Празникът мина и замина, ЮЛЧЕТАТА навършиха една година! :)

  • 72 405
  • 737
  •   1
Отговори

Анкета

Гласувайте за заглавие на новата тема!

Опции:

# 45
  • Мнения: 613
Приииеет!

Лаленце - да ти е жив и здрав ТМ !! Еличка много е пораснала, мнооого е сладичка!  Heart Eyes

Мар Бела : Честит рожден ден и на теб. Бъди много здрава, щастлива и обичана! Тортата е супер Simple Smile

Ние не бяхме в ресторант, а в двор на къща следобедно, съответно имаше всякакви хапки, соленки , сладки...ей такива работи Simple Smile

Аз пък все повече си мисля за морето и вече нямам търпение! Мисля към 20ти да емигрираме на морето, та чак до септември, живот и здраве. Бихте ли споделили какво да съдържа една аптечка с лекарства за морето? Мамите с опит?
И също да ме посъвествате как и с какво да го опазя от комари? Имайки предвид, че лапа каквото му падне, съответно и ръцете и ме е страх да не се отрови.

Хубав ден  Hug

# 46
  • Мнения: 322
Станахме на 1 годинка, домашно парти, домашна торта, украса балони и надпис. Започнахме вече 2-те. Черпя виртуално кой каквото обича Simple Smile

# 47
  • Мнения: 10 874
Благодаря ви, милички! Hug

Марбела, страхотна е тортата! Heart Eyes

блускай, да ти е живо и здраво голямото вече момиче! bdbaloni Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 3 524
един много бърз запис и за да не е гол:

ЧРД на малките големи юлчета, чиито РД сме изтървали!   bouquet  bouquet  bouquet  да бъдат много здрави и да носят много усмивки на всички вкъщи!

ЧРД и на мамите и татковците- рожденници!   bouquet Hug

някой пита за аптечка, не знам дали аз съм добрия пример, но се застраховам винаги понеже ходим на места, където или няма аптека наблизо или не е добре заредена- АБ (аугументин) неотворен, подходящ за възрастта, който давам при консултация с лекар, нурофен, свещички вомакур, капки вомитусхил, фенистил гел/алергозан за мазане, лепенки, пантенол за слънчево изгаряне, риванол, смекта, дуфалак, биогая, елоком/тридерм, лечебна хумана за бебета, термометър, лосиони за комари на аутан, а за бебето - на чико и кърпички на чико, хексалгин. може да има и друго но затова се сетих в момента, което си е като минимум поне за мен.


за нас с две думи, баткото е зле, хвана вируса с повръщане и разстройство, от 2 дни е на системи водим го и го вземаме по 2 пъти дневно, беше силно дехидратиран, каквото хапне или пийне го връща, вече само в зелен сок уви. освен това направи алергична реакция към дегана според лекарите, която се изразява в един супер странен обрив по цялото тяло, който се появява като магия от глава до пети и също така като с магия изчезва, безумно е просто, лекарите се събраха да го гледат като експонат. при това не го сърби нито остава и помен от петната, просто се появяват и изчезват. изчетох сто статии по темата, една не отговаря на това описание.
много съм притеснена, утре имам и консултация с гастроенетеролог и може да се наложи да влезне в болница. моля стиснете ни палци и ни пратете малко положителна енергия, имаме нужда в момента Praynig

пазете се от този вирус, през клиниката в която ходим минаха поне 5 дечица в много тежко състояние след него... Praynig

# 49
  • Мнения: 10 874
елпет, силно стиснати палци от мен, дано бързо се оправят нещата!!! Praynig Hug

# 50
  • Мнения: 208
Марбела страхотна торта!
Елпет и от мене имаш силно стиснати палчета  Peace пращам ти и многоооооого положителна енергия.

# 51
  • Мнения: 556
Елпет, стиснати палчета за героя!!! А ти друсни един концентрат и по -малко чети в нета. Др Каймакански е изключителен дермо и алерго специалист. Има кабинет на Пиротска, в частта между Борис и Мария Луиза.
Кураж!!!!!!  bouquet

# 52
  • Мнения: 500
Честит Първи Рожден Ден на Еличка и честит Празник на нейната майка, нека много да ви радва и да е здраво детенце.
Също честит Рожден Ден и честит Празник на Tara2 и нейното малко съкровище, на мама  knik-knak и всички празнуващи днес.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 483
Честит първи рожен ден на Еличка! Да е многофздраво и все така усмихнато и лъчезарно дете! newsm59
От вчера съм тръгнала по профилактични прегледи. Бързам сега за гинеколог, а навън плющи страшен дъжд.

