Денонощен МЦ Варна за 2-год дете

  • 870
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 983
Здравейте,
На почивка сме в Шкорпиловци и синът ми прихвана стомашно-чревен вирус, с който се борим 2-ри ден, но температурата му се покачва значително (вече е 38.7) въпреки предприетите мерки: Нурофен+ компреси с оцет, моля да ми препоръчате денонощен медицински център, в който бихме могли да го заведем по спешност! Rolling Eyes
Благодаря!

Последна редакция: пн, 13 юли 2015, 21:34 от mishoto

# 1
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Ако детето не е правило и няма основания да се подозира вероятност за гърч, сега е момента да започнете да сваляте Т - след 38,5. Преди това се държи топло детето и се налива с течности. Когато прасците се затоплят, започвате да правите топли компреси малко по-хладни от детето. Тогава покачването е престаналао и детето вече не се държи топло, а обратно, за да отдава.

Течностите - вода по лъжичка на 5 минути, за да не се предизвика повръщане. Основния риск е обезводняване. Тогава трябва да се вземат спешно мерки.

За Варна, при спешност, май най-добре детското отделение е на терапията /св. Марина/. На другия край на града е. От моста само напред до излизането от Чайка и там след сложното кръстовище преди бензиностанция Петрол слизате от булеварда за да минете под него и се насочвате на запад /ляво спрямо булеварда. Терапията е голямата болница в дясно малко след това. Влиза се точно след като минете покрай нея /на пешеходния светофар - десен/. Плаща се влизането с кола.

Дано бързо и леко се пребори детето и не се налага да ходите до болница!


# 2
  • София
  • Мнения: 983
Благадаря много за отговора  bouquet, дано не се наложи да стигаме до там baby_neutral

# 3
  • Мнения: 47
Денонощна помощ има и  в клиника "Д-р Лисичкова" в МЦ Младост се намира на ет.5.Може и през деня да го заведете на преглед за да сте по-спокойни,но прегледите са платени(25лв)

# 4
  • Мнения: 298
Здравейте,
На почивка сме в Шкорпиловци и синът ми прихвана стомашно-чревен вирус, с който се борим 2-ри ден, но температурата му се покачва значително (вече е 38.7) въпреки предприетите мерки: Нурофен+ компреси с оцет, моля да ми препоръчате денонощен медицински център, в който бихме могли да го заведем по спешност! Rolling Eyes
Благодаря!

Лесичкови,но там се плаща 20-25 лв не помня.Но наистина имат добро отношение към децата.Намира се на вторият етаж в МЦ "Младост"(С асансьора май 4ти се води).Само не отивайте в Окръжна в спешния,че благодарение на тях влязох в болница с дъщеря ми като беше на 38 дена заради неподходящи лекарства.

Общи условия

Активация на акаунт