Име за момченце с буквата К

  • 6 333
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Хилоу, мами!  Simple Smile
Съвсем скоро ще раждам момченце и се чудех за имена с К.  Thinking
Иска ми се да го кръстя на баща ми - Кирил.  

Имам и момиченце - Виктория и доста се чудех кое име за момче ще си подхожда със Виктория.
На мен ми звучи доста добре Калоян-Виктория.  Rolling Eyes

Давайте предложения, гласувайте - приемам всички мнения и съвети.    bouquet

# 1
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Гласувах за Кирил,защото съм пристрастна  Heart Eyes.Моето момче се казва така.Иначе мен като комбинация ми допада Константин и Виктория.

# 2
  • Мнения: 10 874
Много харесвам Красимир и Калоян, но тъй като Красимир е любимото ми мъжко име, гласувам за него.  bouquet

# 3
  • Мнения: 54
Гласувах за Константин, много ми харесва. Освен него с К харесвам и Камен. Леко раждане и здраво бебе!  bouquet

# 4
  • Мнения: 252
Здравей,
Моят син е Калоян и гласувах за това име, но Кирил също много ми харесва и ако бях на твое място сигурно щях да го кръстя директно Кирил и да не променям името.

# 5
  • София
  • Мнения: 16 193
А Кристиан?

# 6
  • Мнения: 7
Мерси за мненията, мами.  Simple Smile

Захарчето - Доста добра комбинация, наистина.   bouquet

Лале в дъжда - Двоумя се между Красимир и Калоян, неслучайно са на първите места сред анкетата.  Simple Smile

rumba77 - Мерси за мнението.  Hug

Sharky* - Кристиан съм го пропуснала, мерси много, че ме подсети.  Joy Много ми допада и Кристиан, но наистина МНОГО са хубавите имена, започващи с буквата К.  Simple Smile

Kremi G - Благодаря ти, мила!  Hug

# 7
  • Мнения: 10 547
Красимир!  Heart Eyes

# 8
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Камен.

# 9
  • Мнения: 186
Гласувах за Калоян, много харесвам царските имена.
Константин ми е друго любимо име от детството.
За Виктория май най - добре пасва Красимир, поне на мен така ми звучи.
Калин е още едно прекрасно мъжко име.
Имаш трудна задача, успех!

# 10
  • Мнения: 10 547
Колкото и да не обичам галените имена, съм на мнение, че е хубаво избраното име да има и благозвучна алтернатива на такова, защото, дори и родителите да наричат детето си с пълното му име, това едва ли ще се очаква от всички. И така Калоян се превръща в Калата, Канчо, Анчо и пр., Камен е Ками, Кацо, Мен и какво ли още не съм чувала, Константин е Коце или Косьо.  Tired

# 11
  • Мнения: 8 891
Харесвам Кирил, харесвам  и Константин, и Калоян.
Красимир - не. Красен по става, но горните три са далеч по-хубави.

# 12
  • Мнения: 2 603
Калоян, любимо от една годинка и мъничко  Simple Smile Константин също ми харесва като звучене, има си и хубав празник.

# 13
  • София
  • Мнения: 11 484
Калоян и Кристиян/ан станаха много популярни напоследък, особено Кристиян. Познавам 7 дечица с това име. Красимир не ми харесва заради галеното - Краси. Константин ми харесва много. Предлагам Калин и гласувам за Константин  Heart Eyes.

# 14
  • София
  • Мнения: 5 656
Кирил, разбира се. От останалите ми харесва Константин, но то просто е друго име.

Бих променила името в случай, че е архаично или съвсем неподходящо, например ако дядото беше Кънчо, бих търсила друго име. А Кирил е чудесно и сериозно мъжко име.

Друго любимо с К ми е Красен. Но то също е съвсем друго име.

Общи условия

Активация на акаунт