Препоръчайте ми добър педиатър в ДКЦ 2 в София

  • 2 808
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Здравейте,  
 Моля да споделите мението си за добър педиатър за бебе в ДКЦ 2 в София на ул. Хан Крум.
Четох за д-р Радева, но при нея проверих и няма места изобщо. От регистратурата ме насочиха към д-р Рангачева, но нямам отзиви за нея.
 
Ще бъда много благодарна, ако споделите свои лични впечатления за добър педиатър там.  bouquet







Последна редакция: чт, 11 юни 2015, 23:09 от NEVERTHELESS

# 1
  • Мнения: X
Д-р Рангачева е мой личен лекар. Познавам я много отблизо и поради семейни връзки вече повече от 20 години. Тя е блестящ диагностик. Ако си даде труда, е много добър педиатър. Именно, ако си даде труда. Определено в последните години не зная дали е от възрастта (на 70 години е) или от други фактори, но започна да претупва работата и най-неприятното- да предписва тези лекарства, за които са минали през нея от съответната фармацефтична компания.

# 2
  • Мнения: 23
Д-р Рангачева е мой личен лекар. Познавам я много отблизо и поради семейни връзки вече повече от 20 години. Тя е блестящ диагностик. Ако си даде труда, е много добър педиатър. Именно, ако си даде труда. Определено в последните години не зная дали е от възрастта (на 70 години е) или от други фактори, но започна да претупва работата и най-неприятното- да предписва тези лекарства, за които са минали през нея от съответната фармацефтична компания.

Благодаря за отговора, the wishmaster, притеснявам се че д-р Рангачева е по-възрастна, но пък от друга страна това голям опит и практика...

# 3
  • Мнения: X
Възрастта ѝ не е толкова за притеснение, колкото податливостта и на рекламите на разни фармацевтични компании. Но, от друга страна, е страхотен диагностик. Аз самата съм в дилема да я сменям или да я задържа.

# 4
  • Мнения: 23
Благодаря за мнението ти, мила Hug
Надявам се още някоя мама да се включи...

# 5
  • Мнения: X
Да допълня съвсем прясна случка, която не ми направи никак добро впечатление. В неделя синът ми се сдобива с кърлеж от парка. В понеделник звъни на д-р Рангачева и я пита какво да прави. Отговорът е, че в този ден тя няма да идва на работа, а в МЦ "Лора", с който има сключен договор, не могат да му извадят кърлежа, така че младежът да си търси хирург, на когото да плати, за да му го извади. ОК, намерихме хирург, извади кърлежа, но...

# 6
  • Мнения: 2 443
  Д-р Рангачева дали работи още?Има ли някой представа -кой лекар е поел нейната практика /пациенти,ако се е пенсионирала?
Тя ни е личен лекар,но от 4 години живеем в чужбина и загубих връзка с нея.

# 7
  • Мнения: X
Работи. Миналата седмица синът ми беше при нея. Яко е остаряла, но е все така точна.

# 8
  • Мнения: 2 443
Работи. Миналата седмица синът ми беше при нея. Яко е остаряла, но е все така точна.
Много благодаря за информацията!

Общи условия

Активация на акаунт