Татковци, какво ви привлича в.......

  • 11 228
  • 117
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 150
........ аналния секс?

Моя мъж така и не ми отговори.
Вие ще ме светнете ли  Joy

# 1
  • Мнения: 1 410
Отговора на един татко е: Незнам, но е много готино. Било някак различно.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Не обичам аналния секс... Просто нищо не ме привлича в него...

П.С. Преди време имаше темичка за това, дали обичаме пръстче в дупето по време на нормален секс... Питането ми е докога ще ни експлоЯтирате така тежко сексуално...
 smile3532

# 3
  • Мнения: 7 837
Експрес, докато продължавате да еякулирате, ще продължаваме да ви експлоатираме  Twisted Evil

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Бе подозирах, че ни използвате като тикви - за семе, ама не бях сигурен... Пък то - какво било...

# 5
  • Мнения: 242
Ами повечето май казват, че им е по-тясно и усещането е друго, пък и самата мисъл, че е "забранено"

# 6
  • Мнения: 1 150
Не обичам аналния секс... Просто нищо не ме привлича в него...

П.С. Преди време имаше темичка за това, дали обичаме пръстче в дупето по време на нормален секс... Питането ми е докога ще ни експлоЯтирате така тежко сексуално...
 smile3532


Айде, айде стига си се оплаквал  Joy

# 7
  • Мнения: 8 505
Моят каза нищо.Не му е фен,аз също (но темата е за мъжете,де).

# 8
  • Мнения: 3 569
Това, че е супер мръснишко ми харесва. А е и по-тесничко.

# 9
  • Мнения: 1 150
Браво, само двама татковци ли има тука

# 10
  • Мнения: 3 569
С ДДС-то три.

# 11
  • Мнения: 5 299
Това, че е супер мръснишко ми харесва. А е и по-тесничко.
Това е отговора и на моя Mr. Green( и на мен ми е много мръснишко) Heart Eyes

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Айде, айде стига си се оплаквал  Joy

Ха, някъде да съм казал, че се оплаквам...? Просто задавам въпрос...
smile3532

# 13
  • Мнения: 5 317
Това, че е супер мръснишко ми харесва. А е и по-тесничко.
Това е отговора и на моя Mr. Green( и на мен ми е много мръснишко) Heart Eyes
Това е и нашият отговор. Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
Е кво пък му е толкоз мръснишкото newsm78Дупка като дупка...

# 15
  • Мнения: 6 155
Е кво пък му е толкоз мръснишкото newsm78Дупка като дупка...


Ама тая е акана  hahaha hahaha hahaha Joy

# 16
  • Мнения: 7 474
Е кво пък му е толкоз мръснишкото newsm78Дупка като дупка...


Ама тая е акана  hahaha hahaha hahaha Joy

Взе ми думите от устата smile3532 smile3532

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Е кво пък му е толкоз мръснишкото newsm78Дупка като дупка...


Ама тая е акана  hahaha hahaha hahaha Joy

 newsm62
Ама че съм несхватлива Embarassed

# 18
  • Мнения: 1 047
1. Забранено е
2. Рядко те допускат там
3. Различно е
4. Много по тясно е,следователно по-гот
5. Празниш се без да се притесняваш
6. "Мръснишко е"
       newsm48

# 19
  • София
  • Мнения: 2 374
Имам един въпрос, тъй като досега не сме пробвали, а нямаме и такова желание,
Не се ли оцапва с ако поне малко или не мирише ли като го извади? То само като пръдне човек така замирисва  hahaha

# 20
  • Мнения: 6 155
Имам един въпрос, тъй като досега не сме пробвали, а нямаме и такова желание,
Не се ли оцапва с ако поне малко или не мирише ли като го извади? То само като пръдне човек така замирисва  hahaha
rotfImao rotfImao rotfImao

Хората са измислили това.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405

Знам аз, знам ...... имам си ............ newsm62 smile3534

# 22
  • Мнения: 1 047
Имам един въпрос, тъй като досега не сме пробвали, а нямаме и такова желание,
Не се ли оцапва с ако поне малко или не мирише ли като го извади? То само като пръдне човек така замирисва  hahaha
Ако не сте пробвали,никога няма да разберете какво е.Може само да четете.
А за да не се "оцапва",можете да използвате това. newsm10

# 23
Неразбрах въпроса. Анален секс, ама с мъж или с жена? Joy

# 24
  • varna
  • Мнения: 404
хубаво си е,не знам защо жените се дърпат Thinkingа и на повечето мъже им харесва

# 25
  • София
  • Мнения: 39 740
Моя мъж не е проявявал желание. Ама знам ли дали няма някое еротик фантазия на тази тема Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 2 374
Хората са измислили това.
[/quote]

А колко от вас го ползват? Едва ли всички .....  Wink

# 27
  • Мнения: 5 317
Имам един въпрос, тъй като досега не сме пробвали, а нямаме и такова желание,
Не се ли оцапва с ако поне малко или не мирише ли като го извади? То само като пръдне човек така замирисва  hahaha

Разби ме! smile3532 smile3532 smile3532

# 28
  • Мнения: 130
 Винаги съм харесвал нестандартните неща Twisted Evil Пък и какво все пак не му харесвате на аналния секс? Peace

# 29
  • Мнения: 298
Имам един въпрос, тъй като досега не сме пробвали, а нямаме и такова желание,
Не се ли оцапва с ако поне малко или не мирише ли като го извади? То само като пръдне човек така замирисва  hahaha

 smile3532 smile3532 smile3532 newsm48 smile3532
Е, така се не бях смяла от 100 години  hahaha

# 30
  • София
  • Мнения: 2 374
Е че какво, не е ли така,а ?

# 31
  • София
  • Мнения: 2 374
Оня уред нали е затова да станеш чист. Ама колко го ползват?

# 32
  • Мнения: 298
Ако не се направи клизмичка преди това, най-вероятно ще се получи такъв фал. Но си го представих цветно  hahaha  bouquet

# 33
  • Мнения: 298

Предполагам всеки, който уважава партньора и най-вече себе си.  Peace

# 34
Привлича ме неизвестното.....Не съм допуснат още до тази зона Sad Все ме пращат на платен анален секс или на екскурзия в Турция Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 5 317
Е че какво, не е ли така,а ?

Не,не е така! Naughty

# 36
  • Мнения: 3 569
Е желателно е да се изакаш преди това. Сигурно не е приятно да буташ да буташ, а пък отвътре нещо да те спира ....  Joy Joy

# 37
  • Мнения: 1 370
Ами повечето май казват, че им е по-тясно и усещането е друго, пък и самата мисъл, че е "забранено"

 Wink

# 38
  • Мнения: 614
Ние в къщи си го уважаваме. Понеделник, сряда, петък- вагинален, през останалото време анален smile3503

# 39
  • Мнения: 7 430
....различното  Peace

# 40
  • Мнения: 577
всички жени им харесва,но не си признават Outta Joint

# 41
  • Мнения: 46 478
всички жени им харесва,но не си признават Outta Joint

Аз пък мога да ти кажа, че всички имат различни предпочитания в секса, нещо, което се харесва на едни, не се харесва на други и не виждам нищо странно в това...

# 42
  • София
  • Мнения: 2 374
Цитат от Errai от подобна тема:
Не мога да ги разбера тея мъже! Каква е тая мания за зоната X?!! Какво ви става бе, "мъжкари"? Започвам да си мисля, че харесвате само дупета... ами намерете си педали!
Жената си има такова съкровище между краката, те тръгнали да ровят из "кофите за боклук"..

 newsm10  smile3501  smile3501  smile3501   newsm74smile3525

# 43
  • Мнения: 130
Цитат от Errai от подобна тема:
Не мога да ги разбера тея мъже! Каква е тая мания за зоната X?!! Какво ви става бе, "мъжкари"? Започвам да си мисля, че харесвате само дупета... ами намерете си педали!
Жената си има такова съкровище между краката, те тръгнали да ровят из "кофите за боклук"..

 newsm10  smile3501  smile3501  smile3501   newsm74smile3525
Опит за остроумие Grinning Ама неуспешен Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil  bouquet  bouquet  bouquet

# 44
Сега да питам, ама да не ми се смеете. Embarassed
При двойките практикуващи анален секс всичко ли е наред?
Имам предвид диаметъра. Няма ли да има поражения? И ако е имало какви са?

