Нямам желание за секс, откакто родих :(

  • 17 585
  • 151
  •   1
Отговори
  • Мнения: 220
Здравейте   bouquet
Имам близначки на 5 месеца вече,но от както се родиха с мъжа ми сме правили секс само веднъж  Whistling
Причината е,че нямам никакво желание за секс ама никакво  Crossing Arms
Още по време на бременността нямах такива мераци,но тогава си мислех,че причината е,че имам проблемна бременност.Ставаше ми постоянно лошо,гадеше ми се общо взето не бях настроена за секс.
Сега,обаче от както родих този период на нежелание,продължава..
Не знам какво да правя  Tired ??
Някой имал ли е такъв проблем ?  Confused

Последна редакция: ср, 08 юли 2015, 09:26 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 341
При повечето родили жени, това е нормално състояние. Хормони, хронична умора, безсъние, рязка
промяна в живота ти и прочие. Но това се променя с времето. ПРи някои жени желанието се възвръща сравнително скоро, при други - може и след втората, третата година. Незнам ти от кой тип
ще се окажеш.

# 2
  • Мнения: 150
Първо честито за двете девойки  Heart Eyes И аз скоро ги очаквам моите  Praynig Hug
За секса,вече съм 6 месец и секс ние също не правим  Peace
Защото първо имам опасения да не получа контракции и защото може би и аз нямам голямо желание  Mr. Green
Но доки го е предопредил мъжо,че по време на бременността и след раждането има такива периоди и за сега така ще я караме  Mr. Green Колкото и да му е кофти  Mr. Green
Не се притеснявай,ще ти дойде желанието не е нужно да се насилваш сега  Hug

# 3
  • Мнения: 1 005
Случва се , ти си жена не робот . Хормони , недоспиване .... има много причини . С времето хормоните ще си дойдат на място и всичко ще е наред   bouquet
Да са ти живи и здрави дечицата!

# 4
  • Мнения: 11 566
Две години след раждането нямах желание. Дойде от самосебе си. Бял кахър е това. Да са ти здрави дечицата! Hug

# 5
  • Prague Czech Republic
  • Мнения: 897
При мен е обратното! От как забременях и родих, имам голямо желание за секс. Blush

# 6
  • Мнения: 4 418
Защо да е проблем? Желанията се променят. Ако имаш вече проблеми с мъжа си заради това, това е друг въпрос, но не си казала дали е така.

# 7
  • Мнения: 843
И аз имах такъв период. С времето нещата се оправиха. Важното е съпругът ти да е до теб и да те разбира.
П.П.Да са ти живи и здрави бебетата.   bouquet

# 8
  • Мнения: 1 844
Подкрепям мненията, че намалянето на либидото/липсата му е нормално явление в месеците след раждане.
При всяка дама периодът е различен.
Моят личен съвет и мнение е, че е време да подновиш сексуалния живот. Дори без силно желание.

# 9
  • Мнения: 25 597
При мен е обратното! От как забременях и родих, имам голямо желание за секс. Blush

Момче или момиче имаш? Питам, защото искам да проверя една моя теория.

# 10
  • Prague Czech Republic
  • Мнения: 897
При мен е обратното! От как забременях и родих, имам голямо желание за секс. Blush

Момче или момиче имаш? Питам, защото искам да проверя една моя теория.


Момченце имам?

# 11
  • Мнения: 25 597
Мдам, още едно потвърждение на теорията ми.  Laughing

# 12
  • Мнения: X
Мдам, още едно потвърждение на теорията ми.  Laughing
И още едно, с двама сина.    Mr. Green

# 13
  • Мнения: X
И още едно. Peace

# 14
  • Мнения: X
Аз не потвърждавам теорията. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт