Съмишленици за отслабване - 2 част

  • 28 338
  • 807
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 183
Манили хрома спира желанието за сладичко
Влакната са за убиване на чувството за глад и коригират перисталтиката на червата
а аз пия и КЛК /конюгирана линолова киселина/ пак намалява усещането за глад, блокира нарастването на мастната тъкан, въздейства върху метаболизма и премахва мазнините от мастните клетки и ги пренася в мусулите, където се преобразуват в енергия - как го прави не мие ясно но ще го пия
За глада да кажа аз го пия от миналия понеделник сега ми 10 ден, първите дни не чувствах никакъв глад, петък събота и неделя малко се бях побъркала и направо умирах за сладко, но сега пак съм в старото положение и продължавам да го пия, но мисля че резултати може да има след месец, все пак говорим за натурални препарати а за тях знаем че им трябва време да подействат  Joy

# 46
  • Мнения: 1 183
Луничка пия го ама незнам за ефект още е много рано, а пък ги пия и двете все пак  newsm78

# 47
  • Мнения: 125
КЛК /конюгирана линолова киселина/ в аптеките ли го има, а колко парички е?

# 48
  • Мнения: 1 183
Да в аптеките, тук си го взех за 29,20
но някой беше писал че е 24 лв някъде

# 49
  • Мнения: 521
черешка ти ако отслабнеш още малко ще може да се претеглиш и на кантар от магазина  Joy  bouquet колко си висока?
ами не съм от най високите около 1.60

# 50
  • Мнения: 1 290
Днес бях на лекар,поради едни циститни проблеми и доктора ми изцепи нещо от рода на "трябва да се бориш с наднорменото тегло",ей направо ми стана супер гадно като го чух това,не стига ,че ми е болна,ама да беше казал да се бориш с кила ок,ама НАДНОРМЕНО newsm45 Казах му,че почти не ям и трудно свалям и той ми се развика за тези диети,да съм ги зарязвала и да увеличавам двигателната активност,защото от диетите нещо ми се било скапало,забравих какво.Та ми каза 3-4 часа дневно движение Confused
Много съм комплексирана и отчаяна Cry

# 51
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Днес бях на лекар,поради едни циститни проблеми и доктора ми изцепи нещо от рода на "трябва да се бориш с наднорменото тегло",ей направо ми стана супер гадно като го чух това,не стига ,че ми е болна,ама да беше казал да се бориш с кила ок,ама НАДНОРМЕНО newsm45 Казах му,че почти не ям и трудно свалям и той ми се развика за тези диети,да съм ги зарязвала и да увеличавам двигателната активност,защото от диетите нещо ми се било скапало,забравих какво.Та ми каза 3-4 часа дневно движение Confused
Много съм комплексирана и отчаяна Cryдобре дошла в отбора на комплексираните и депресираните Sad и на мен днес не ми е ден! но не смятам, че теглото ни е чак толкова наднормено Sick ти колко си висока?

# 52
  • Мнения: 1 290
170 см съм,вярно,че 70-71 кг е малко над нормата,ама много грозно прозвуча Cry

# 53
  • New Zealand
  • Мнения: 871
170 см съм,вярно,че 70-71 кг е малко над нормата,ама много грозно прозвуча Cry
и аз съм 1.70, ама не ми се струва да съм чаак толкова с наднормено тегло newsm78 е, има какво да се желае, но не смятам, че това тегло застрашава здравето ми....

# 54
  • Мнения: 1 183
Тристания не им се вързвай на докоторите повечето са големи говеда! #2gunfire
Аз по миналата година преди сватбата бях с възможно най малко килограми досега и много си се харесвах, ходих на гинеколог, че все ми закъснява и тая ми вика, че трябвало до остлабна поне 5-6 кг  #Crazy защото матката ми щяла да затълстее или нещо подобно и затова съм имала хормонални проблеми, само да вметна че самата докторка беше сигурно поне 130-140 кг. а аз бях 60 кг, вярно че съм 1,66 ама съм със такава структура и с малко по-голям бюст  #Crazy
Абе много се ядосах и повече не отидох при нея и поснах хормонални изследвания и се оказа че всичко ми е наред и новата докторка беше изумена от твърдението на колежката.
Така че горе главата, килограмите са си добре, само малко да свалиш и си готова  Peace
Ух многословно го ябясних ама това е изводът  

# 55
  • Мнения: 1 290
Благодаря ви много,момичета  bouquetУспокоихте ме,за момент се почувствах като..леле незнам каква е думата,но ужасно... CryЩе пробвам повече спорт,но 3-4 часа ми се виждат невъзможни засега Shocked

# 56
  • Мнения: 1 183
Ти тоя доктор ако накараш да направи един час да потича след някое детенце сигурно ще се скапе ама иначе говири за 3-4 часа движение  #Crazy

# 57
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Благодаря ви много,момичета  bouquetУспокоихте ме,за момент се почувствах като..леле незнам каква е думата,но ужасно... CryЩе пробвам повече спорт,но 3-4 часа ми се виждат невъзможни засега Shocked
аз си мисля, че тези 4 кг, които си свалила дотук не са никак малко, така че нямаш основание за притеснения...., явно нищо не ти е сбъркано и можеш да отслабваш Blush

# 58
  • Мнения: 1 290
Ами в смисъл слабея доста бавно,защото карам на малко калории и съм обездвижена,на мен ми е ясно,че трябва да почна да се движа,ама ми тежат тия килца и бягане и скачане ми е трудно още.Трябва да сваля поне 7-8 кг,че да ми олекне,иначе се задъхвам и сърцето ми лумка като лудо Confused

# 59
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Ами в смисъл слабея доста бавно,защото карам на малко калории и съм обездвижена,на мен ми е ясно,че трябва да почна да се движа,ама ми тежат тия килца и бягане и скачане ми е трудно още.Трябва да сваля поне 7-8 кг,че да ми олекне,иначе се задъхвам и сърцето ми лумка като лудо Confused
разбирам те, нали съм на същия хал...не мога да разбера как се изоставих да надебелея толкова Embarassed тази инерция при мен е от 3 години...преди това си бях 56-58 кг, миналата пролет стигнах 63, а сега...направо не ми се мисли #2gunfireнищо не ми става и не искам никъде да излизам Cry

Общи условия

Активация на акаунт