# 45
  • Мнения: 7 837
 hahaha
В мъжкия или в женския диаметър  Mr. Green

# 46
Не повреди в диаметъра, а заради диаметъра.

# 47
  • Мнения: 7 837
Тя индустрията е помислила за тия неща  Wink
А и с правилната подготовка, отношение и третиране, няма място за притеснение  Grinning

# 48
  • София
  • Мнения: 6 743
Цитат от Errai от подобна тема:
Не мога да ги разбера тея мъже! Каква е тая мания за зоната X?!! Какво ви става бе, "мъжкари"? Започвам да си мисля, че харесвате само дупета... ами намерете си педали!
Жената си има такова съкровище между краката, те тръгнали да ровят из "кофите за боклук"..

 newsm10  smile3501  smile3501  smile3501   newsm74smile3525
Якоооооооооооо  Peace

# 49
  • Мнения: 5 317
Тя индустрията е помислила за тия неща  Wink
А и с правилната подготовка, отношение и третиране, няма място за притеснение  Grinning

Правилно. Peace

# 50
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
........ аналния секс?

Моя мъж така и не ми отговори.
Вие ще ме светнете ли  Joy


Забраненият плод е най- сладък.

# 51
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Моя мъж ми е казвал, че е по тясно и съответно по приятно.

# 52
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Цитат от Errai от подобна тема:
Не мога да ги разбера тея мъже! Каква е тая мания за зоната X?!! Какво ви става бе, "мъжкари"? Започвам да си мисля, че харесвате само дупета... ами намерете си педали!
Жената си има такова съкровище между краката, те тръгнали да ровят из "кофите за боклук"..

 newsm10  smile3501  smile3501  smile3501   newsm74smile3525
newsm10 newsm10
Това много ми хареса, но явно мъжете се почувстваха обидени.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 546
всички жени им харесва,но не си признават Outta Joint

Това все ми го повтаряше един мъж дето все ме навиваше за анален секс и аз все се дърпах...дърпах. smile3555
 Ами сега вече не се дърпам. newsm62 newsm62

# 54
  • Мнения: 670
Цитат от Errai от подобна тема:
Не мога да ги разбера тея мъже! Каква е тая мания за зоната X?!! Какво ви става бе, "мъжкари"? Започвам да си мисля, че харесвате само дупета... ами намерете си педали!
Жената си има такова съкровище между краката, те тръгнали да ровят из "кофите за боклук"..
Опит за остроумие Grinning Ама неуспешен Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil  bouquet  bouquet  bouquet
Хайде да видим твоят успешен опит.. Усещам, че си фен на аналния секс, само не разбрах ти ли си пасивния партньор..
Връщам ти букетите  bouquet  bouquet   bouquet

# 55
  • Мнения: 130
Цитат от Errai от подобна тема:
Не мога да ги разбера тея мъже! Каква е тая мания за зоната X?!! Какво ви става бе, "мъжкари"? Започвам да си мисля, че харесвате само дупета... ами намерете си педали!
Жената си има такова съкровище между краката, те тръгнали да ровят из "кофите за боклук"..
Опит за остроумие Grinning Ама неуспешен Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil  bouquet  bouquet  bouquet
Хайде да видим твоят успешен опит.. Усещам, че си фен на аналния секс, само не разбрах ти ли си пасивния партньор..
Връщам ти букетите  bouquet  bouquet   bouquet
Joy Joy Joy Можем да се видим и да провериш сама Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Само да не разбере мъжа ти   Heart Eyes

