Лекарските грешки

  • 1 811
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 141
За съжаление живеем в държава, в която да осъдиш лекар за грешките му е непосилна задача. Остава ти само личната борба, самосъжалението, въпросите, и безсънните нощи....

# 1
  • Мнения: 10 993
остров от мечти  какво се е случило. Бях те чела в една друга тема. Надявам се всичко да е наред при теб.

# 2
  • Мнения: 44
Е и аз сега си патя, откриха ми много рядко заболяване на костния мозък, в доста напреднала фаза. Лекуващия ми лекър ми каза, че като съм родила преди година и девет месеца явно никой не е обърнал внимание на кръвната картина. Когато попитах дали пазят изследването казаха, че го пазят но когато разбраха какъв е повода да иСкам дго видя изчезна.....

# 3
  • Мнения: 226
Здравейте дами.Давам бърз пример с мен без овъртане и празни слова Simple Smile преди 6 години в град Първомай личната ми д-р Карагйозова ми каза да пия хапчета и ще мине от недоверието към нея заминах за Токуда София до д-р Михайлов уролог думите като ме видя бяха цитирам "варикоцеле( разширени вени на левия тестис) нужна е козметична операция. Та това е моята ситуация.

# 4
  • Мнения: 141
Кристина, добре сме благодарение на личните ни усилия, но съм вече много скептична към нашето "здравеопазване"

# 5
  • София
  • Мнения: 4 349
Кристина, добре сме благодарение на личните ни усилия, но съм вече много скептична към нашето "здравеопазване"

Че то кой не е  ooooh! ooooh! ooooh!

# 6
  • Мнения: 381
Здравейте аз да ви разкажа за себе си .Мен ме похаби прехвалена доцентка на име Тюфекчиева .Получавах кървене между цикъла и тръгнах по лекари април месец миналата година .Посетих видната и добра онколожка доц .Дянкова .Тя ми каза че имам аденомиоза на първия преглед ,след цикъл ме гледа на ехограф и каза че имам миома .Отидох за втори преглед при др Начева ,тя каза нищо ти няма жените след 35 получават такива кървенета. Оставих проблема два месеца така без лекари и си го имах проблеме .След два месеца ми направиха кюртаж и биопсия излезе хистологията наличие на хиперплазия .След този кюртаж ми цапаше и неспираше .Тогава моя позната ме насочи към добрата доц Тюфекчиева .Отидох при Тюфекчиева и ми каза че трябва да ми направят хистероскопия .Преди маниполацията тя ми обясни че ще ми направи и една процедура да ми реголира цикъла и ме за разпитва дали ще раждам деца за вбъдище ,аз неможах да отговоря много точно на този въпрос .При хистероскопията Тюфекчиева ми направи аблация на ендуметриума това е унищожаване на ендуметриума и жената неможе да износва плод повече .След тази процедура цикъла ми е оскъден от 3 дни това е било желанието на Тюфекчиева смисъл това имала предвид под регулиране на цикъла .Няма да ви казвам как се чуствам след като вече немога да имам деца .И най - лошото е че незнам какво да очаквам ,но след всичко изчетено за тази процедура разбирам че едно че няма да имам деца ами на всичкото отгоре може да се наложи отстраняване на матката ми .От това по голяма вреда незнам .Живота ми се приобърна на 360 градуса .

Общи условия

Активация на акаунт