Спиралата на "Лореал"-"Volume shocking"

  • 6 352
  • 115
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 216
Мисля да я пробвам тази спиралка въпреки лошите отзиви.  Flutter
За напластяването една моя приятелка викаше за една там особа / моля, чувствителните да не четат!/ : миглите и като лайняни метли
 Joy

# 76
  • Мнения: 5 313
За напластяването една моя приятелка викаше за една там особа / моля, чувствителните да не четат!/ : миглите и като лайняни метли
 Joy

 hahaha hahaha hahaha

# 77
  • Мнения: 7 430
Асинка, най-накрая те видях и ми хареса резултата Wink

Утре още отивам да си я купя Peace

# 78
  • Мнения: 2 575
Асинка, най-накрая те видях и ми хареса резултата Wink

Утре още отивам да си я купя Peace


олелеее Flutter Flutter
жалко, че не си в БГ щото аз направо искам да се отърва от нея - оказа се , че освен всичко и след няколко часа със спирала на очите почва едно сълзенее - не е за приказване Cry
искам да я продам на половин цена - новичка е само 5-6 пъти съм пробвала, ама не!!!!!
ИСКА ли я някой??? #Crazy newsm78

# 79
  • Мнения: 7 430
Асинка, най-накрая те видях и ми хареса резултата Wink
Утре още отивам да си я купя Peace


олелеее Flutter Flutter
жалко, че не си в БГ щото аз направо искам да се отърва от нея

Благодарско за предложението  Wink дано някой ти я вземе щом не я харесваш Peace

# 80
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 585
ихаааа, тъкмо мислех да пусна тема за въпросната спирала, а вие сте ме изпреварили  Grinning.
броите ме и мен към недоволните. от една седмица я ползвам и хич не ми пасва  Sad. резултатът е като на снимката, дето я е показала Asinka - миглите ми се слепват на малки снопчета по 2-3 и ги чувствам много тежки. нищо общо с рекламата...  Cry
явно резервоарът пуска по много, или пък е въпрос на мигли.  newsm78
абе, с две думи - не бих казала, че е сред най-удачните ми покупки

# 81
  • Мнения: 1 283
Ох,и аз имам една спирала на Макс Фактор която ми прави миглите така...като краката на тарантула! Sick

# 82
  • Мнения: 2 952
Имам я , харесва ми. Wink

(колко   струва в БГ? )

# 83
  • Мнения: 2 575
Имам я , харесва ми. Wink

(колко   струва в БГ? )

24 лв.  Wink

# 84
много се чудих дали да си я взема, но ме разколебаха и си взех тази на гейшата, от нея съм много доволна Laughing

# 85
  • Мнения: 4 673
много се чудих дали да си я взема, но ме разколебаха и си взех тази на гейшата, от нея съм много доволна Laughing
Верно ли и е гумена четката?

# 86
  • Мнения: 5 598
И на мен малко ми слепва миглите и е мн. тъмна за ежедневен грим, защото аз съм бяла. Обаче да знаете какви мигли си правя с основата и една вeче леко позасъхнала спирала на Буржоа за обем.  :4470:e А вечер използвам черното за наплстяване и става ок. Изобщо на моите мигли лореалските спирали стоят добре като мине време след отварянето им. И с интензивната беше така. А сега съм се наточила на новата на макс фактор.

# 87
  • Мнения: 327
Верно е, че ги слепва, но въпреки това аз съм доволна. Важно е как я слагаш. Аз нансям няколко слоя от бялото, чакам да засъхне и чак тогава слагам от черното най-много 2 слоя, при третия вече става наистина голямо слепване. Сякаш по-доволна съм от спиралите на Буржоа. Следващит път обаче ще пробвам и тези на Макс Фактор.

# 88
  • Мнения: 1 216
И на мен малко ми слепва миглите и е мн. тъмна за ежедневен грим, защото аз съм бяла. 
Аз пък вчера в бързината си купих най- накрая таз ми ти спиралка и въобще не съм обърнала внимание, че има различни цветове. Сега видях в нета: най-черно черно, черно и кафяво черно. Аз съм взела кафявото  Sad. Ще я връщам, а имах голямо желание да си сложа.

А и по принцип тази спирала не е за всекидневието.

# 89
много се чудих дали да си я взема, но ме разколебаха и си взех тази на гейшата, от нея съм много доволна Laughing
Верно ли и е гумена четката?
не бях обърнала внимание дали е гумена или не, но сега я огледах хубаво. Да - гумена е четката и косъмчетата са по къси и леко боцкат

Общи условия

Активация на акаунт