Спомена ли някой думичката среща? ;)

  • 6 153
  • 136
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 543
Аз пак гласувах за следобедна среща, НО ще се съобразя с желанието на по-голямата част от народа, така че - където и когато вие решите! Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 1 677
Аз гласувах за сутрешна,защото ми е далече и така няма да си разкъсвам деня.Като дойдем на срещата и след това няма да мисля за други неща.
Много ще се радвам да се видим! Laughing

# 47
  • Мнения: 1 271
и аз гласувах за сутринта и мнооооого се надявам да дойдем всичките, ако не ще пробвам заедно с Мая и ще оставя тати да гледа щерката и бате.
до скороооо   Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 1 333
Аз гласувах за сутрешна среща. И на мен ми е доста далечко- на др край на града живеем и ще имам повече време за прибиране по светло Simple Smile 
Ако има къде да поседне и тати с Мими в ръце ще дойде с най-голямо удоволствие.

Чакам с нетърпение срещата с вас и искам да науча повече за прекрасната идея за Ресурсният център.

# 49
  • Мнения: 4 414
и ние сме от сутрешните срещащи се:)
ще дойдем с тати.

# 50
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
И аз ще опитам да дойда, най - вероятно с малката, сутрешна среща ми е много удобна, въпреки че ще дойдем от Люлин 1.
Дано само успеем да си организираме пътуването до София преди събота.

# 51
  • Мнения: 462
Момичета, гласувах, че съм съгласна за ресурсния център, но като имам предвид, че е чак в Младост, а ние събота и неделя се излежаваме повечко, гласувах срещата да е за след обяд, защото в противен случай няма да успеем на 100% да дойдем Simple Smile но пък ако го решим да е сутринта...така като гледам анкетата май ще е сутринта...може пък да опитам да дойдем...аз сега си сменям работата и ще имам някаква служебна кола та с нея може да ми е по-лесна придвижването Wink
Но аз както обикновено май не съм в час...та да попитам...за каква дата става въпрос на срещата ни де Wink

# 52
  • Мнения: 1 193
Много се радвам за идеята,така ще разберем че не сме сами с проблемите си.Последно срещата в Ресурсния център между 10ч и 12ч ли ще е.Дано да успея да доида и аз.

# 53
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Датата остава 8.04. От 10 до 12- кой когато успее да дойде. Място- Ресурсния център. Има карта по- горе и адреса. Grinning

# 54
  • Мнения: 462
Осми ли? Не се ли спомена някъде по-късна дата или аз наистина не съм в час?

# 55
  • Мнения: 4 414
ами пак ще се съберем и на по-късна дата, няма проблем Wink
ама за сега сме на 8.04 Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 4 884
Аз пак като някоя бяла птица ще питам, ама къде е тая карта, от която трябва да се ориентираме за местоположението на центъра, че не можах да я намеря до момента?!

# 57
  • Мнения: 816
Габи, картата е в темата "Нещо ново се ражда" за ресурсния център "Ломидол".

# 58
  • Мнения: 2 543
Габи, не можеш да го намериш, защото беше в темата за Ресурсния център. Обаче, сега пък на мен не ми се отваря адресът на центъра, а заглавната среаница на бг-мапс!!! Ако може някой пак да пусне линк...

# 59
  • Мнения: 1 710
Davam i tuk adresa - kartata ne moga

Mladosst 1, bl 63 - prizemen etaj.

Sujaliavam za latinizata ama ne sum v ku6ti

Общи условия

Активация на акаунт