Има ли специален лак за рисуване на нокти?

  • 6 845
  • 28
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Има ли такъв лак? Питах в два-три магазина, но ме гледат като извънземна... Вие с какво си рисувате по ноктите?

# 1
  • Мнения: 229
има струва около 5-6лв. изглежда като силиконовите червила за марка не знам питай някоя маникюристка откъде се купува.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 044
Има ги,в шишенца с тънка четчица.Най-различни цветове са,моя е сребърен брокат

# 3
  • Мнения: 870
Има на много места, аз имам на I love just you, около 3 лв. струва с тънка четчица е

# 4
  • Мнения: 27 524
По-скоро четчицата е различна само,лакът едва ли,но има,да.Питай в някой по-голям козметичен магазин,не в квартална будка... Grinning

# 5
  • Мнения: 35 891
виждала съм и на Перфект лакове с мн. тънка четчица

# 6
  • Мнения: 2 910
Различното при тези лакове е, че четката е по тънка. Продават се в най-различни цветове.

# 7
  • Мнения: 2 178
Както са ти казали-има,но да вмъкна че е демоде да се прави декорация вече! Няма нищо по-хубаво от добре поддържания френски маникюр,излъчващ чистота... Sunglasses

# 8
  • София
  • Мнения: 39 718
Продават се по пафюмериите. Маникюристката ми им казва "боички", но са си лакова, с по-тънка четка. Има и различни брикати.
Аз обикновено си правя декорация само на безименните пръсти. И не мисля, че е демоде. Пък и на кой му пука какво е модерно и какво не Simple Smile Правя си френски маникюр, но не мога само така да ходя. А и френския не е за много дълъг маникюр.

# 9
  • Мнения: 6 155
Ето как изглеждат
http://www.bgphoto.net/photos/10785/o632775163878125000.jpg

Снимката е на briana от албумчето, надявам се да не ми се разсърди, че я поствам Blush  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 82
Да допълня ,че са два вида:на лакова и на водна основа,като се отвори шишенцето лесно се разбира какъв е по миризмата,тези на водна основа се фиксират с топ лак.

# 11
Аз си русавам по ноктите с гел-химикалите. Рисувам върху вече поставен и поизсъхнал лак /т.е. около половин час след нанасяне на лака, на другия ден вече се хлъзга и не става да се рисува/. Добрите страни са, че се работи лесно /все пак опаковката е на химикал/, има всякакви цветове - с брокат и без, излиза доста по-евтино от лак за рисуване  и не уврежда нокътя, тъй като не се нанася директно върху него. Единственото условие е накрая да се фиксира с безцветен лак, иначе при допир се размазва. Аз лично съм много доволна

# 12
  • Мнения: 6 155
Аз си русавам по ноктите с гел-химикалите. Рисувам върху вече поставен и поизсъхнал лак /т.е. около половин час след нанасяне на лака, на другия ден вече се хлъзга и не става да се рисува/. Добрите страни са, че се работи лесно /все пак опаковката е на химикал/, има всякакви цветове - с брокат и без, излиза доста по-евтино от лак за рисуване  и не уврежда нокътя, тъй като не се нанася директно върху него. Единственото условие е накрая да се фиксира с безцветен лак, иначе при допир се размазва. Аз лично съм много доволна

Дай някоя снимчица на тези химикалки Praynig
Къде се продават, колко пари са?

# 13
  • Мнения: 521
аз рисувам с пернаментен маркер ама мн тънак(има го в книжарниците)и след това слагам топ лак да не се размаже

# 14
  • Мнения: 310
Да има такива лакове. Аз съм виждала в халите

Общи условия

Активация на акаунт