Мами от Италия и Испания-молба към вас!!!

  • 395
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 883
Здравейте мами от Италия и Испания , имам много голяма молба към вас!!! Embarassed
Много съм си харесала количките на JANE/pawertrаk/, които ги няма в България Tired
Търся да си купя втора употреба,а и разбрах, че били по-евтени !
Има ли ги при вас?Колко струват?Може ли някак си да си поръчам?
Моля Ви за помощ, нямам си количка още, а нямам време Cry!
А бебчо вече напира да излиза  baby_neutral
Искам и аз хубава количка, винаги съм си мечтала, а друга не мога да си харесам Tired
Извинявайте за нахалството и Ви благодаря предварително  bouquet, вие сте ми последната надежда Hug

# 1
  • Мнения: 3 098
Кети,виж http://www.jane.es и Ще полу4иш обЩа представа.
Тук в Испания естествено ги има в най_разли4ни варианти и цветови гами.
Аз ползвам такава и не я сменям за никоя друга.То няма и смисъл де,тя не се 4упи. Wink,а е компактна,цвета не е мръднал(избелял),маневрена и лека.
цените варират ,зависи от модела и др.Покрай някое намаление можеш да я купиш и с трите 4асти,4анта и разни покривала за около 270 евро,а може и по малко дори.
В България като си бях миналата година,бях в един магазин детски,Щях да купувам колело на малката.И собствени4ката на магазина ми каза,4е моята коли4ка била много скъпа,затова правели заявки за нея,само ако имат поръ4ка от някой.Каза ми,4е цената й в Бг е около 1200 лв. Close
Питам се нормално ли е пък 4ак толкова да надуват цените там? newsm78
И ако е така,няма ли кой да ти я донесе от 4ужбина,Щото хем Ще ти е нова,хем по_евтина?

# 2
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
що бе, аз лятото като си бях в бг се запознах със  собственик на бебешки магазин, та той ми се похвали, че продава стоки на jane. при него имаше и колички на graco

# 3
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Здравей,ако ти пратят коли4ката по поЩата ,Ще ти излезна по скьпо  отколкото ако си я купиш в Бг.Над 2 килограма се плаЩа по 20 евро/кг.
Ако искаш коли4ката от 4ужбина трябва някой да ти я донесе ина4е е много скьпо.
Кьсмет.

Общи условия

Активация на акаунт