# 54
  • Мнения: 322
Честит празник на малките чаровници на мами Лале и Тара2  bigdance2

# 55
  • Мнения: 10 874
Много ви благодаря, милички!!! Hug Hug Hug
Да ви почерпя с тортата на порасналото ми момиченце: Heart Eyes




Винаги съм била доволна от тази сладкарница, но този път надминаха себе си! Heart Eyes Всички бяха много впечатлени и от вида на тортата, и от вкуса й. Heart Eyes
Самото тържество мина, доволни сме, Еличка смело издържа до самия край и сега блажено спинка. Heart Eyes
Сега, разглеждайки снимките, си давам сметка, че свещичката е със същите шарки като хиенката от картинката. Колко тематично!!! newsm76 (свещичката я купих мноооого преди да измисля картинката за тортата, така че не е нарочно съвпадение).

Честит първи рожден ден и на останалите четвъртоюлски пораснали дечица! bdbaloni Да са ни живи и здрави и да растат умни и щастливи! Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 08 юли 2015, 00:41 от Лале в дъжда

# 56
  • Мнения: 1 831
Благодаря на всички за хубавите пожелания newsm51! Да  е жива и здрава Елица, както и другите сладурчета родени на днешната /вече вчерашна/ дата. При нас рождения ден също мина чудесно. Тортата беше по-хубава и от това, което аз исках. Децата бяха възхитени. Малката беше във вихъра си. Танци, песни, на всички си виреше пръста и викаше: "на", т.е. на една година ставала Heart Eyes Естествено измори се, но още с тръгването от ресторанта заспа Laughing
Елпет - много положителна енергия от мен и пожелание за бързо оздравяване!

# 57
  • Мнения: 366
Здравейте мамета   bouquet

Честит рожден ден на всички малки и голями - много щастие и усмивки ви желая. newsm51

Аз се позагубих, но както споменах преди време свеки е много болна и не ми се пишеше много покрай болестите Sad, а и ми се скриви съвсем защото планувахме това лято с децата да съм на морето , но понеже сме с една кола, а на свеки все нещо и става, я това я онова и ММ само по лекари тича и сме закотвени тук до август - надявам се до тогава да се е стабилизирала поне за две седмици да идем. Много ме е яд.

Елпет стискам палци баткото бързи да се оправи  Hug

Аптечка - нурофен, панадол, пантенол, спирт, реванол, хомеовокс, хидросек, хексалгин, фенистил капки, капки за нос, марли, бинт, лепенки, топоцин, термометър, еуреспал, стодал, вомитосхил, линекс бейби. Май това е на пръв поглед

По темата за РД ние трябваше да сме на двора на вилата е да ама не - развали се времето и останахме в нас- за меню - направих пици и салати- но при нас защото се наложи да сме у нас съкратих много гостите и бяхме с три деца и то на 2,4,8,12 така че бебе беше само нашата Simple Smile

Хубав ден мами и доскоро

# 58
  • Мнения: 168
здравейте на всички  Hug
влизам само на бързо да кажа, че имаш стиснати палци и от нас елпет Praynig дано всичко мине по най-добрия начин и приключи бързо и успешно Praynig
ние също се захранихме с почти всичко /без мед, шоколад, какао и ядки/. За РД-то, понеже вече съм минала с баткото покрай тези емоции този път си ги спестихме. Бяхме по това време на море в Гърция с кума ни и там с неговата приятелка празнувахме в една сладкарница. Определено беше по-добре от 1-вия РД на баткото  Peace С големия празнувахме веднъж вкъщи с родителите и втори път с приятели на ресторант. Голяма част от децата не дойдоха, аз и баткото бяхме с 39 градуса температура от предния ден, едвам се държахме на краката и т.н.... Сега определено ми хареса повече.
Направих и прощапулник пак в доста тесен кръг /дори без бабите/ и съм много доволна. Малкото човече ходи стабилно от 2 месеца, кляка, изправя се сам, качва се на по-ниски мебели сам, както и сам слиза Embarassed Имаме доста белези, ама те и старите хора са прави шило в торба не седи #Crazy

# 59
  • Мнения: 613
Здравейте момичета,

Елпет, силно стиснати палчета и от мен !!! Кажи как сте?Сигурно вече има развитие?

Честит и на всички рожденици, да ви растат живи и здрави мъниците!!

Лаленце - много хубава торта! Видях и снимките, изглежда сте си изкарали много хубаво.

дона: Добре сте го измислили! И ние, живот и здраве, като стигнем до прощапулник ще си го направим сам с ММ.

Много големи аптечки, лелее... абе дефламола за какво е? Възможно ли е чак така да се изгори от слънце? Thinking

Хора как борите жегите? Само първи ден жега в София и вече не се издържа  ooooh! Нямам търпение да се омитаме към морето, честно. Климатик вкъщи пускам чат-пат ама не смея по много.
Иначе на моят мъник му пробиват 2 зъба и в момента нощите са песен   Mr. Green

И сега още едно питане: Има ли тук мами с бебефон? Моля споделете какви са и дали сте доволни от тях!

Спокойна вечер на всички!   Hug

Общи условия

Активация на акаунт