Kак се проверява за разкритие?

  • 9 108
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 952
С епидурала не усещах никаква болка при многократното проверяване за разкритие ...чакахме 10 см ..., та  цяла нощ ме проверяваха , ама като не ме боли ....гледам филми в стаята , а те си  проверяват ... Rolling Eyes   За проверките преди раждането  си наболява ...но чак страхотия не е било... Simple Smile

# 46
  • Мнения: 4 428
Мен ме проверява два пъти моята докторка за разкритие и въобще не беше болезнено. Наистина е само с пръсти и не е особено приятно, но си беше като обикновен гинекологичен преглед.

# 47
  • Мнения: 7 640
Мен ме проверява два пъти моята докторка за разкритие и въобще не беше болезнено. Наистина е само с пръсти и не е особено приятно, но си беше като обикновен гинекологичен преглед.
към всички все още бременни- проверката за разкритие е болезнена при прегледа, когато ви приемат в родилното. Не  е ужасно, просто предупреждават, да не се стреснете.
Не е като обикновен гинекологичен преглед, моля Naughty, з-то при такъв никой не си слага пръста в отвора на шийката.

# 48
  • Мнения: 1 425
През първата ми бременност ме провериха за разкритие чак на термина, раждах в България, ако това има значение. Сега всеки път като отида на преглед ме проверяват. На предпоследния преглед, докторката установи скъсяване на шийката при преглед с ръка, а замерването го направи с вагинален ехограф. Не ме е боляло досега.

Общи условия

Активация на акаунт