пролет чука на вратата, здрави да са ни децата - 20-26.03.

  • 5 673
  • 154
  •   1
Отговори
# 150
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Силве, май МАрти е и в депресия и от там идва честото боледуване /да оставим на страна факта, че сигурно му се ИСКА да си е в къщи... и дори да е болен/ - поне и аз така исках когато ми беше криво и не ми се ходеше някъде...
Опитай да го засилиш с бабини рецепти - мед, с лимон и орехи, за по-големи дават сурово яйце с мед и мляко /но не знам дали е подходящо за вашата възраст/. Или пък тези на д-р Тайсън или някой друг - за стимулиране на имунната система. И задължително почивка извън Сф когато има ваканция!

Ние минахме "първата" прощъпулка - беше ад - аз нещо съм адски недоспала - ДАни ляга в 12ч и става в 8.0 най-късно. Преуморена и притеснена. ПОловината не дойдоха, половината забравих своевременно да поканя... бе провал. Кака да е стана все пак празник. Дани целува питката и единственото др което хвана беше една химикалка. Да видим какво ще е... някой писател Wink

Целувки в този слънчев ден и дано Надето и Мимето са по-добре.

# 151
  • Мнения: 3 743
Наде, не знам от депресия или от какво, но факт е, че много боледува напоследък. Може и от плуването да е настинал. Опитвам по всякакъв начин да му подсиля имунната система - давам му витамини, плодове, зеленчуци сега му взех и един сироп Киди, които уж възбуждал и апетита, че в последно време имаме доста проблеми и с храненето Sad
 И на мен ми се иска да изляза от София, но не знам дали ще можем Confused.
Снимки от прощъпулника има ли Wink  bouquet.

# 152
  • Мнения: 997
Момичето, да ви се оплача - голям карък ме гони днес. Съвсем забравих за смяната на времето. Направих си разходката извън София - ходих до Благоевград - но си пропуснах срещата. Тя беше в 12 ч аз пристигнах в 13, без изобщо да се сетя какво е станало. След като повисях един час-  разбрах, че нещо не е наред, но край вече. Поне времето беше хубаво. Чудесен град е Благоевград.

# 153
  • София
  • Мнения: 2 356
И нас днес определно не ни е ден. Първо сутринта седнахме да закусваме с таткото в хола на една малка паянтова масичка за да гледаме ТВ, че в кухнята няма. Предупредих го, че трябва много да внимаваме, защото бебата пълзи по пода и може да я обърне. Внимавахме през цялото време и накрая за 1 секунда си отклонихме вниманието и тя дръпна масата, при което цялата със все чинии, чаши и пр. храна се изсипа върху нея. За щастие не я удари нищо и се оттърва с леко стресване и по-силен уплах от моя страна. После тръгнахме към парка и щеше да ни отнесе една кола, защото там където пресичаме няма никаква видимост, паркирали са коли и по улицата и аз като тръгнах да излизам с количката, два автомобила засилени на по-малко от метър. Не успях да реагирам да се дръпнем с тая количка с въртящи се колела, ама шофъора ни избегна, зави зад нас. Много се уплаших, най-вече за Белослава, вече няма да преичам оттам.  Confused

Поне имаме добри новини, маймуната се изправя на коленца като се хваща за спалнята, катери се спокойно на нея. Днес я гледах, че няколко пъти мина от седене върху колената си до седеж. Да лази не ще, или пълзи или иска да се изправя. Ако е хваната за нещо ниско (спалнята) изпъва краката и става права, дори днес я намерих хваната на шкафа, изправила се някак си и рови на горния рафт  Laughing Най обича да се покатери до компютъра и да думка по клавиатурата, пищи от кеф.

Catnadeen, не се ядосвай за прощъпулника, не е било провал, важното е че сте си прекарали добре. С писалката може и журналист да стане.  Grinning
Gabi не мога да дам компетентен съвет, но не се притеснявай предварително, едва ли е нещо кой знае какво. Стискаме палци да намериш подходящ специалист и той да те успокои.  Hug
Силве, може имунната му система на Марти да е отслабена, все пак беше зима и е нямал толкова витамини. Ще видиш как ще се закали като продължите с плуването по- нататък. Бързо оздравяване на Марти  Hug

# 154
  • Мнения: 997
Denat, това с колата е било голям кошмар. Само като си представя.  Радвам се много, че детенце се опитва да се изправя на коленца - това любопитството е голяма работа. Все така хубави изненади да ви прави.
 s_vasseva, да ти кажа той и Боби три месеца само боледуваше - от рождения си ден средата на декември та почти до средата на март - два отита, една ангина, една пневмония, разтройство, а вирусните спрях да ги броя. Направо се бях стреснала. После лекарката ми каза, че това не е необичайно. Ще го надрастне - пък и ще му укрепне имунитета. Последното малко ме успокои. Дано да е права, че пак всички деца около нас са болни. Колкото до скарлатината - доскоро и в градината на баткото имаше. Той се разболя от ангина и аз се бях уплашила, най-вече за бебето. Но не се разболя, въпреки, че до последно ходи.

Общи условия

Активация на акаунт