почивни дни.Едва като ни изписваха беше работен,но се разминахме с подаръците.

# 2
  • Мнения: 535
Извинявам се за включването, но какво е АГО  newsm78
И за какви подаръци става въпрос?!?

# 3
  • Мнения: 8 505
Акушеро-Гинекологично Отделение.
А подаръците са рекламни материали с по някоя друга мостра,брошури,книжки.

# 4
  • Мнения: 832
На мен даже не са ми дали. Когато са идвали в стаята да ме търсят мене все ме нямаше - идвали са 2 пъти и повече така и не дойдоха. Не ми е заради памперса, а книжките били интересни, имало полезни съвети. А колкото до единия памперс - ми така са рекламните материали. Като получиш примерно някое кремче като рекламен материал, получаваш мостричка, а не цял крем, нали. Някъде и това не дават.

# 5
  • Мнения: 7 186
Ми то предназначението на мострите си е това- да пробваш и ако ти хареса да продължиш да използваш продуктите. А това си е точно реклама, а не са помощи, така че не съм и очаквала да получа цял пакет памперси. Naughty Не виждам защо това трябва да става повод за недоволство, рекламата си е реклама. Thinking

# 6
  • Мнения: 1 410
На мен не са ми давали подаръци, но това все пак е реклама. Никой няма да даде цял крем или пакет памперси. Не мисля, че това е целта. Нормално е да дадат рекламни материали и малка мостра само да видиш за какво става въпрос.

# 7
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Като ще си правят реклама не е ли по- добре да поемат 15 памперса на всяко бебе в болницата или нещо друго, но не да ни дават една "мостра"


Ми, не, защото ти може да не искаш детето ти да е с тази марка, всяка майка занася в болницата памперси от марката, която тя иска

# 8
  • Мнения: 878
мда...,съгласна съм че трябва да има мостра ,а не цял пакет ,но ми стана много смешно ,когато дадоха на майка с близнаци един памперс  hahaha

# 9
  • Мнения: 3 537
На нас не са ни давали такива подарци Rolling Eyes

мда...,съгласна съм че трябва да има мостра ,а не цял пакет ,но ми стана много смешно ,когато дадоха на майка с близнаци един памперс  hahaha
Shockedми смешно си е,нали уж елитна марка пък......... Joy

# 10
  • Мнения: 1 393
И на нас не ни дадоха подарък

# 11
На мен ми дойдоха много добре за6тото бях в болницата 8 дена и нямаше какво да 4ета.дадоха ми ги на 5-тия ден и поне 1 ден си намерих развле4ение.Харесаха ми подаръците-малко но от сърце(памперса ни свърши 4удесна работа докато майка ми донесе още. Laughing)Много се радвах и на кра4ето магнит4е-много е сладко.

# 12
  • Мнения: 181
Аз получих такъв пакет. Наистина книжките са полезни, особено ако ти е първо дете, както на мен. А още по-хубавото е, че преди близо месец получих по пощата още един такъв пакет, който е предназначен вече за порастнали деца над 7 месеца, колкото сме ние. Също има интересна книжка, календарче, един памперс по-голям и т.н. Не мисля, че трябва да ми подарят повече. Нали ме запознават с продукта си? И освен това книжката включва вече статии за прохождането, възпитанието, гърнето и т.н. Доволна съм. Не съм очаквала такъв жест.

# 13
  • Мнения: 3 089
а аз по пощата получих в петък един плик и в него рекламна листовка на памперс. много се зачудих защо са дали близо 1 лв (голям зелен плик + марка), а в него една хартийка. нещо много щурава ми се види подобна рекламна стратегия.

# 14
  • Мнения: 1 489
Ти се радвай,че са ти дали подаръци,защото на мен даже сапуна ми го взеха.и една рекламна брошура не получих даже.

Общи условия

Активация на акаунт