Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 юли 2015, 13:46 ч.

Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 9 тема

• 108 036
  • 751
  •   1
Отговори
  • в 1001-та нощ
Привет, Красавици!  newsm51

Вече девета тема споделяме опит, копнежи и предизвикателства
във виждането си за естетика и помощта отвън,
за да постигнем желаната визия.

Моля, вместо запис СПОДЕЛЕТЕ:

1. Какво бихте искали да коригирате и/или какво вече сте променили   Heart Eyes
2. Кои лекари и клиники във Вашия град предпочитате и кои не харесвате, защо
  Rolling Eyes

newsm76 newsm51 Heart Eyes

Предишни теми: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

# 1
Здравейте, тъй като моят въпрос се оказа последен в предишната тема, а се нуждая от отговори ще го повторя. Ще повторя и мой предишен пост за да се запознаете със състоянието ми:

"Не съм първа младост, скоро ще стана на 37, но  родих първото си дете миналата година. Вече влязох във форма като килограми, но имам ужасни стрии на корема и гърдите. Имам много изразителна бръчка между веждите и две дълбоки на челото. След раждането имам усещането, че устните ми се обезформиха, не знам дали така се казва, та и тях трябва да оправям, особено горната. Ще съм благодарна ако ме насочите кои процедури биха били удачни за мен."

Наскоро открих тази промоция и ме интересува как избирате какъв филър да използвате.
http://www.ofertomat.bg/Seksapilni-ustni-ili-izglagdane-na-brych … ystems-p3791.html

# 2
  • в 1001-та нощ
Изборът на филър го правя при консултация с лекаря  Peace

По другите теми - в Хил Клиник, например - могат да ти предложат комплексна услуга, предполагам и в другите по-големи клиники. Мини през няколко,запознай се с лекарите и какво щети предложат  Peace

Общо взето - за устните филър, за челото ботокс, за стриите лазер  Peace Колкото по-рано се обработват стриите - толкова по-добър ефект има  Peace Информирай се за това какъв резултат можеш да очакваш и прецени  дали си струва парите, времето, усилията и т.н.

# 3
И на мен ми е интересно някой лично да е използвал филърите на Скин Системс от ваучера. Пише, че филъра, който се използва е Himax hyaluron, но няма никаква информация за него - трайност и ефективност.

# 4
И на мен ми е интересно някой лично да е използвал филърите на Скин Системс от ваучера. Пише, че филъра, който се използва е Himax hyaluron, но няма никаква информация за него - трайност и ефективност.

a.l.e.n.a, благодаря за отговора, ако правилно съм разбрала не мога сама да избера филъра.

djudje78 никъде не виждам марката, която споменаваш в офертата.

# 5
  • в 1001-та нощ
Аз ходих преди 2 дни в Хил Клиник, при д-р Ванеска  Peace Там работят с няколко филъра, обсъдихме ги и си избрах - кой от тях да ползваме  Peace

На други места не съм ходила и не зная как се процедира  Peace

# 6
Благодаря за темата   bouquet

На въпросите
1. Какво бихте искали да коригирате и/или какво вече сте променили   
Преди малко повече от година слагах ХК в горната устна.

2. Кои лекари и клиники във Вашия град предпочитате и кои не харесвате, защо.
Засега съм правила процедури само в Хил Клиник и съм със смесени чувства.

# 7
В самата оферта, отдолу има въпроси и коментари - там е зададен въпроса за марката и от клиниката са отговорили. Laughing

# 8
  • Sofiq
Здравейте, тъй като моят въпрос се оказа последен в предишната тема, а се нуждая от отговори ще го повторя. Ще повторя и мой предишен пост за да се запознаете със състоянието ми:

"Не съм първа младост, скоро ще стана на 37, но  родих първото си дете миналата година. Вече влязох във форма като килограми, но имам ужасни стрии на корема и гърдите. Имам много изразителна бръчка между веждите и две дълбоки на челото. След раждането имам усещането, че устните ми се обезформиха, не знам дали така се казва, та и тях трябва да оправям, особено горната. Ще съм благодарна ако ме насочите кои процедури биха били удачни за мен."

Наскоро открих тази промоция и ме интересува как избирате какъв филър да използвате.
http://www.ofertomat.bg/Seksapilni-ustni-ili-izglagdane-na-brych … ystems-p3791.html

Отиди на консултация, доктора ще прецени кое е най - удачно за теб, зависимост от това какво търсиш.

# 9

Ще споделиш ли защо си със смесени чувства?
А като цени можете ли да ме ориентирате за Хил Клиник- филър в устните и назолабиални? Горе-долу...... знам, че е в зависимост...но пак да имам някаква ориентировка?

# 10

Ще споделиш ли защо си със смесени чувства?
А като цени можете ли да ме ориентирате за Хил Клиник- филър в устните и назолабиални? Горе-долу...... знам, че е в зависимост...но пак да имам някаква ориентировка?

Ами аз съм правила само устни и 1 ампула беше 500лв. миналата пролет. Аз я делих с приятелка и сложих половин в горната устна. За жалост ми остана бучица, която др. Валянова третира 2 пъти и намаля, но така и не се махна напълно, но това според мен е индивидуално и не се случва при всеки. Най - вероятно на есен пак ще ходя да видим какво може да се направи.

# 11

Аз също се възползвах от ваучер. Запази си час за консултация. Лекарят ще прецени кой филър е най-удачен за твоите устни. Това, в крайна сметка, е медицинска процедура. Не е като да идеш в магазина и да си избереш коя кутия с бонбони искаш  Peace
Аз си запазих час за консултация в козметичния им център на Джеймс Баучър. Ето ти контакти: http://skinsystems.bg/contact/

# 12
Pink Bubbles за кога ти е консултацията и къде ще поставяш филъра? Сподели задължително дали си доволна.  Laughing

# 13
Pink Bubbles за кога ти е консултацията и къде ще поставяш филъра? Сподели задължително дали си доволна.  Laughing
Вече поставих филър, то мина цял месец май и съм супер щастлива Wink Ако си пред същата дилема, не се чуди много.

# 14

Аз също се възползвах от ваучер. Запази си час за консултация. Лекарят ще прецени кой филър е най-удачен за твоите устни. Това, в крайна сметка, е медицинска процедура. Не е като да идеш в магазина и да си избереш коя кутия с бонбони искаш  Peace
Аз си запазих час за консултация в козметичния им център на Джеймс Баучър. Ето ти контакти: http://skinsystems.bg/contact/

Ясно, че е медицинска процедура, затова и разпитвам, да не гледам като теле в железница.
Също така  разбрах, че целият филъра не се слага на един път, може ли остатъка да се използва примерно за попълване на бръчки. 

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт