Ейвън - 5

  • 10 249
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 645
И моето колетче пристигна.Всъщност отдавна ама все не ми оставаше време да пиша.Иначе чета редовно,не искам да изпускам нищо Peace
......
Ами хайде би мими направо е затъжих за теб!Мислех дати пускам съобщение. Липсваше ми твоето розово кученце на страницата... Heart Eyes
Ще се постарая да пиша по често WinkИначе съм тук всеки ден,чета набързо а за писане не остава време.Няма ли скоро някой да пусне нов каталог,кога са ви поръчките?!Аз съм така,нетърпелива ...като малките деца Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 31
Искам да попитам от нетната оферта 05/06 на последната страница това гривна за крака ли е 4,90 лв. и на живо хубава лие /дали си заслужава да я поръчам примерно/.

# 32
  • София
  • Мнения: 10 309
Искам да попитам от нетната оферта 05/06 на последната страница това гривна за крака ли е 4,90 лв. и на живо хубава лие /дали си заслужава да я поръчам примерно/.
Aз лично не я харесвам... но беше един от най-продаваните продукти миналата година... някак ми изглежда ефтинка...
Бубе  незнам защо се притесняваш, да върнеш ФДТна  newsm78

А за Anew Lift&Тuck аз се мажа от 2 седмици... но веднъж дневно, стегна ми кожата почти веднага, но друго за сега не виждам... да взема да мина на 2 пъти дневно  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 5 317
И лесно ли се нанася - има ли опасност да стана на петна?
Много лесно.Консистенцията е същата като на пяната за коса.Изхабих две опаковки и на петна не съм станала нито един път.Преди да се нанесе автобронзанта е хубаво да намажеш кожата обилно с лосион за тяло.Аз използвах един с блестящи златисти частици на Ейвън.

# 34
  • Мнения: 3 835
О, благодаря!  Simple Smile

Това за лосиона не го знаех.  #Crazy  А как се поддържа - през колко дни се мажеш пак?

# 35
  • Мнения: 5 317
О, благодаря!  Simple Smile

Това за лосиона не го знаех.  #Crazy  А как се поддържа - през колко дни се мажеш пак?
Ами различно.Издържа ми 5-7 дена.Пада постепенно.Аз като преценя,че вече доста е паднал и искам да се мажа наново,го махах с ексфолиант или утайка от кафе.От кафето съм по-доволна.
Сетих се и друго,че автобронзанта много изсушава кожата,но ако се мажеш по-често с лосион за тяло няма проблем.

# 36
  • Мнения: 398
Добро утро момичета и честита пролет - да ни донесе много красота във всичко Simple Smile

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Честита пролет

# 38
  • София
  • Мнения: 10 309
Мацки... нали темата е за обсъждане на продуктите на Ейвън...
какви са тези честитки  Joy Joy Joy

# 39
  • София
  • Мнения: 5 289
Бубе какъв цвят си поръча от муса,че и аз искам ама направо се чудя кой да избера? Thinking
Аз също се мажа с Анюто,корем,талия,ханш,дупе и крака,засега невиждам ефект,пък и ми се струва че доста бързо ще го употребя,та колко ли опаковки трябва да измажа newsm78.А тази серията за пъпки Клеърскин,дали са ефикасни,колебая се между коректора и бързодействащата терапия?
Много ми харесва тази чантичка от 39.90лв бежовата с тъмно кафяво по нея,дано се сещате,дали изглежда наистина така и много ли е мъничка?

# 40
  • София
  • Мнения: 10 309
Бубе какъв цвят си поръча от муса,че и аз искам ама направо се чудя кой да избера? Thinking
Аз също се мажа с Анюто,корем,талия,ханш,дупе и крака,засега невиждам ефект,пък и ми се струва че доста бързо ще го употребя,та колко ли опаковки трябва да измажа newsm78.А тази серията за пъпки Клеърскин,дали са ефикасни,колебая се между коректора и бързодействащата терапия?
Много ми харесва тази чантичка от 39.90лв бежовата с тъмно кафяво по нея,дано се сещате,дали изглежда наистина така и много ли е мъничка?
Aми аз си поръчах 2ра туба... една ми стигна за 3 седмици, точно докато ми пристине втората ще ми стигне... но пък се мажа само веднъж дневно  Sick
За Клеърскин, само една колежка си ги поръчва и е доволна... аз не бих си взела нещо от тази серия, доста е силничка а и не сме тинейджърки вече... ако кожата ми беше мнооооого мазна само тогава бих се пробвала  newsm78
Нещо не помня как изглеждаше чантата на живо, да се включи някой с по-добра памет  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 35 962
бързо действащата терапия е пийл-оф маска за конкретната пъпка за през нощта - на мен никаква работа не ми свърши  Naughty
коректорът не съм го ползвала и не знам
харесвам коректора на Орифлейм /сори за офф-а/ Вижънс, наистина ми убива пъпките  Joy

# 42
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
.А тази серията за пъпки Клеърскин,дали са ефикасни,колебая се между коректора и бързодействащата терапия?


И аз,и клиентите ми не сме доволни от терапията Confounded.А за коректора-не си написала за кой от двата питаш,но според мен прозрачния е по-ефикасен newsm10

# 43
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Момичета, Ейвънските ФДТ по принцип, не този мус, за който говорите тук, стават ли?  newsm78

Че съм си заделила не повече от 12 лв за ФДТ и се чудя какъв да бъде.... Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 1 629
За коректорите, имам и двата, но пъпки не унищожават Sad  или моите са много упорити.

Общи условия

Активация на акаунт