Преминаване към нови сървъри. Възможни прекъсвания на достъпа до сайта.

  • 22 322
  • 425
  •   1
Отговори
  • www.bg-mamma.com
  • Мнения: 536
От днес, 21 юли, стартира постепенното прехвърляне на сайта на нови сървърни конфигурации, които да осигурят безпроблемна и стабилна работа занапред.

В тази връзка в следващите няколко дни са възможни затруднения в достъпа до сайта, прекъсвания и други технически проблеми.

Моля имайте предвид и че ще се наложи да се логнете наново, дори ако сте указали на сайта да "запомни" потребителското Ви име и парола.

Предварително се извиняваме за причинените неудобства!

Молим, в случай че забележите конкретен проблем с дадена функционалност, пишете тук в тази тема.

Благодарим!



# 1
  • Мнения: 370
Здравейте, Мама!
Със запаметена парола и име съм, оказа се, че съм ги забравила. При новото логване ще имам проблем, какво да направя?
Поздрави!

# 2
  • Мнения: 10 874
Писала съм в темата за въпросите, но бяха два отделни поста, които кой знае къде са вече, затова ще пиша отново тук, да е по-прегледно.
1. В профилите на деца не се изписва месецът на раждане, а само датата.
2. Линкът към "Движение на българските майки" не пренасочва правилно.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 166
В мобилната версия през ИЕ ми се губят полето и текста. И се налага да пиша на сляпо. На какво може да се дължи?

# 4
  • Мнения: 6 320
Благодаря!
Сега бързичко фикснахме показването на месеца в рождените дати на децата.
Но на други подобни бъгове, които не се дължат на проблеми със сървърите или прехвърлянето на нов хардуер, ще можем да обърнем внимание след успешното преминаване на новата сървърна конфигурация.


# 5
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 490
Със запаметена парола и име съм, оказа се, че съм ги забравила. При новото логване ще имам проблем, какво да направя?
Поздрави!
Ако сте с Мозила, през меню Инструменти влезте в Настройки, оттам в Сигурност - там би трябвало да има списък на логините и паролите, които сте запаметили на компютъра се. Препишете си ги оттам.
Ако сте с друг браузър, не мога да помогна - отдавна не съм работила с други. Но пък ако имате възможност, преровете си настройките - може и да ги намерите сама. Успех!

# 6
  • Мнения: 10 874
AnnaGaudi, спомняте ли си мейла, с който сте се регистрирала? Има опция "забравена парола". Ако не си го спомняте, може би трябва да попитате админите за съдействие (те да ви го кажат).

Mamma, благодаря за бързата реакция!  bouquet Знам, че е незначително (аз и не очаквах да реагирате веднага), но понеже ще забравя да пиша след това, затова предпочетох да напомня сега.

# 7
  • Мнения: 1 365
Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/www/viscomp/Themes/bgmamma/index.template.php) is not within the allowed path(s): (/var/www/bg-mamma:/usr/share/pear:/usr/share/php:/tmp:/usr/local/share) in /var/www/bg-mamma/public_html/Sources/Load.php on line 1816

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/www/viscomp/Themes/default/index.template.php) is not within the allowed path(s): (/var/www/bg-mamma:/usr/share/pear:/usr/share/php:/tmp:/usr/local/share) in /var/www/bg-mamma/public_html/Sources/Load.php on line 1826

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/www/viscomp/Themes/default) is not within the allowed path(s): (/var/www/bg-mamma:/usr/share/pear:/usr/share/php:/tmp:/usr/local/share) in /var/www/bg-mamma/public_html/Sources/Load.php on line 1833

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/www/viscomp/Themes/bgmamma/index.template.php) is not within the allowed path(s): (/var/www/bg-mamma:/usr/share/pear:/usr/share/php:/tmp:/usr/local/share) in /var/www/bg-mamma/public_html/Sources/Load.php on line 1816

