1000 лева при раждане на дете .

  • 2 436
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 23

 rotfImboМечти....мечтиииии..... rotfImbo

# 46
  • Мнения: 159
И за Приморско много майки от форума не вярваха да е истина, а се оказа, че е вярно. Simple Smile

Така че, хайде сложете розовите очила и се насладете на "клюката".  smile3521

Щом има помощи за пенсионерите в края на годината, все ще се намери и за стимулиране на раждаемостта. Дори общите разходи за втората кауза ще са по-ниски, тъй като едва ли всички семейства ще се засилят да имат второ дете. А и нацията ни е застаряваща и пенсионерите са в пъти повече от новородените.

# 47
  • Мнения: 3 336
И за Приморско много майки от форума не вярваха да е истина, а се оказа, че е вярно. Simple Smile

Така че, хайде сложете розовите очила и се насладете на "клюката".  smile3521

Щом има помощи за пенсионерите в края на годината, все ще се намери и за стимулиране на раждаемостта. Дори общите разходи за втората кауза ще са по-ниски, тъй като едва ли всички семейства ще се засилят да имат второ дете. А и нацията ни е застаряваща и пенсионерите са в пъти повече от новородените.

Хич не й се наслаждавам на тази клюка, ами ще си умра от яд, ако е истина. Точно днес си взех 400-те лева за близнаците, а те ми се водят и 2-те втори #Cussing out #2gunfire

# 48
  • Мнения: 159
Мишленце, да са ти живи и здрави близначетата!
И аз съм близначка и когато сме се родили със сестра ми в далечната 1978 година на майка ми са и изплатили два пъти по сумата за раждане на първо дете. Тогава за второ дете са плащали малко повечко, но  законите не са били предвидени за близнаците.
 Дано някой да се сети за тази недомислица в днешно време.

# 49
  • Мнения: 23
Гледам "Здравей България", и май това наистина е вярно. Дават по 1000лв. само за второ дете и то в община  Кресна. Стимулират раждаемостта newsm44
Само там ли е ниска  newsm78

# 50
  • Мнения: 903
Аз също чух за Приморско че наистина е така.

Общи условия

Активация на акаунт