Ейвън - 5

  • 10 248
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 962
от АТ шампоаните съм по-доволна, но от другите, с разните плод-зеленчуци - не /за да не кажа по-силна дума/

# 16
  • Мнения: 1 645
И моето колетче пристигна.Всъщност отдавна ама все не ми оставаше време да пиша.Иначе чета редовно,не искам да изпускам нищо Peace
Така....муса за лице като консистенция е добре-нежен,лек.Като цвят не ми пасна много добре обаче.И изисква добро овлажняване преди нанасянето му.Аз не слагам много крем,но ползвам кремообразни фон-дъо-тени и затова не е проблем,но с муса понеже е по сухичък трябва добре да си овлажнявам кожата.Оценка по десетобалната система-6 Mr. Green
Моливите-сенки...ами не са лоши,но пък и има какво още да се желае.Също 6.
Кефи ме промоцията на червилата и гланцовете с молив за 1.90.От това ще поръчам.Вече казах,че червилата в златистата опаковка са ми любимите,равни нямат.Особен интерес имам сред дружките към новата спирала,така че и аз ще я поръчам за да я пробвам.
И все още се чудя за крема за тяло на Аню,дето много го хвалите newsm78Имам една седмица да реша.Чакам още някой да каже мнение.
От шампоаните и балсамите съм ползвала за обем и спрейовете без отмиване.Доволна съм.От другите не помня дали съм ползвала Thinking

# 17
  • Мнения: 5 622

 Този крем за тяло на Аню е онзи стягащия, нали? В каталога пише, че се купува не по-ниска цена с някаква карта. МОята представителка все ще ми я  дава и още не ми я е дала. Пък и аз винаги като се видим, забравям да я питам....

Значи казвате има ефект, така ли? И какъв е по-точно той? КАжете на две, на три, не ме връщайте моля към стари  теми  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 5 828
от АТ шампоаните съм по-доволна, но от другите, с разните плод-зеленчуци - не /за да не кажа по-силна дума/

Аз пък харесвам този с джинджифила, даже и детето мия с него  thumbsup

# 19
  • Мнения: 35 962
Бубе, картата не ти трябва на практика, в смисъл да я притежаваш физически

# 20
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
И моето колетче пристигна.Всъщност отдавна ама все не ми оставаше време да пиша.Иначе чета редовно,не искам да изпускам нищо Peace
......
Ами хайде би мими направо е затъжих за теб!Мислех дати пускам съобщение. Липсваше ми твоето розово кученце на страницата... Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 35 962
а може ли новият крем да се маже и на бедрата, особено от вътрешната страна съм много зле  ooooh!

# 22
  • София
  • Мнения: 291
а може ли новият крем да се маже и на бедрата, особено от вътрешната страна съм много зле  ooooh!
Ако питаш за Anew Lift and tuck, за мене може, аз така правя, почвам от корема и до колената  Laughing

# 23
  • Мнения: 35 962
а може ли новият крем да се маже и на бедрата, особено от вътрешната страна съм много зле  ooooh!
Ако питаш за Anew Lift and tuck, за мене може, аз така правя, почвам от корема и до колената  Laughing

да, за него Simple Smile Мерси!

# 24
  • Мнения: 14 489
а може ли новият крем да се маже и на бедрата, особено от вътрешната страна съм много зле  ooooh!
Ако питаш за Anew Lift and tuck, за мене може, аз така правя, почвам от корема и до колената  Laughing

и как е има ли ефект - щото мен най вече за вътрешната страна на бедрата и за бричовете ме интересува

# 25
  • София
  • Мнения: 291
Бубанка, що не ме сети, че се пише коленете Wink Сега в твоя отговор видях, как съм го написала по-горе  smile3555

# 26
  • София
  • Мнения: 291
Еми, аз го ползвам от 1 седмица, пък хората са написали за 12 седмици, че оформя, та не знам... Но на мен ми харесва, защото някак ми изглажда краката /щот имам целулит/...Абе мацам пък да видим  Wink

# 27
  • Мнения: 111

 Аз пък съм много разочарована от муса ФДТ на Ейвън! Цвета му въобще не ми пасна, камо ли пък да ми се напасне на естествения цвят на кожата  Close И сега само съм го пробвала и така си и седи. Пуснах и тема, но никой не прояви интерес към него, да му го дам, а аз да си купя нов някакъв  :roll


Защо не го върнеш?Аз имах същия проблем с една клиентка и го сменихме с друг цвят !Опитай  обади се на представителя който ти го е продал !Трябва да ти  го смени Flutter
Успех  bouquet

# 28
  • Мнения: 398

 Аз пък съм много разочарована от муса ФДТ на Ейвън! Цвета му въобще не ми пасна, камо ли пък да ми се напасне на естествения цвят на кожата  Close И сега само съм го пробвала и така си и седи. Пуснах и тема, но никой не прояви интерес към него, да му го дам, а аз да си купя нов някакъв  Rolling Eyes

А какво ще кажете за шампоаните на Ейвън? В предния каталог ли беше имаше някакви на доста изгодна цена и мъжа ми си купи 2  Crazy, но ми се струва, че много бързо заминава това количество  Thinking

От новия каталог, ще поръчам поне 2 неща.. едното е ексфолиант за тяло на ПЛанет Спа. Другото съм забравила какво беше, като му дойде времето за поръчка, ще се подсетя  Flutter

Буба върни го муса на представителката и поръчай друг цвят.
От шампоаните АТ съм страшно доволна от серията за обем - е няма друг по добър за моята коса до момента в този ценови клас. И като съчетая с маската от маслина на Планет СПа става много жива косата.

# 29
  • Мнения: 479
Купувала съм от лосиона за тяло, забавящ окосмяването, но не съм доволна. Като се намазвах с него на абсолютно чиста кожа, след като попиеше при разтъркване се ронеше и падаше като кир. Същото ми се случи и с крем за ръце. Оттогава спрях да купувам кремове от Ейвън.

Общи условия

Активация на акаунт