Дали си има друга ???

  • 12 921
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Пише Ви една объркана жена . С приятелят ми сме заедно от близо 12 години , имаме дете на 5 години . Аз не работя , грижа се за детето и дома . От както се роди детето ни , нещо се случи в отношенията ни . Започна да ме упреква за всичко , все аз съм виновна за всичко и все аз не разбирам от нищо  Cry . Когато го помоля да излезем на кафе , той изпада в нещо като паника , казва ми , че ние двамата няма за какво да си говорим и трябвало да се обадим на някого за да бъде весело . Да Ви кажа честно чувствам се много объркано , не знам къде се намирам , сякаш до скоро това не ми правеше впечатление , но сега е очевадно . Не пропуска да каже на детето ни колко съм глупава и дори луда . Моля ако някой е преминал през тази месомелачка нека ми пише . Благодаря , че ме изслушахте .

# 1
  • София
  • Мнения: 4 294
Не пропуска да каже на детето ни колко съм глупава и дори луда .

Ти сериозно ли го търпиш това?
Другото не ми направи такова впечатление, но това?!?
WTF

# 2
  • Мнения: 2 222
Защо не работиш?

# 3
  • Мнения: 834
Не пропуска да каже на детето ни колко съм глупава и дори луда . Моля ако някой е преминал през тази месомелачка нека ми пише .
Това дали си има друга трябва да ти е последният проблем. Защо търпиш такова отношение? Освен финансовата зависимост, какво те задържа при този мъж?

# 4
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Не че нещо, ама ...наистина  си глупава. Умен  човек  не   би  се  подложил  доброволно  на  това.
Друг е  въпросът, дали  точно  детето  е   правилният събеседник,с който мъжът  ти   да споделя  заключенията си.

# 5
  • Мнения: 7 325
И да си няма друга в момента, мисля че е въпрос на време. Този мъж не те уважава и не държи на теб и като нищо ако му падне някоя няма да се замисли много, да не кажа изобщо.

# 6
  • Prague Czech Republic
  • Мнения: 897
Пише Ви една объркана жена . С приятелят ми сме заедно от близо 12 години , имаме дете на 5 години . Аз не работя , грижа се за детето и дома . От както се роди детето ни , нещо се случи в отношенията ни . Започна да ме упреква за всичко , все аз съм виновна за всичко и все аз не разбирам от нищо  Cry . Когато го помоля да излезем на кафе , той изпада в нещо като паника , казва ми , че ние двамата няма за какво да си говорим и трябвало да се обадим на някого за да бъде весело . Да Ви кажа честно чувствам се много объркано , не знам къде се намирам , сякаш до скоро това не ми правеше впечатление , но сега е очевадно . Не пропуска да каже на детето ни колко съм глупава и дори луда .


Чета себе си в написаното от теб мила. С приятелят ми сме заедно от почти 3-години! Имаме си момченце на 7.м. Проблемите ни започнаха след като родих? Защо мъжете се променят от появата на едно бебе!?

# 7
  • Мнения: X
5 години ли го търпиш? Помислих, че се държи тъпо, защото скоро е станал баща, а малко или много живота се променя.. ама 5 години още да го държи напрежението, че имате дете.. малко ми е странно.

# 8
  • Мнения: 6
Не пропуска да каже на детето ни колко съм глупава и дори луда .

Ти сериозно ли го търпиш това?
Другото не ми направи такова впечатление, но това?!?
WTF

Да сериозно . А защо го търпя и аз не знам .

# 9
  • Мнения: 4 418
Значи ти след 12 г. заедно не си наясно, затова какво се случва с човека с който живееш и очакваш тука аз дето изобщо не ви познавам, да кажа, сериозно?  ooooh!

# 10
  • Мнения: 6 214
И той е тъпанар, ама и ти си глупава, че го търпиш, че се и обвиняваш. не се обвинявай!

# 11
  • Мнения: 108
Съгласна съм с мнението на другите, той може да е тъпанар, но ти за да го търпиш това и ти си тъпа (не е с цел да те обидя). Аз имах 3г. и половина връзка, като последните няколко месеца първо се започна с обиди и след това с 2 шамара станах и се изнесох на момента (не сме имали дете), но дори да имахме нямаше да търпя, както казват някой хора в името на детето. 
Значи ти след 12 г. заедно не си наясно, затова какво се случва с човека с който живееш и очакваш тука аз дето изобщо не ви познавам, да кажа, сериозно?  ooooh!

Не очаквай обаче ние тук ,както се изрази Toffi  без да ви познваме да кажем какво става, ти най-добре трябва да знаеш след като сте заедно 12 години.

# 12
  • Мнения: X
Пише Ви една объркана жена . С приятелят ми сме заедно от близо 12 години , имаме дете на 5 години . Аз не работя , грижа се за детето и дома . От както се роди детето ни , нещо се случи в отношенията ни . Започна да ме упреква за всичко , все аз съм виновна за всичко и все аз не разбирам от нищо  Cry . Когато го помоля да излезем на кафе , той изпада в нещо като паника , казва ми , че ние двамата няма за какво да си говорим и трябвало да се обадим на някого за да бъде весело . Да Ви кажа честно чувствам се много объркано , не знам къде се намирам , сякаш до скоро това не ми правеше впечатление , но сега е очевадно . Не пропуска да каже на детето ни колко съм глупава и дори луда .


