Защо плаче

  • 3 250
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Здравейте може да ви се стори малко глупав въпросът ми но ще рискувам.
Бебето ми е момиченце на два месеца,до сега беше много спокойна и през вечерта и през деня,имаме леки колики още от самото начало но до плач не се е стигало.Става въпрос че ми се струва че не плаче от болка а по скоро от" кривотия",така сме вече седмица почти през целия ден когато е будна.Иначе спи спокойно,здрава е скоро бяхме на консултаця.Мисля че може да дължи на това че вече сме любопитни оглеждаме всичко и от опитите да гука защото доста се напъваме да говорим.Може би всичко това натоварва психиката и аз не знам вече.А вие как мислите

# 1
  • Мнения: 1 630
Не ти е глупав въпросът, аз година и половина, да не кажа две, се чудех защо реве малката и какво иска. След една камара изследвания, стигнахме до заключението, че просто както каза педиатърката "си имаме една ревлива глезла". Пожелавам ти много търпение и здрави нерви. Знам какво е да реве 24/7 при положение, че е нахранена, наспана, измита, преповита и има всичко, но продължава да реве.  Peace

# 2
  • Мнения: 3 157
Моля Ви,не говорете в мн.число за децата си-страшно дебилно е това-гладни сме,любопитни сме и т.н.-детето си е отделно същество,родителя-също,имам чуството,че четя някое дете със забавено развитие,което не може да опише какво иска Sick
По темата-на моето дете коликите се появиха по това време и беше много кисел и мрънкащ за един период от време,но всичко минава.

# 3
  • София
  • Мнения: 24
Здравейте!
И моето момиченце на около 2 месеца започна да плаче. Вече е на една година и не бих казала,че е ревла,не мрънка за най - малкото.  Прочети за периодите на израстване,може да е в такъв период. При нас най- тежка беше 6 седмица. Помня,че тогава искаше постоянно да се гушка,много цокаше ,а аз бях страшно изнервена.
Дишай дълбоко и си повтаряй,че ще мине,всичко е само период!

# 4
  • Мнения: 23
Моля Ви,не говорете в мн.число за децата си-страшно дебилно е това-гладни сме,любопитни сме и т.н.-детето си е отделно същество,родителя-също,имам чуството,че четя някое дете със забавено развитие,което не може да опише какво иска Sick
По темата-на моето дете коликите се появиха по това време и беше много кисел и мрънкащ за един период от време,но всичко минава.
Благодаря ви по-спокойно ми е сега!А относно изказването на "Шоколадче" не мога да разбера как във всяка тема която чета се намира някой остроумен който да засяга другите. Rolling Eyes,за мен това са просто конфликтни личности.И в крайна сметка ще се изказвам както искам като не ви харесва просто отминете не пускайте обидни коментари всяка втора майка се изказва така, мисля че е сладко и не се определям като бавно развиваща. Praynig

# 5
  • Мнения: 3 157
Аз не се смятам за остроумна,но нищо сладко не намирам в изказването-оххх,пръднахме!Наакахме се!(примерно)...и това,че всяка втора майка се изказвала така,или че не всяка трета не ползва препинателни знаци не го прави правилно,повярвайте!

# 6
# 7
  • Мнения: 23
Аз не се смятам за остроумна,но нищо сладко не намирам в изказването-оххх,пръднахме!Наакахме се!(примерно)...и това,че всяка втора майка се изказвала така,или че не всяка трета не ползва препинателни знаци не го прави правилно,повярвайте!
Ок нямам намерение да споря аз си изказах мнението по въпроса, но това, че ти не виждаш нищо сладко в това си е твое мнение ,на мен си ми харесва и ще си го правя а относно препинателните знаци всеки си отговаря за себе си, този форум е с цел да си помагаме взаимно а не да гледаме кой колко е грамотен(мое мнение)

Общи условия

Активация на акаунт