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/www/viscomp/Themes/bgmamma/languages/index.bulgarian.php) is not within the allowed path(s): (/var/www/bg-mamma:/usr/share/pear:/usr/share/php:/tmp:/usr/local/share) in /var/www/bg-mamma/public_html/Sources/Load.php on line 1912

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/www/viscomp/Themes/bgmamma/languages/index.bulgarian.php) is not within the allowed path(s): (/var/www/bg-mamma:/usr/share/pear:/usr/share/php:/tmp:/usr/local/share) in /var/www/bg-mamma/public_html/Sources/Load.php on line 1912

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/www/viscomp/Themes/bgmamma/languages/Modifications.bulgarian.php) is not within the allowed path(s): (/var/www/bg-mamma:/usr/share/pear:/usr/share/php:/tmp:/usr/local/share) in /var/www/bg-mamma/public_html/Sources/Load.php on line 1912

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/www/viscomp/Themes/bgmamma/languages/Modifications.bulgarian.php) is not within the allowed path(s): (/var/www/bg-mamma:/usr/share/pear:/usr/share/php:/tmp:/usr/local/share) in /var/www/bg-mamma/public_html/Sources/Load.php on line 1912

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/www/viscomp/Themes/bgmamma/Home.template.php) is not within the allowed path(s): (/var/www/bg-mamma:/usr/share/pear:/usr/share/php:/tmp:/usr/local/share) in /var/www/bg-mamma/public_html/Sources/Load.php on line 1816

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/www/viscomp/Themes/bgmamma/languages/Errors.bulgarian.php) is not within the allowed path(s): (/var/www/bg-mamma:/usr/share/pear:/usr/share/php:/tmp:/usr/local/share) in /var/www/bg-mamma/public_html/Sources/Load.php on line 1912

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/www/viscomp/Themes/bgmamma/languages/Errors.bulgarian.php) is not within the allowed path(s): (/var/www/bg-mamma:/usr/share/pear:/usr/share/php:/tmp:/usr/local/share) in /var/www/bg-mamma/public_html/Sources/Load.php on line 1912

Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/www/viscomp/Themes/bgmamma/Errors.template.php) is not within the allowed path(s): (/var/www/bg-mamma:/usr/share/pear:/usr/share/php:/tmp:/usr/local/share) in /var/www/bg-mamma/public_html/Sources/Load.php on line 1816

Всичко това и отделно ми се върна старата версия на банера с бебето.

# 8
  • София
  • Мнения: 9 280
И на мен, а след като заредих следените подфоруми ми излизат така:

# 9
  • Мнения: 46 488
Г-ца Бързо се уча (Storm Worm Virus), рефрешни с Ctrl + F5 и виж дали ще се оправи.

# 10
  • Мнения: 1 365
И при мен е така, не се оправя.

# 11
  • Мнения: 20 136
Здравейте, имам проблем с мобилната версия. Нямаше достъп до форума известно време, и сега не ми се отварят известията за нови отговори в темите в които съм писала. Излиза ми надпис Грешка с базата данни, и да уведомя администратор.   Thinking
Логнах се повторно, но проблема си стои.

# 12
  • Мнения: 22 867

Как да оправя маймуницата от списъка вляво? Днес след обед много трудно се свързвах със сайта, на моменти нямаше връзка с него, в крайна сметка това остана. Едва сега разбрах причината.  bouquet

Скрит текст:

# 13
  • Мнения: 6 604
Здравейте, имам проблем с мобилната версия. Нямаше достъп до форума известно време, и сега не ми се отварят известията за нови отговори в темите в които съм писала. Излиза ми надпис Грешка с базата данни, и да уведомя администратор.   Thinking
Логнах се повторно, но проблема си стои.
Абсолютно същия проблем. Много е досадно.
Дано това подобрение не е като предишните.
Откакто уж подобрихте сайта, само проблеми6и грешки дава.
 Надявам се проблема да се реши бързо.

# 14
  • Мнения: 1 612
На мен ми дава "грешка с базата данни". Как да вляза ?

Общи условия

Активация на акаунт