# 56
  • София
  • Мнения: 4 493
Тая мания да не би да я прихващат от скука в леглото, а ???  Thinking

# 57
  • Мнения: 1 150
Тая мания да не би да я прихващат от скука в леглото, а ???  Thinking

Коя мания  newsm78
аналния секс ли  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 58
  • Мнения: 130
Имам една молба към всички пишещи в тази тема:

Моля,
всеки, който не е пробвал да не дава категорични и крайни мнения!
Защото .... офтопик до офтопика и до офтопика пак офтопик, Мила Моя Майно льо
   bouquet

# 59
  • Мнения: 614
Имам една молба към всички пишещи в тази тема:

Моля,
всеки, който не е пробвал да не дава категорични и крайни мнения!

 newsm10 Напълно подкрепям!

# 60
  • Мнения: 7 837
Що, нека си пишат  Laughing
А и сигурно тайно се подмокрят, като гледат изпълненията из филмите, а иначе се възмущават  Mr. Green Тактиката на отрицание спомага при "моралната" страна на въпроса  Grinning

# 61
  • Мнения: 130
Що, нека си пишат  Laughing
А и сигурно тайно се подмокрят, като гледат изпълненията из филмите, а иначе се възмущават  Mr. Green Тактиката на отрицание спомага при "моралната" страна на въпроса  Grinning
newsm10 newsm10 newsm10

# 62
  • Край морето
  • Мнения: 139
Според мен не е толкова до привличане. Твърде много жени им харесва отзад.

# 63
  • Мнения: 184
Пробвала съм, ама боли.

# 64
  • Мнения: 1 462
Привличаше ме да видя какво е.  Вече не съм му чак такъв фен.  Вярно, че е тясно в дупето, но е тясно само в началото.  Докато влагалището е цялото мускул.

# 65
  • Мнения: 2 211
Моят мъж също не е почитател на този вид секс.

# 66
  • Мнения: 1 451
Я да се изкажа и аз.
Значи усещането, че е тясно е едно. Макар, че не е задължително, всяка жена си е различна в това отношение. Има и по-хлабави, така да се изразя.
Иначе основната разлика е чисто емоционална. Самата идея, че си ТАМ, вече е супер възбуждаща. Поне за мен  Blush
Пък и факта, че не всички жени го разрешават, го прави доста по-специално.

# 67
  • Мнения: 998
Я да се изкажа и аз.
Значи усещането, че е тясно е едно. Макар, че не е задължително, всяка жена си е различна в това отношение. Има и по-хлабави, така да се изразя.
Иначе основната разлика е чисто емоционална. Самата идея, че си ТАМ, вече е супер възбуждаща. Поне за мен  Blush
Пък и факта, че не всички жени го разрешават, го прави доста по-специално.

което отново потвърждава, вече казаното:

1. Забранено е
2. Рядко те допускат там
3. Различно е
4. Много по тясно е,следователно по-гот
5. Празниш се без да се притесняваш
6. "Мръснишко е"
       newsm48
  bouquet

# 68
  • Мнения: 1 451
Е да, ама с мои думи преразказано, демек лично творчество. Де е сега другарката Петкова да ме види как съм усвоил уроците по литература  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 998
Не съм искала да кажа, че си приватизирал чуждо мнение.   bouquet А че две подобни мъжки мнения за мен бяха вече основание за изводи и обобщения Laughing

# 70
  • Мнения: 1 451
И до какви изводи достигна?

# 71
  • Мнения: 4 473
И до какви изводи достигна?

По какво си приличат бременна преди раждане и жена преди анален секс? Mr. Green

# 72
  • Мнения: 1 451
И до какви изводи достигна?

По какво си приличат бременна преди раждане и жена преди анален секс? Mr. Green

Ъ? newsm78

# 73
  • София
  • Мнения: 7 097
По какво си приличат бременна преди раждане и жена преди анален секс? Mr. Green

Че са си направили клизма ли... newsm78

# 74
  • Мнения: 10 758
По какво си приличат бременна преди раждане и жена преди анален секс? Mr. Green

Че са си направили клизма ли... newsm78
hahaha hahaha

# 75
  • София
  • Мнения: 7 097
По какво си приличат бременна преди раждане и жена преди анален секс? Mr. Green

Че са си направили клизма ли... newsm78
hahaha hahaha

Ни съ смей...  People No Good Къде е strelche® да внесе яснота по въпроса  Crossing Arms

# 76
  • Мнения: 10 758
Може да е отишла да вземе Гери от градината newsm78И на кюто я няма ThinkingШа доди, довечера 100% и ша кажи.

# 77
  • Мнения: 1 416
Я да се изкажа и аз.
Значи усещането, че е тясно е едно. Макар, че не е задължително, всяка жена си е различна в това отношение. Има и по-хлабави, така да се изразя.
Иначе основната разлика е чисто емоционална. Самата идея, че си ТАМ, вече е супер възбуждаща. Поне за мен  Blush
Пък и факта, че не всички жени го разрешават, го прави доста по-специално.
1. Забранено е
2. Рядко те допускат там
3. Различно е
4. Много по тясно е,следователно по-гот
5. Празниш се без да се притесняваш
6. "Мръснишко е"  newsm48
Това са отговорите, според мен. Не може да се отрече обаче, че има мъже, които не харесват аналния секс. Има и такива, на които и да им е приятен, не държат да го правят...
Моят мъж е от последните. Правили сме, по моя инициатива, много отдавна - в началото на връзката ни. Толкова...  Peace
Аз не съм фен на аналните изживявания... Неприятно ми е да имам нещо в задника  Grinning, а още по-зле ми влияе усещането, че ненадейно мога да ида по голяма нужда... Имам достатъчно дружки, чиито анални изпьлнения са били помрачавани от екскременти...  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 1 451
По какво си приличат бременна преди раждане и жена преди анален секс? Mr. Green

Че са си направили клизма ли... newsm78
hahaha hahaha

Ни съ смей...  People No Good Къде е strelche® да внесе яснота по въпроса  Crossing Arms

Това ми напомня една друга тема, в един друг форум дето научих невъобразими неща за аналния секс. И как едва ли не трябва да си имам в къщи съответните пособия за клизма и който влезе от вратата, първо в банята на промивка, пък после правим каквото и да е  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 4 473
По какво си приличат бременна преди раждане и жена преди анален секс? Mr. Green

Че са си направили клизма ли... newsm78

Я, как ги разбираш! Wink

# 80
  • Мнения: 1 416
Това ми напомня една друга тема, в един друг форум дето научих невъобразими неща за аналния секс. И как едва ли не трябва да си имам в къщи съответните пособия за клизма и който влезе от вратата, първо в банята на промивка, пък после правим каквото и да е  Mr. Green
При всички положения клизмата би накарала е*бания да се чувства по-комфортно...  Mr. Green Приятелите ми хомосексуалисти си правят обикновено...  

# 81
  • Мнения: 1 451
Не мога да се съглася, че клизмата е абсолютно задължителна. И извинете, отиваш на среща с нагласата, че точно днес ще правиш анален секс и задължително се промиваш? Ами ако не си направиш клизма, а ти се прииска чукане отзад? Секса не се ли основава донякъде на спонтанност? Нещо ми се губи идеята...
Или пък се промиеш, а желанието ти се загуби по някое време...
То и многото промивки на стомаха са вредни.

# 82
  • Мнения: 1 416
Много ясно, че сексът е хубав, когато е спонтанен... Клизмите по-скоро влизат в употреба на хората, които постоянно правят анален секс - като хомосексуалистите... Естествено, че и те не се промиват винаги - бахти досадата би било!  Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 1 451
Пак съм прав значи  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 1 416
Пак съм прав значи  Mr. Green
Донякъде... Ти все пак си активната страна и не се свързваш аналният секс с вълненията на дебелото черво...  Mr. Green

# 85
  • София
  • Мнения: 7 097

Бременна съм била, ама жена преди /нито след... Mr. Green/ анален секс...тцъ... Naughty

Ами ако не си направиш клизма, а ти се прииска чукане отзад?

Слагай клизмата в чантата на излизане за среща и се не бой... Joy

# 86
  • Мнения: 1 451
Слагай клизмата в чантата на излизане за среща и се не бой... Joy

Чудно преживяване ще е в тоалетната на някое заведение например, а отпред 5-6 лелки притропват нетърпеливо от крак на крак  Joy

Ти все пак си активната страна и не се свързваш аналният секс с вълненията на дебелото черво...  Mr. Green

Абе споменатите по-нагоре в темата неприятни ефевкти и мене ме касаят. Няма ми е много кеф обливане с...  Sick

# 87
  • Мнения: 4 473
Хаха, кой крив - кой прав не знам, ама не вярвам някой да предпочете риска от "ароматна" изненада, пред тази да изгуби изненадващо интерес Mr. Green

# 88
  • Мнения: 1 416
Абе споменатите по-нагоре в темата неприятни ефевкти и мене ме касаят. Няма ми е много кеф обливане с...  Sick
Мани, мани... Стават грешки!  Mr. Green А, дано не се случва...  Grinning

# 89
  • Мнения: 1 451
Дъждобран?  newsm78

# 90
  • Мнения: 61
м, аналния секс, за да го има и да е пълно удоволствието, трябва пасивната страна ( аз съм ХЕТЕРОСЕКСУАЛЕН ) да го желае. Отбягвам въпроса за хомосексуалистите, тях не искам да ги коментирам.

На някои жени им харесва (   bouquet ) на някои не (   bouquet ) ... но за мъжа - удоволствието идва от това,че е " по - тясно " ... нищо друго. Не съм съгласен с това че " е забранена зона " 'щото ако жената го иска к'во му е забраненото ? ...ако вече насила я " напънеш " без тя да иска вече граничи със диагноза и присъда  #2gunfire

# 91
  • Мнения: 2 697
м, аналния секс, за да го има и да е пълно удоволствието, трябва пасивната странa да го желае.

Peace Peace Peace
Това е абсолютно точно според мен и често забравяно от мъжете, водени, разбира се, от собствения им егоизъм.




# 92
  • Мнения: 1 451
Тез лоши мъже ве  Whistling

# 93
  • Мнения: 2 697
Да, Свил, лоши са тез' мъже и егоисти, колкото си искат. Когато срещна изключение от това правило, ще докладвам и ще ви черпя всичките наред форумци Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 94
  • Мнения: 2 849
всички жени им харесва,но не си признават Outta Joint
StopНе са всички на това мнение .

# 95
  • Мнения: 1 451
Да, Свил, лоши са тез' мъже и егоисти, колкото си искат. Когато срещна изключение от това правило, ще докладвам и ще ви черпя всичките наред форумци Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
И това само, защото му се приискал малко нестандартен секс?  newsm78

# 96
  • Мнения: 998
Да, Свил, лоши са тез' мъже и егоисти, колкото си искат. Когато срещна изключение от това правило, ще докладвам и ще ви черпя всичките наред форумци Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
И това само, защото му се приискал малко нестандартен секс?  newsm78

Е, все пак трябват двама за тази работа. И съобразяване с желанието на другия. Не знам, как е било при тях.

Но, Шехина, аз познавам много мъже, които не са егоисти. Мога да те запозная Wink

# 97
  • Мнения: 1 451
аз познавам много мъже, които не са егоисти

И аз така си мисля. Изнасилвачи не познавам. Обикновено жената като каже не, се съобразяват. Не само за аналния секс.

# 98
  • Мнения: 998
Изнасилвачи не познавам.

Ами аз и такива познавам, но....хора всякакви!

# 99
  • Мнения: 1 517
Моя и той си прави устата от време на време, даже взе да вчестява с исканията. Отговора му беше: Не е кой знае какво, просто самата мисъл за "там" го възбужда; по-тесничко е, пък и аз като се опъвам и не ща...още повече му се иска на него.
Пробвали сме няколко пъти, но ме заболя. Сега съм дала тържествено обещание, че ще дам ако:
1. Ме заведе на хотел, с вана  Joy
2. Напълни касичката преди това   hahaha
П.П. Иска си момчето, но не ме дразни, защото не е нахален и се съобразява с мен. Затова може и да му дам пак някой ден  Hug

# 100
  • Мнения: 2 697
И това само, защото му се приискал малко нестандартен сексnewsm78

Но, Шехина, аз познавам много мъже, които не са егоисти. Мога да те запозная Wink

Ох, да не каже човек нещо на шега Simple Smile
Сега сериозно - лично аз не виждам нищо нестандартно в аналния секс, идеята е да се харесва и на двамата. И аз познавам мъже не-егоисти, разбира се,  но познавам и "изнасилвачи", и определено не смятам второто поведение за нормално, то е вид психично насилие.Naughty
Иначе в такива случаи на "насилие", може би, ако мъжът опита някакво такова "вмешателство" в аналното му отверстие, може и желанията му към жената временно да се прекратят. Понякога този подход помага и охлажда някои прекалено натрапливи мъжки "страсти" ...Mr. Green

# 101
  • Мнения: 998
И аз познавам мъже не-егоисти, разбира се, 

Ще има черпене май Twisted Evil Ама само за форумците ли е??? Sunglasses

# 102
  • Мнения: 2 697
Ще има черпене май Twisted Evil Ама само за форумците ли е??? Sunglasses

Аааа, Анитке, първо ще подложа отсъствието на егоизъм на експериментална проверка и после ще го мислим черпенето  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 103
  • Мнения: 1 451
Ще има черпене май Twisted Evil Ама само за форумците ли е??? Sunglasses

Аааа, Анитке, първо ще подложа отсъствието на егоизъм на експериментална проверка и после ще го мислим черпенето  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
В какво ще се състои проверката???  newsm78

# 104
  • Мнения: 998
В какво ще се състои проверката???  newsm78

Ще се проверят експериментално всички форумци, кандидати за черпене Joy

# 105
  • Мнения: 1 451
Добре де... да го задам по друг начин въпроса. В какво ще се състоят експериментите? newsm78

# 106
  • Мнения: 998
Добре де... да го задам по друг начин въпроса. В какво ще се състоят експериментите? newsm78
Мдддаааа, това вече е интересно  Party
Но ще оставя Шехина да си каже, че тя ще ги провежда после hahaha

# 107
  • Мнения: 2 697
Хммм, малко се извратиха нещата - май не се разбрахме - аз обекти извън форума ще изследвам, не тукашни, спокойно  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А за описание на експериментите, моля ви, нека не описвам, че и без това съм затормозена от работа днес  ooooh!

# 108
  • Мнения: 1 451
Това си беше чиста проба измъкване  Crossing Arms

# 109
  • Мнения: 2 697
Нямаш си представа колко си прав  Flutter, но не се цупи, де - не искам да се чувствам виновна  Embarassed

# 110
  • Мнения: 1 451
Ба, шса цупя, нямам си друга работа  Mr. Green

# 111
  • Мнения: 2 697
Аааа, държа точно тази вечер някой да се цупи заради мен, пък! Mr. Green

# 112
  • Мнения: 1 451
Ядосай мъжо и ще ти се нацупи набързо Wink

# 113
  • Мнения: 2 697
Няма го  Embarassed Ама ще си запиша, като се върне, да го ядосам хубаво  Mr. Green

# 114
  • Мнения: 998
Скучно ми е!Няма черпене, няма експерименти..... Cry И сега кво? Crossing Arms

# 115
  • Мнения: 1 451
Еми разбери се с Шехина, тя прецака купона  Sad

# 116
  • Мнения: 2 697
Ех, Шехина пак виновна. Crossing Arms  Ами вземете купона в свои ръце, аз ще пригласям? Heart Eyes

# 117
  • Мнения: 998
Хайде тогава да пренесем купона някъде другаде, че ще ни критикуват за спама! Sunglasses
където кажете - там съм

Общи условия

Активация на акаунт