Обезкосмяване на триъгълника на 13 години?

  • 15 852
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 779
Стига ,че провалихме темата на детето.
то е дете до толкова, до колкото аз съм президент. Laughing
почерка ми е познат. Joy

# 16
  • Мнения: 3
Стига ,че провалихме темата на детето.
то е дете до толкова, до колкото аз съм президент. Laughing
почерка ми е познат. Joy

Какво имаш предвид с това?!Че на моята възраст децата не пишат грамотно или нещо друго.Без значение дете ли съм или не (макар че съм) аз търся съвет и решение на проблема по-горе.Но ти не ми помагаш.  newsm78

# 17
  • Мнения: 7 779
просто не си пожелала бат`Бонго да ти помогне.  винаги съм насреща  Laughing премахвам всякакви косми.  Joy

# 18
  • Мнения: 11 337
просто не си пожелала бат`Бонго да ти помогне.  винаги съм насреща  Laughing премахвам всякакви косми.  Joy

Ако това наистина е дете мисля, че го плашиш. Нека приемем, че е такова и спрем с майтапите да не му създадем трайни страхове ...

# 19
  • Мнения: 13 929
Ако това наистина е дете и има по-обилно окосмяване епилацията ще реши проблема само временно. Най-добре е да се изследват хормоните и да се назначи лечение от ендокринолог. Вероятно има завишение на андрогените (Тестостерон, 17-OH-Progesterone, DHEA-S).

# 20
  • Мнения: 5 080
Ако това наистина е дете и има по-обилно окосмяване
От къде правиш такъв извод?

# 21
  • Мнения: 13 929
Така е представен случая, не правя изводи...

# 22
  • Мнения: 11 337
Мисля си,че съм единствена с този проблем в тази възраст

Определено не си единствена и трябва да знаеш, че е напълно нормално такова окосмяване. Реално, малцина са жените с малко окосмяване, което не излиза извън границите на бикините. Напълно нормално и здраво момиче си  Hug

Подрязват се с ножичка, бръснене /внимателно/ със собствено бръснарско ножче, епилация с епилатор, отскубване с пинцета, може да видиш в youtube как се махат косми с конец, в магазините има кола маска за домашна употреба и ленти, лазерна и фотоепилация ако родителите ти дадат пари и махане с кола маска при козметик.

# 23
  • Мнения: 5 080
лазерна и фотоепилация
Не се  прилага под 18 год. възраст, а и не би бил ефективен  (превид етапа на тепърва формиращо се окосмяване и хормонални промени) Peace 

# 24
  • Мнения: 11 337
лазерна и фотоепилация
Не се  прилага под 18 год. възраст, а и не би бил ефективен  (превид етапа на тепърва формиращо се окосмяване и хормонални промени) Peace 

Не знаех. И фотоепилацията ли?

# 25
  • Мнения: 5 080
Не знаех. И фотоепилацията ли?
За ИПЛ търговците твърдят, че няма възраастово ограничение, но не съм попадала на клинични проучвания за въздействието върху детски организъм. А и резултатите от този метод не оправдават (според мен) направените разходи.

# 26
  • София
  • Мнения: 39 759
Не знаех. И фотоепилацията ли?
За ИПЛ търговците твърдят, че няма възраастово ограничение, но не съм попадала на клинични проучвания за въздействието върху детски организъм. А и резултатите от този метод не оправдават (според мен) направените разходи.
В темата на Филипс бяхме задавали подобен въпрос.

Д-р Павлова, искам да разбера уредът може ли да се използва и от младежи, чийто окосмяване е доста по- голямо и косъмът е по- твърд? Ще бъдат ли нужни повече процедури за да се постигне желания ефект или никога не могат да се постигнат резултати като при жените?
"Здравейте,

Приетата минималната възраст да започне IPL епилация е 14 години т.е. да е започнал менструалния цикъл при момичета. Космените фоликули продължават да се развиват през пубертета,оформят се вторични полови белези. Започването на ранна възраст на IPL обезкосмяването е неефективно, защото продължават развитието си космените фоликули.

Поздрави,
Д-р Павлова
"

# 27
  • Мнения: X
Ся мамите да не ме подхванат мамите че въпреки казармата ходя на козметичка но не давайте акъл на детето да бръсне. И аз така на 20 минавах с бръснача, в началото веднъж месечно, после на 15 дни, седмица и се докарах почти ежедневно като бръсненето. Дето е минал бръснач космоляците стават по-твърди и здрави. След като ме светнаха за колата, болеше доста първите пъти, именно щото е играл бръснача според козметичката. Според мен най-добре кола

# 28
  • Мнения: 5 080
Според мен най-добре кола
Най- вероятно си от щастливците, чиито новоизрастли косми продължават развитието си над дермата. За мен кола маската е най-неудачния метод, защото всички тънки косъмчета остават подкожно и бих изглеждала...  Sick Виждала съм и много мъже (предимно с епилирани гърди) и жени на които очевидно също не им понася.
Затова всеки избира подходящ метод според индивидуалните си особености Peace

Общи условия

Активация на акаунт