Закъснение на месечен цикъл

  • 6 913
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте!Може би ви се струва банална темата,но ето,че и на мен ми се случи това неприятно усещане и чисто по женски реших да се включа,да споделя и с удоволствие да очаквам вашите мнения Simple Smile Та...
Както стана ясно закъснява ми с 5 дни.До момента не ми се е случвало да ми закъснява с толкова много време и е странен факта,че всички симптоми са налице -болки в корема,яйчниците,гърдите...абе все едно ще дойде всеки момент,но така и не става.Случвало ли ви се е и на вас?Теста,който си направих е отрицателен.Нямам симптоми за бременност.Последния полов акт беше преди седмица(то и е рано за симптоми),вярно без презерватив,но с приятеля ми сме заедно 6 години и не използваме предпазни средства.Моля дайте си мнение дали според вас е нормално,на какво може да се дължи?
Благодаря ви предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 517
Здравей,според мен е нормално в някаква степен. При мен месечният цикъл идва през няколко месеца дори,ходила съм във всеки един град на гинеколог и нищо..всичко ми е наред. Може би си стресирана,преумора..дори и времето виж колко е полудяло. За момента не се притеснявай толкова,а изчакай малко Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 235
Отрицателен тест с пет дни закъснение - няма бременност. Изчакай още няколко дни и, ако не дойде, отивай на лекар.

# 3
  • Мнения: 6
Да времето,стреса,нервите си оказват влияние,но все пак са 5 дни.Сигурно няма проблем,но предполагам знаете,че в такъв момент минават различни неприятни мисли в главата-заболяване,хормони,бременност...ще се побъркам направо.А все пак при наличие на симптоми предполагам,че трябва да дойде,нали?

# 4
  • Мнения: 1 517
Да времето,стреса,нервите си оказват влияние,но все пак са 5 дни.Сигурно няма проблем,но предполагам знаете,че в такъв момент минават различни неприятни мисли в главата-заболяване,хормони,бременност...ще се побъркам направо.А все пак при наличие на симптоми предполагам,че трябва да дойде,нали?

Сигурно ще "имаш гости" до няколко дни Simple Smile

# 5
  • Мнения: 760
мисля че няма от какво да се притесняваш ... гостите ти ще дойдат скоро ....  Hug

# 6
  • Мнения: 6
оо дано да сте прави.На вас случвало ли ви е?И ако да с колко време са се бавели "гостите"?

# 7
  • Мнения: 760
на мен най много ми е закъснявало със 2 седмици и беше яко "шаш" ... а последния път когато ми закъсня с 3 дни просто си знаех че съм бременна ... незнам как  Thinking но просто го усещах  .... няма страшно недей се притеснява излишно почнеш ли да го мислиш повече се бави .....

# 8
  • Мнения: 6
шубето си е голям страх благодаря ви много за бързите отговори :*

# 9
  • Мнения: 3
няма място за притеснение живей спокойно  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1
То времето в момента въобще не е нормално, при такива аномални температури за периода не с 5 ам и и с повече може да закъснее.

# 11
  • Мнения: 6
да и аз си мисля,че е от времето. Влияе ми смяната на времето,но все ми е закъснявало максимум с 2-3 дни....този месец е ужас направо.. Sad















# 12
  • София
  • Мнения: 44 041
Направи си още един тест.
Болки в корема,яйчниците,гърдите - са колкото предменструални, толкова и симптоми при началана бременност.
Ако и утре имаш отрицателен тест - запиши си на лекар час.

Иначе на мен често ми се е случвало, но на хормонална основа, по-скоро рядкост е да ми е точно. Също и с кисти имах проблеми. Но това са неща за лекар вече.

# 13
  • Мнения: 25
Според мен нямаш проблем. На мен ми е закъснявало най - много 10 дни. Много и различни причини има. Както казаха и другите стрес, напрежение, от времето или дори ако си прекарала настинка. За 5 дни, аз не бих се кахърила толкова. Не се тревожи излишно с мисли за лекари и здравословни проблеми. Ще дойде, щом имаш симптомите. И на мен ми се е случвало да имам чувството, че "ей сега вече идва, край" и да го няма с дни Simple Smile

# 14
  • Мнения: X
И на мен ми се е случвало. 5 дни не са чак толкова много, спокойно! Може да е от времето, от нерви също. Ако много време не ти дойде, иди да те прегледат все пак, може да е на хормонално ниво.
Според мен не си бременна от 1 контакт преди 6 дни, макар и без презерватив, особено ако е внимавал приятеля ти.

Общи условия

Активация на акаунт