Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 март 2006, 16:32 ч.

Ейвън - 5

• 9 234
  • 291
  •   1
Отговори
Майски каталог - БГ фото

Старата тема

Априлски каталог

Мартенски каталог

Нетна оферта 05/06

Нетна оферта 04/06

Хайде, ... и тази да си я изпишем предсрочно!

Последна редакция: пн, 03 апр 2006, 16:31 от bubanka

# 1
  • София
абонирам се Simple Smile

# 2
аз искам да реабилитирам Подхранващата терапия за тяло - много я бях оплюла, но вчера пак я пробвах, по стечение на обстоятелствата се наложи да постоя 10на минути с нея преди да я изплакна - кожата ми стана като кадифе  Peace Първия път я намазах и я изплакнах веднаха, явно заради това не е имало резултат  Rolling Eyes

# 3
  • София
хехе...от доста време се канех да направя забележка за "еФтиното", ама ме беше срам да не рекат някои, че се заяждам. Embarassed

# 4
  • София
Бубанке, вземи се разпиши и в другите подфоруми, барем повечко хора видят подписа ти Simple Smile

# 5
  • На погрешната планета
аз искам да реабилитирам Подхранващата терапия за тяло - много я бях оплюла, но вчера пак я пробвах, по стечение на обстоятелствата се наложи да постоя 10на минути с нея преди да я изплакна - кожата ми стана като кадифе  Peace Първия път я намазах и я изплакнах веднаха, явно заради това не е имало резултат  Rolling Eyes

Подкрепям Peace!И аз останах приятно изненадана от нея!

# 6
Миналото лято изхабих две опаковки от пяната за изкуствен тен и останах много доволна,но гледам,че в новият каталог я няма.  newsm78Някой знае ли ще я пускат ли пак?
Има ли използвали лосиона или спрей-лосиона за изкуствен тен и какво Ви е мнението за тях?

# 7
и аз си взех тази терапия миналия месец, но нали пише че се слага на мокро, след баня и след това се отмива и аз си помислих че се маже и след това веднага се отмива и също не усетих нищо кой знае какво, дори и след това си се мазах с лосио, а пише че след това не е нужно да се слага лосион за тяло.

днес ми донесоха от серията планет спа с кафява захар и дърво шеа- ексфолант за тяло, та мисълта ми беше на гъбичка ли се слага това или може и без гъба, и това като гел душ ли е имам предвид преди това трябва ли да се измия със сапун и после с това или не трябва. мерси предварително.

# 8
Ексфолиантът се нанася направо на тялото на влажна кожа. Много си го обичкам  Party

Миналото лято изхабих две опаковки от пяната за изкуствен тен и останах много доволна,но гледам,че в новият каталог я няма.  newsm78Някой знае ли ще я пускат ли пак?
Има ли използвали лосиона или спрей-лосиона за изкуствен тен и какво Ви е мнението за тях?

И аз се интересувам!  Simple Smile Май се наричаше мус. Опитвала съм спрея, но не успях да се справя.
Взела съм си от ексфолианта за изравняване на тена в случай на грешки. Имате ли някакви отзиви за него?

# 9
демек не е нужно да го слагам на гъбичката и преди това трябва да съм се измила със сапун, така ли?
сори ама съм малко по бвано загряваща  Simple Smile

# 10
Вече съм забравила какво е това сапун, е освен за пране  Wink

Кафявата захар е на кристали и ексфолиира - не е нужно допълнително да се миеш. За гъбата - както си прецениш. Сложи малко от него, защото е икономичен.
Приятни СПА процедури!  Simple Smile

# 11
е да де и аз не се мия със сапун, а със душ гелове, ама думата сапун е по кратка та затова Simple Smile
много ти благодаря за бързите отговори, още сега влизам да го изпробвам   bath1

# 12
И аз се интересувам!  Simple Smile Май се наричаше мус. Опитвала съм спрея, но не успях да се справя.
Взела съм си от ексфолианта за изравняване на тена в случай на грешки. Имате ли някакви отзиви за него?
Права си Peace,сега видях,че пише мус.

# 13
И лесно ли се нанася - има ли опасност да стана на петна?

# 14

Аз пък съм много разочарована от муса ФДТ на Ейвън! Цвета му въобще не ми пасна, камо ли пък да ми се напасне на естествения цвят на кожата  Close И сега само съм го пробвала и така си и седи. Пуснах и тема, но никой не прояви интерес към него, да му го дам, а аз да си купя нов някакъв  Rolling Eyes

А какво ще кажете за шампоаните на Ейвън? В предния каталог ли беше имаше някакви на доста изгодна цена и мъжа ми си купи 2  Crazy, но ми се струва, че много бързо заминава това количество  Thinking

От новия каталог, ще поръчам поне 2 неща.. едното е ексфолиант за тяло на ПЛанет Спа. Другото съм забравила какво беше, като му дойде времето за поръчка, ще се подсетя  Flutter

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт