какво помага при мазна коса...

  • 6 758
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 498
нещо много ми се смота косата след раждането- една такава по-мазна ми стана, пък и някакъв косопад такъв ми се появи... Cry
лоша работа- кажете някоя хитрина- хубав шампоан, маска нещо.. де да знам

# 1
  • Мнения: 5 313
Чувала съм,че хумата доста помага при мазна и изтощена коса.
 Тук има доста маски:

http://rozali.com/beauty.php?l=a&p=18

# 2
  • Мнения: 18 542
Стимулант за коса на Икаров или бадемово масло пак на същата фирма  Peace
Мажеш корените на косата около час преди да я измиеш. Можеш да ползваш горните месле и като добавка към други маски.

# 3
  • Мнения: 2 534
Изпробвах какви ли не скъпи шампоани  , но  Naughty
Много ми помогна Пантен за тънка коса  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 18 542
Някой да знае от къде мога да се снабдя с газ от тази, която става за маски за коса?

# 5
  • Мнения: 7 640
по- често миене- нищо друго  Cry

# 6
  • Мнения: 2 550
Преди няколко дни и аз питах почти същото.
При мен основния проблем беше, че ми евреме за смяна на балсама, но едва форумка написа, че може да се мия със сода бикарбонат. Слагаш сода в шепичка, слагаш шампоан, разбъркваш и мажеш косата....амиии, има страшен ефект, поне при мен, косата ми вече не се омазнява толкова бързо  Grinning

# 7
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Стимулант за коса на Икаров или бадемово масло пак на същата фирма  Peace
Мажеш корените на косата около час преди да я измиеш. Можеш да ползваш горните месле и като добавка към други маски.
Да.Хумата също ми помага Peace

# 8
  • Мнения: 521
маските с хума помагат,но забелязах че косата после пък съвсем мн се изсушава и става като слама

# 9
  • Мнения: 2 768
Преди няколко дни и аз питах почти същото.
При мен основния проблем беше, че ми евреме за смяна на балсама, но едва форумка написа, че може да се мия със сода бикарбонат. Слагаш сода в шепичка, слагаш шампоан, разбъркваш и мажеш косата....амиии, има страшен ефект, поне при мен, косата ми вече не се омазнява толкова бързо  Grinning

Ще го пробвам това. Все пак балсам или маска слагаш ли след шампоана?

# 10
  • Мнения: 2 550
Балсам, както обикновено  Mr. Green

# 11
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Има уникални ампули срещу косопад. По 10-12 кинта май беше една, но още на 2-рата ампула косата спира да пада. Страхотни са, но в момента не съм си в къщи и не мога да ти напиша как се казват. Ако проявяваш интерес, вечерта ще пиша!

# 12
A колко сода се слага в шампоана, защото цяла шепа ми се вижда много? Може би лъжичка - чаена, супена  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 2 550
A колко сода се слага в шампоана, защото цяла шепа ми се вижда много? Може би лъжичка - чаена, супена  Rolling Eyes

Аз на око слагам, но е около една чаена лъжичка  Peace

# 14
  • Мнения: 547
Миналата седмица бях на фризьор и попитах какво да ползвам, че вече ми писна да търся с какво да си измия косата, която хем е с тънък косъм, хем лесно се омазнява. Напоследък, явно от някой некачествен шампоан и с пърхот съм се сдобила Sad . Фризьорът ми каза, че има същият проблем, но сега е доволен от детския шампоан на Нивеа. Странно, но факт, защото от другите им шампоани съм адски недоволна. Мисля да пробвам, все пак един фризьор няма да ползва нещо, с което да си съсипе косата(макар че има примери за обратното). Това Пантен, Глис Кюр, Шаума и от сорта не бих си купила вече...

Общи условия

Активация на акаунт