АГ клиника Селена гр.Пловдив-14!

  • 157 550
  • 752
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386

Женска консултация по касата.Водят я д-р А.Даскалов,д-р Петрова и д-р Пейчинова

Платена женска консултация.Водят я д-р Матев и д-р Ненев.Трите триместъра струват 670 лв,втори и трети триместър-500 лв /включва БХС и ФМ/,трети триместър 270 лв

# 1
  • Мнения: 1 120
Благодаря за новата тема  Hug
Elfita,линка от предната тема,който трябва да води към тази,не работи  Peace

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Elfita,линка от предната тема,който трябва да води към тази,не работи  Peace

Благодаря,оправих го

# 3
# 4
  • Мнения: 350
Родих на 28.05 - оставихме 1490 лв - секцио и 40лв преглед при ортопед за малката.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 199
А знаете ли как стои въпросът с контролен преглед при ортопед след 3-тия месец? Платен ли е?

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Elfita, благодаря за хубавата темичка! Дано се напълни със здрави бебчета и щастливи и доволни майки!

Само да вметна, че май на мястото на д-р А. Даскалов ЖК по ЗК води д-р Ставрев -младши!

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 440
А знаете ли как стои въпросът с контролен преглед при ортопед след 3-тия месец? Платен ли е?

Всяко посещение се заплаща. Ние водихме малката в края на първия месец - платихме 40 лв. Сега ни вика след 5 навършени месеца и отново ще заплатим тази сума.

# 8
  • Мнения: 1 831
Елфита  newsm51

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 4 112
Д-р Ставрев-младши.  Rolling Eyes Аз доколкото разбрах и Пейчинова е напуснала.......Това текучество, без да коментирам качествата на напусналите лекари......не е на добре. Защото като не се чувстваш добре на работното си място, това се отразява и на отношението към пациентите, а те нямат никаква вина за това. И лекарите напускат....... Tired

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Само да вметна, че май на мястото на д-р А. Даскалов ЖК по ЗК води д-р Ставрев -младши!

Инфото сигурно ли е,за да сменя на първа страница?Мамите,които ходят често до клиниката-моля,попитайте кой сега води ЖК по касата


Текучеството е кофти наистина

# 11
  • Мнения: 9
Здравей те!Аз ходя при д-р Ставрев младши на жк по каса и съм много доволна

# 12
  • Мнения: 2 058

Само да вметна, че май на мястото на д-р А. Даскалов ЖК по ЗК води д-р Ставрев -младши!

Това по-младият ли беше или по-възрастния , че все ги бъркам.  Embarassed

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 365
Благодаря за новата тема

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 440

Само да вметна, че май на мястото на д-р А. Даскалов ЖК по ЗК води д-р Ставрев -младши!

Това по-младият ли беше или по-възрастния , че все ги бъркам.  Embarassed

Ако питаш за Даскалов, този е Асен Даскалов и е млад, другият Даскалов е Васил и работи на друго място        , а в Селена води само раждания. Иначе другият, за който съм споменала е син на д-р Ставрев.

Общи условия

Активация на акаунт