Чета себе си в написаното от теб мила. С приятелят ми сме заедно от почти 3-години! Имаме си момченце на 7.м. Проблемите ни започнаха след като родих? Защо мъжете се променят от появата на едно бебе!?
Не само мъжете, и жените се променят коренно, когато се роди дете.Просто не забелязваме собствените си промени, а само неговите.    Simple Smile
А защо мъжете се променят?Ами защото светът около тях се е променил.Появил се е нов човек, за когото носят отговорност.Жена им, до вчера весела, усмихната, млада кокетка, се е превърнала в уморена, изнервена жена, занимаваща се почти само с бебето и хич с мъжа до нея.
А начинът мъжа да не се чувства излишен, изолиран, пренебрегнат, е да му бъде даден шанса да е пълноценно с детето си.Да го къпе, да го облича, да сменя памперси, да го разхожда, да го успокоява, с една дума да има постоянен и пълноценен контакт с детето си.Така става съпричастен с жена си и проблемите, пред които се изправя всяко семейство с нов член в него, не се чувства изпратен в девета глуха като безполезен осеменител.

Преполагам, това е една от причините, ако не и основната, мъжете да кривнат от правия път именно в този момент, когато им се роди дете.Чувстват се неоценени, излишни, не на мястото си, резонно е да потърсят някакво внимание навън.НЕ ГИ ОПРАВДАВАМ, но не се учудвам.

Дали има друга мъжа на авторката им, не знам, но че има сериозна криза в отношенията, има.
И ако държат да запазят връзката си, трябва и двамата да направят някакво усилие.

# 13
  • Мнения: 6
Пише Ви една объркана жена . С приятелят ми сме заедно от близо 12 години , имаме дете на 5 години . Аз не работя , грижа се за детето и дома . От както се роди детето ни , нещо се случи в отношенията ни . Започна да ме упреква за всичко , все аз съм виновна за всичко и все аз не разбирам от нищо  Cry . Когато го помоля да излезем на кафе , той изпада в нещо като паника , казва ми , че ние двамата няма за какво да си говорим и трябвало да се обадим на някого за да бъде весело . Да Ви кажа честно чувствам се много объркано , не знам къде се намирам , сякаш до скоро това не ми правеше впечатление , но сега е очевадно . Не пропуска да каже на детето ни колко съм глупава и дори луда .


Чета себе си в написаното от теб мила. С приятелят ми сме заедно от почти 3-години! Имаме си момченце на 7.м. Проблемите ни започнаха след като родих? Защо мъжете се променят от появата на едно бебе!?
Не само мъжете, и жените се променят коренно, когато се роди дете.Просто не забелязваме собствените си промени, а само неговите.    Simple Smile
А защо мъжете се променят?Ами защото светът около тях се е променил.Появил се е нов човек, за когото носят отговорност.Жена им, до вчера весела, усмихната, млада кокетка, се е превърнала в уморена, изнервена жена, занимаваща се почти само с бебето и хич с мъжа до нея.
А начинът мъжа да не се чувства излишен, изолиран, пренебрегнат, е да му бъде даден шанса да е пълноценно с детето си.Да го къпе, да го облича, да сменя памперси, да го разхожда, да го успокоява, с една дума да има постоянен и пълноценен контакт с детето си.Така става съпричастен с жена си и проблемите, пред които се изправя всяко семейство с нов член в него, не се чувства изпратен в девета глуха като безполезен осеменител.

Преполагам, това е една от причините, ако не и основната, мъжете да кривнат от правия път именно в този момент, когато им се роди дете.Чувстват се неоценени, излишни, не на мястото си, резонно е да потърсят някакво внимание навън.НЕ ГИ ОПРАВДАВАМ, но не се учудвам.

Дали има друга мъжа на авторката им, не знам, но че има сериозна криза в отношенията, има.
И ако държат да запазят връзката си, трябва и двамата да направят някакво усилие.
Как да го включа в грижите за детето , като човека няма никакво желание за това . На една разходка в парка не го е завел . Чувам само оправдания колко е зает и уморен ... а щом се прибере се залепя за компютъра и мърдане няма .  Sad

# 14
  • Мнения: 11 337
Време  е:

1. Да си намериш работа - ВЕДНАГА!
2. Да му кажеш и покажеш, че няма да те унижава и обижда, независимо дали детето е там или не. Ако направи голям скандал или те удари извикай полиция - ТОВА Е МНОГО ВАЖНО
3. Да си осигуриш къде да се изнесете с детето или човек, който да смени бравата. Ако си достатъчно умна ще идеш с детето колкото може по-далече от този кретен, за да не се виждат често.

Ти си психически малтретирана. Мъжа ти учи детето как да се включи в тази отвратителна гавра. Спасявай се. Не търпи отлагане!

Общи условия

Активация на акаунт