Не можете да познаете какво ми се случи!!!!!

  • 2 444
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Нали все е козметика за лице, какво те притеснява? Мацай се с него след като си доволна!

# 16
  • Мнения: 2 616
Защо не провериш какви са съставките в дамските кремове на Vichy-може в някой от кремовете им за чувствителна или проблемна кожа да има подоби съставки.

# 17
  • София
  • Мнения: 847
Бреее, подарих на мъжа ми тази цялата мъжка серия на Виши, но не предполагах, че може да има такъв благотворен ефект! Ще пробвам още утре - какво като са мъжки?!

# 18
  • Мнения: 527
В мъжката козметика не слагат ли спирт  Rolling Eyes Провери в съставките дали няма някакъв алкохол. Иначе на Виши Нормадерм мисля, че ще ти хареса, също има цинк в него. Аз в началото не бях доволна от него, но сега като взе да свършва и пак ми се иска същия  да си купя.

# 19
  • Мнения: X
Току що се намазах пак с балсама му.Ами не издържах на изкушението Embarassed.Ефекта е същия-сега цял ден ще ми е добре на лицето.Гледам да не ме види моя защото той така си го пести.Казва че и на него много му харесвал обаче не виждал смисъл да дава над 20 лева за 75 мл. балсам за след бръснене след като има по-евтини.Явно ще започна да го използвам редовно пък той нека си се маца със спиртни одеколони като иска.
Наистина в балсама няма алкохол,нито парфюм.Гледах другите кремове на Виши но точно с цинк май няма.Дори и от мъжките продукти няма друг с цинк.
А иначе не съм доволна от нормадерма-не за друго ами заради този бял слой който ми остава по лицето за матиране.Наистина матира но имам чуството че ми запушва порите и ми излизат пъпчици.А този балсам без да остава никакъв слой и се справя със омазняването и матирането.
На балсама пише че е с Олиго Цинк-незнам какво е олиго обаче виши нали имат такава серия Олиго25 и може да мина на нея.И без това ми свършва гела за лице а на олиго25 има много хубава пяна за измиване така че....
Надявам се само ефекта да е същия-ако не преминавам на мъжка козметика Laughing Жалко че в балсама няма UV филтри Confused

# 20
  • София
  • Мнения: 3 328
Е-е-ех, отдавна я открих аз тази истина за мъжката козметика - че много успокоява кожата на лицето, и като ми излезе пъпчица, тутакси я намазвам с лосиона за след бръснене на Жилет /без алкохол/. До няколко минути се е скрила.
Пробвала съм и балсама му за след бръснене на Брънли - също е много хубав ефектът. Но и двете неща имат подчертано мъжки аромат.
Що се отнася до това дали има крем с цинк и провитамин В5, днес точно гледах в аптеката на пл. Св. Неделя такъв, обаче с цинк и мед - серията беше американска, за съжаление не запомних името й Embarassed Друг крем с подобни съставки има Авен - Цикалфейт.  Той обаче лично на мен ми стои някак по-тежък, по-мазен, затова го ползвам рядко, само при обрив, който трябва спешно да изчезне /примерно от вечерта до сутринта/.

# 21
  • София
  • Мнения: 361
нали е за лице какво толкова? Joy

# 22
  • Мнения: X
Е-е-ех, отдавна я открих аз тази истина за мъжката козметика - че много успокоява кожата на лицето, и като ми излезе пъпчица, тутакси я намазвам с лосиона за след бръснене на Жилет /без алкохол/. До няколко минути се е скрила.
Пробвала съм и балсама му за след бръснене на Брънли - също е много хубав ефектът. Но и двете неща имат подчертано мъжки аромат.
Що се отнася до това дали има крем с цинк и провитамин В5, днес точно гледах в аптеката на пл. Св. Неделя такъв, обаче с цинк и мед - серията беше американска, за съжаление не запомних името й Embarassed Друг крем с подобни съставки има Авен - Цикалфейт.  Той обаче лично на мен ми стои някак по-тежък, по-мазен, затова го ползвам рядко, само при обрив, който трябва спешно да изчезне /примерно от вечерта до сутринта/.

Подари му На виши балсама за след бръснене за чуствителна кожа-на него пише без алкохол и без парфюм и няма да те притеснява типично мъжкия аромат.Аз затова до сега не му взимах нещата а само вчера по случайност-подуших не миришеше и се нацапотих.
Виж моля те как се казва тези серия с цинк която си видяла.
А иначе на авен надали ще си го взема щом идва тежък.С моята смесена към мазна кожа само за тежък крем съм

# 23
  • София
  • Мнения: 3 328
Няма как да я видя, защото няма да ходя скоро до там Sad Ако успея да се сетя за името, веднага ще пиша.

# 24
  • София
  • Мнения: 291
...виши нали имат такава серия Олиго25 и може да мина на нея.И без това ми свършва гела за лице а на олиго25 има много хубава пяна за измиване така че....
Пяната наистина е много хубава и супер икономична. Аз я ползвам вече доста дълго, даже почна да ми омръзва   Embarassed а съм още до средата ...Като основни две съставки отпред пише Manganese+Polyfructol.
Е-е-ех, отдавна я открих аз тази истина за мъжката козметика - че много успокоява кожата на лицето, и като ми излезе пъпчица, тутакси я намазвам с лосиона за след бръснене на Жилет /без алкохол/. До няколко минути се е скрила.

И аз при нужда прибягвам до афтършейф-а... Laughing

# 25
  • Мнения: X
...виши нали имат такава серия Олиго25 и може да мина на нея.И без това ми свършва гела за лице а на олиго25 има много хубава пяна за измиване така че....
Пяната наистина е много хубава и супер икономична. Аз я ползвам вече доста дълго, даже почна да ми омръзва   Embarassed а съм още до средата ...Като основни две съставки отпред пише Manganese+Polyfructol.

А пяната добре ли почиства???
Кремчето ползвала ли си.
Аз до колкото разбрах вътре има манган-и него го водят олиго елемент както и цинка (незнам какво е това олиго) и си мисля че просто кожата ми може да има нужда от такива олиго елементи

# 26
  • Мнения: 1 428
Аз пък съм установила,че като се намажа с гел-пяната на Нивея за бръснене и постоя с нея 10 мин. кожата ми става перфектно мека,гладка и свежа.А след баня се клепам с неговия автършейф пак на Нивея,но за чувствителна кожа и се чувствам супер.От всички женски мазила,които съм пробвала ми излизат пъпки и затова съм изцяло на мъжка козметика за лицето и още нямам брада hahaha Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 5 317
Друг крем с подобни съставки има Авен - Цикалфейт. 


Karimma,каква е цената на този крем?

# 28
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Не виждам пробем да ползваш балсама на мъжа ти. Аз на моя му ползвам пяната за бръснене понякога. А имам колежка която се пръска само с мъжки парфюми пък не съм видяла да има недостиг на мъже около нея.

# 29
  • Мнения: 3 760
Защо не провериш какви са съставките в дамските кремове на Vichy-може в някой от кремовете им за чувствителна или проблемна кожа да има подоби съставки.
А и не е проблем да ползваш съответния балсам. Може пък да е най-най- подходящият за твоята кожа.

Общи условия

Активация на акаунт