Новородено и етерични масла?

  • 578
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 164
Днес тръгнах да купувам на Бюбхен шампоан за вана за нероденото си бебе, но всички бяха с разни екстракти: с етерични масла за по-спокоен сън и тем подобни. Не са ли алерген тези етерични масла? Thinking Не пишеше нищо за препоръчителна възраст... Rolling Eyes
Подходящи ли са за съвсем "прясно" новородено бебче?

# 1
  • София
  • Мнения: 44 074
по добре за начало не купувай такъв...ако държиш на бюбхен wasch gel-а е мн добър.
а все си мисля, че щом нещата с невеен не се препоръчват за малки бебоци и етеричните масла няма да да подходящи...
а имат и мек крем шампоан за тяло и той е без е. масла...имат всъщност доста продукти без масла в тях...

# 2
  • Мнения: 680
Много е хубаво и става за новородени,аз го ползвах и го ползвам с комбинация с млякото за тяло с етерични масла(в началото мажех с преварен зехтин,а след 2-рия месец с млякото) много съм доволна! newsm10

# 3
  • Мнения: 1 382
За съвсем прясно най-добре преварен зехтин,етеричните масла са доста силни и по-добре изчакай да станете поне на месец-два.

# 4
  • Мнения: 1 639
Аз не бих ползвала за новородено  Peace

# 5
  • Мнения: 6 164
За съвсем прясно най-добре преварен зехтин...

Какъв зехтин? За измиване говоря... Laughing

По-точно за този. В описанието пише подходящо за кърмачета... Това именно ме обърква. Thinking

# 6
  • Мнения: 3 537
Аз го къпех кото новореден само с водичка .Около 1 месец така и след това започнахме с бебешкия шампоан на Нивеа и не сме имали проблем.Ако те притеснява това според мен си го къпис вода само пък по натам вземи друго шампоанче за вана без етерични масла.Аз от Нивеа съм много доволна

# 7
  • Мнения: 468
Защо не пробваш Мустела - има продукти за новородени и е хипоалергенна козметика!

# 8
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Аз до втория месец не съм ползвала шампоан. Сапуна ми е на Клоран и такъв шампоан си купих. Заради едни обриви купих някои неща и на Мустела. Страхотна бебешка козметика. Препоръчвам ти я.

Успех и хубава вечер!

# 9
  • София
  • Мнения: 39 754
В началото използвах Нивеа, шампоан, детски сапун.

Общи условия

Активация на акаунт