Ползвате ли евтина козметика?

  • 9 506
  • 86
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 193
Аз ползвам от няколко месеца кремовте на "Дева"  и съм доволна. Ползвала съм и скъпа козметика, при мен няма голяма разлика. Зависи от типа кожа. #Crazy

# 46
  • Мнения: 2 242
За мен е определящ резултата, не цената Wink. Пробвала съм и евтини и скъпи неща и съм избирала според ефекта за моята кожа и нужди. Като статистиката, обаче определено резултата е в полза на скъпите продукти.

Последна редакция: нд, 19 мар 2006, 01:06 от Slavi

# 47
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Кремове гледам да са малко по-скъпи от "средна хубост", шампоани - в никакъв случай български, лакове - ако има и от 0.50лв от тях ще купувам - нямам случай повече от ден да ми се е задържал лак.

# 48
  • Мнения: 3 248
95% от козметиката ми е от и над средния ценови капацитет (ако има установен такъв, изобщо), но има и български продукти - по-евтини, които са със страхотно качество и наистина си заслужават! Peace

# 49
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Кремове не, но примерно за червило, гланц или лак за нокти не давам много пари.Много ми харесва крема за ръце на Дева Simple Smile

# 50
  • София
  • Мнения: 2 044
Ползвала съм от евтините-на Икаров стимуланта за коса,маслото за нокти.На Ейвън поръчвам редовно,но не ги използвам после много и обикновенно ги подарявам.Определенно скъпите неща ми понасят и харесват,нямам случай да съм се обринала WinkНа  евтините нещо им нямам доверие,примерно-сенки за очи за 2-3 лв. ConfusedОще повече че като си купя  фондьотен за 70 лв,примерно  го използвам  половин година,защо да си купувам за 5 лв такъв.По-скъпите неща всъщност не ти излизат толкова скъпо

# 51
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
... козметика на Vichy и Iv Rocher.

О-о-о, и аз съм фенка на Yves Rocher  smile3521 Макар и да казах, че ползвам предимно евтина козметика, имам доста работи на тази марка. Но са ми от чужбина, а там тази марка е една от евтините  Mr. Green

# 52
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Да ползвам евтина козметика само,че не е бьлгарска ,а украйнска.наново. Crazy

Сигурна ли си, че е украинска козметика? Поразгледах сайта на Фаберлик, цените са в рубли, да не е руска? Гледала съм и реклами по руските канали....

# 53
  • София
  • Мнения: 10 309
Фаберлик, е каталожна козметика, като Ейвън, която се разпространява в цяла русия. Произвежда се близо до Москва   Hug

# 54
  • Мнения: 174
Предимно скъпа козметика, но съм си купувала и евтини качествени неща.

# 55
  • Мнения: 1 616
Имам и евтина, и средно скъпа козметика. Дебна намаленията в Орифлей или Ейвън и се снабдявам с лакове, червилца, спиралки за по 2-3-4 лева... Повече не ми се дава!  Naughty Е, случвало ми се е да се поизплискам с някои по-скъпи неща, но е било заради изкушението, а не защото съм убедена във високото качество. Бялата ми козметика е средно скъпа (10-15 лева) от Орифлейм, но съм много доволна и от евтинката Елеа. Шампоаните ми са средна работа (около 5 лева, Глис Кюр), но фаворит са ми Рьоне Фюртрер и въпреки че са ми скъпи, от време на време се изкушавам да си купя. Но така или иначе за мен високата цена не е равнозначна на високо качество, затова търся и по-евтини продукти, които ми вършат работа също толкова добре, както и скъпите.

# 56
  • Мнения: 6 155
Кремове не, но примерно за червило, гланц или лак за нокти не давам много пари.

Да добавя и сенки Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 9 468
Ами, определено евтина козметика ползвам. Simple Smile
Но все пак зависи, какъв смисъл се влага в това понятие.  Simple Smile
Старая се да ползвам добра козметика на добри цени. Mr. Green
Всеки да го тълкува както иска. bowuu

# 58
  • София
  • Мнения: 1 621
Ползвам и скъпа и евтина козметика. Wink

# 59
  • Мнения: 5 577
Има неща, с които няма да направя компромис - козметиката за лице, шампоани.

Но за лакове и сенки примерно - имам доста от по 2-3 лева. Специално за лак няма да дам никога пад 1.5 лв.

Общи условия

Активация на акаунт