Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Знаете ли наистина акушер гинеколог,който е специализирал и хомеопатия???
В София.
Благодаря ви  bouquet

# 1
Знаете ли наистина акушер гинеколог,който е специализирал и хомеопатия???
В София.
Благодаря ви  bouquet

да, но не работи вече като акушер-гинеколог, а представлява една фирма, която внася хомеопатични лекарства. защо ти е?

# 2
защото сестра ми преживя спонтанен аборт и 3 кюртажа за 10 дена!!!
Вече близо 20 дена(след първия) поддържа висока температура и вече се чудим към кого да се обърнем.... newsm78

# 3
защото сестра ми преживя спонтанен аборт и 3 кюртажа за 10 дена!!!
Вече близо 20 дена(след първия) поддържа висока температура и вече се чудим към кого да се обърнем.... newsm78

в този случай едва ли хомеопат. защо не отидете на гинеколог и то без отлагане?

# 4
Адашке, случаят си е за специалист - гинеколог!

Хомеопат гинеколог - практикуващ, май няма да намериш! повечето лекари се отнасят малко... по-така към хомеопатията. Има теми за препоръчвани хомеопати тук - виж и се консултирайте!

# 5
е разбира се,че се консултира със специалист т.е.  с около 5 различни вече...
температурата обаче продължава(според лекарите  е ок)
та за това исках хомеопат да я погледне ...

# 6
3-та градска, д-р Михайлов през цялата бременност съм пила само хомеопатични лекарства

# 7
и д-р Ангелов от поликлиниката в Овча купел
НО за такова нещо се отива в спешното в Майчин дом, ей!

# 8
А защо 3 кюретажа за 20 дена?! newsm78

# 9
те даже са 3 кюртажа за 10 дена,защото не била изчистена както трябва!!!!! #2gunfire
сега вече твърдят че всичко е ок,но температурата продължава..започвам да си мисля че е на нервна почва....
А в Майчин дом точно и се изсмели на сестра ми,че ги занимава,защо си била сменяла често лекарите(а тя просто искаше да чуе още едно мнение)
не знам вече

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт