Вземате ли някакви мулти/поливитамини?

  • 3 797
  • 24
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Напоследък се чувствам доста зле, все едно съм парцал....
Чувствам се изтощена, без сили и т.н.  Sad

Тази седмица бях с хрема ли, грип ли - не знам, винаги се лекувам сама, но бях с такова зверско главоболие и болки в очите, пък работя на компютър и стана "мамата си трака" (сори за израза).  ooooh!

Обяснявам си го с така наречената "пролетна умора", признавам си, че през зимата не ядях достатъчно плодове.... Май е трябвало поне някакви витамини да си купя, за да компенсирам... Tired

Ако някой приема витамини, да сподели кои според него са добри, че мисля да си взема, няма как... Confused

# 1
  • Мнения: 27 524
Взимам понякога, да.Мога да ти препоръчам просто да са на хапчета,а не разтворими. Има хубави на пазара ни.  Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Взимам понякога, да.Мога да ти препоръчам просто да са на хапчета,а не разтворими. Има хубави на пазара ни.  Peace

Да, за такива и си мислех, да са на хапчета, обаче като знам колко много видове има!  ooooh! Пък предпочитам тук да събера положителни мнения за някакви не много скъпи, отколкото в аптеката да ми пробутат нещо.... Simple Smile

# 3
  • Мнения: 8 505
Центрум Peace
А към разтворимите витамини и аз имам специално отношение.

# 4
  • Мнения: 1 809
Центрум и аз пия  Wink доволна съм

# 5
  • Мнения: 7 079
Аз пия Цитросепт - екстракт от грейпфрут, от доста отдавна, с прекъсвания и се чувствам супер Simple Smile Тук е писано http://www.bg-mamma.com/index.php?PHPSESSID=0601f4faea6aac379bd3 … c=31421.msg603314
Освен това пия от скоро Калмацин Simple Smile - калций, магнезий и цинк, с цел да избегна косопада след раждането

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
много витамини пия по предписание на диетолога ми
Закуска :1 разтв.табл. вит.с(1000mg), 2 хапчета невробекс( В1 + В6+ В12) 1 хапче витА.
Обяд: 2 хапчета невробекс( В1 + В6+ В12).
Вечеря: 1 разтв.табл. някакъв мултивитамин с минерали 1 хапче витЕ.

# 7
  • Мнения: 2 550
Не, никога не съм вземала витамини. Сигурно не е хубаво това, ама... newsm78

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Аз съм по принцип много кекава, много бързо настивам и все подсмърчам.  Tired

Имам една колежка, с която работим в една стая, е, никога не съм я видяла да е с хрема, за разлика от третата колежка и мен.

Скоро я чух да казва, че непрекъснато пие от вит. С, на хапченца който е, българския.

Дали наистина има ефект, ако се пие само от него? При нея явно действа.... newsm78

# 9
  • БГ
  • Мнения: 735
аз  пия мултитабс и вит.С, не са скъпи за мен . Sick

# 10
  • Мнения: 292
Пия Центрум  ,но да не забравяме че идва пролетната умора и витамините едва ли ще я спрат

# 11
  • Мнения: 645
Едни от най добрите витамини са Центрум и Допел Херц от А до Я. Пролетно време тялото винаги има нужда от повечко витаминки независимо под каква форма.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 621
Да, в момента пия мултивитамини. Като се почувствам по-изтощена веднага започвам, но не ги пия непрекъснато. Правя почивки. Laughing

# 13
  • Мнения: 3 537
Взимам рядко мултивитамини.Най-често вит.С Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 39 754
От време на време пия. Последният път си бях купила Центрум. Хубаво е пролетно време да се направи един курс.

Общи условия

Активация на акаунт