Крем за суха и чувствителна кожа

  • 2 079
  • 20
  •   1
Отговори
Моля, ако някой има такава и е доволен от някакъв крем за лице да помага. Аз съм на 27г., а вече виждам покрай очите бръчки. Кожата ми е много суха, то аз и не пия много вода, ама не ми се и пие.
Памагайте, please!!!

# 1
  • Мнения: 5 317
Моята кожа е същата.За сега съм доволна от:
Vichy-Thermal fix 1-цена 26.00 лева;
Garnier-essentials-цена 6.00-7.00 лева;
Eucerin-хидратиращ-купувала съм го миналото лято и не помня точната цена,но беше около 25.00 лева;

# 2
  • София
  • Мнения: 1 444
При мен е така, освен това съм алергична и адски чувствителна.В момента ползвам дневен и нощен GARNIER Total comfort и съм адски доволна.Страшно добре ми действа, а усещането след намазване е просто невероятно приятно.Не е скъп, около 7лв. е.Между другото съм пробвала на Арома Q 1, който е 40+ т.е. за над 40 год. но също е страхотен за зимата.Мазен е и тежък и лятото не е препоръчителен, но зимата е добре.

# 3
  • Мнения: 175
GALENIC - моята кожа също е суха и чувствителна

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 923
Моята кожа е суха и чувствителна (направо алергична) и от продуктите на марките, изброени по-горе се обривам.
Сега ползвам Елеа за суха и чувств. кожа (нощен4,5о лв.) и Долива (8.50 лв.) на Д-р Тайс за суха и чвст. И двата са мазни и подхранват (ползвам ги и през деня) .

# 5
  • София
  • Мнения: 2 003
И аз съм с много суха, чувствителна и понякога направо люспеща се кожа. Лесно получавам алергии и често някои кремчета направо ми щипят на лицето.
Засега ползвам и съм доволна от Нахткерцен балсам на д-р Тайс!
Много се блазня от козметиката на Юсерин, съответно ползвала съм лосион, но за тяло  - мн. добре е!

# 6
  • Мнения: 2 407
Сега като е по студено ползвам Авен- колд крем, иначе съм доволна и от Авен- хидратантен за чувствителна кожа!

# 7
  • Мнения: 122
И аз ползвам продуктите на Авен и съм много доволна. Имат серия за много чувствителна и алергична кожа. За такава кожа имат продукти и Био дерма. Кремовете са с цени около 25-27лв/ и на двете фирми/.

# 8
  • Мнения: 3 249
Аз съм най-доволна от кремчетата на Vichy - Nutriologie 1 и Thermal Fix, също и от Eucerin. От Авен получих дерматит - просто не ми е понесла някоя съставка.

# 9
  • Мнения: 2 309
Когато е много студено ползвам Авен колд крийм, но е доста мазен, а иначе наскоро си взех Garnier essential и съм доволна много - засега. Има и една маска на гарние за подхранване, доста е добра, пробвай я.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
За суха кожа ще ти препоръчам тези кремчета:
- Нахткерцен балсам на д-р Тайс
- TriXera на Avene
- Hydrabis creme legere на Bioderma

За чуствителна, зависи от проблема на кожата.

# 11
  • Мнения: 17 407
Термална вода на Авен ( спрей) и Eucerin 5% Urea- при мен има много добър ефект.

# 12
Много благодаря за всички отговори, за сега май ще пробвам Гарние Есеншълс.

# 13
  • Мнения: 870
Аз съм много доволна от Arnaud имат крем за суха и чувствителна кожа, през зимата кожата ми става доста суха и този крем ми подейства страхотно, струва около 14 лв.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 328
 newsm10 Мога смело да потвърдя, ако става дума за хидратантния крем на Arnaud /Hydra Touch`/ - много лек, приятен и страхотно ухаещ на цитрусов плод, купих си го за малко над 11 лв. от аптеката в ХИТ на "Обелско шосе", доколкото успявам да си спомня. Попива бързо и не омазнява кожата, предполагам, че поне до лятото ще мога да го ползвам.

Общи условия

Активация на акаунт