Инфо за проф.Аспарух Аспарухов,ортопед от Плевен

  • 39 560
  • 17
  •   1
Отговори
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Здравейте,някой има ли актуални телефони за връзка с професора?Интересуваме как мога да се сдобия със стелки.Благодаря предварително.

# 1
  • TX
  • Мнения: 590
телефоните са му същите 064/836288 е на сестрата му, но зная, че през август ще почива а сега май е в Трявна и оперира

# 2
  • Мнения: 9 429
Намерих личния телефон на доктора и се свързах с него, обаче със сестрата така и не успях. Чудя се тази жена ходи ли изобщо на работа Thinking Пореден ден звъня, естествено без събота и неделя и никой не вдига този телефон.

# 3
  • TX
  • Мнения: 590
Намерих личния телефон на доктора и се свързах с него, обаче със сестрата така и не успях. Чудя се тази жена ходи ли изобщо на работа Thinking Пореден ден звъня, естествено без събота и неделя и никой не вдига този телефон.
И аз имах същия проблем, моя позната си преотстъпи часа си, защото аз бях за него, а не можех да се свържа с нея за час.
Професора е работохолик и работи и събота и неделя, а сестрата си гледа графика  Peace още повече сега той  май оперираше и тя тогава почива.

# 4
  • Мнения: 5
Здравейте,  и аз от седмица вече се опитвам да се свържа с проф. Аспарухов, но никой не отговаря на телефона, който ми дадоха (064/836288). Има ли друг начин да се свържа с него?

# 5
  • TX
  • Мнения: 590
Август са в отпуск, това е телефона за записване на час. Дори и да се свържете с професора по мобилния, то секретарката му му води графика

# 6
  • Мнения: 9 429
От 1 септември е на работа. Целия август е в отпуск.

# 7
  • Мнения: 24
Здравейте ,
знаете ли дали проф.Аспарухов ще преглежда на 14-15.11 във Варна ? Имам запазен час от преди два месеца , но ми се искаше да знам със сигурност дали няма промяна . Цяла седмица звъня на посочените номера но не мога да се свържа .
Какво е това безобразие незнам , един телефон немогат за вдигнат , вече се чудя как успях да си запазя час .

# 8
  • Мнения: 9 429
Здравейте ,
знаете ли дали проф.Аспарухов ще преглежда на 14-15.11 във Варна ? Имам запазен час от преди два месеца , но ми се искаше да знам със сигурност дали няма промяна . Цяла седмица звъня на посочените номера но не мога да се свържа .
Какво е това безобразие незнам , един телефон немогат за вдигнат , вече се чудя как успях да си запазя час .

0888-810-449 това мисля му беше GSM-а обади се и питай.

# 9
  • Мнения: 24
Здравейте ,
знаете ли дали проф.Аспарухов ще преглежда на 14-15.11 във Варна ? Имам запазен час от преди два месеца , но ми се искаше да знам със сигурност дали няма промяна . Цяла седмица звъня на посочените номера но не мога да се свържа .
Какво е това безобразие незнам , един телефон немогат за вдигнат , вече се чудя как успях да си запазя час .

0888-810-449 това мисля му беше GSM-а обади се и питай.

Благодаря много !

# 10
  • TX
  • Мнения: 590
може би е във Варна сега

# 11
  • Мнения: 1
Здравейте ,
знаете ли дали проф.Аспарухов ще преглежда на 14-15.11 във Варна ? Имам запазен час от преди два месеца , но ми се искаше да знам със сигурност дали няма промяна . Цяла седмица звъня на посочените номера но не мога да се свържа .
Какво е това безобразие незнам , един телефон немогат за вдигнат , вече се чудя как успях да си запазя час .

Здравейте Simple Smile Днес трябваше да имам записан час във Варна за 14 и 30 , но го нямаше . Били го извикали по спешност сутринта . И сега не знам дали ще идва пак скоро или ще трябва да чакам до другият месец , когато е във Варна .
Някой може ли да ми даде съвет , дали е нужно направо да отида до Плевен на преглед , понеже знам , че там се задържа по - дълго и има голяма вероятност да се състои прегледа . И знаете ли до кога ще е във Варна този месец ?
Благодаря предварително Simple Smile

Последна редакция: пн, 16 ное 2015, 17:57 от Rouz Stoycheva

# 12
  • Мнения: 14
Здравейте! На мъжа ми му откриха скъсан медиален менискус и се каним да отидем при проф.Аспарухов в Плевен ,но имам много неясноти - например работи ли със здравната каса? Ако той му направи манипулацията с раздвижваненто как ще стане може ли в Русе и куп други, но за сега. толкова .Благодаря предварително!!!

# 13
  • TX
  • Мнения: 590
Здравейте! На мъжа ми му откриха скъсан медиален менискус и се каним да отидем при проф.Аспарухов в Плевен  ,но имам много неясноти - например работи ли със здравната каса?  да Ако той му направи манипулацията с раздвижваненто как ще стане във всеки  рехабилитационен център става те са си специалисти, а професора дава програма за рехабилитация може ли в Русе и куп други, но за сега. толкова .Благодаря предварително!!!


Peace

# 14
  • Мнения: 14
Здравейте! На мъжа ми му откриха скъсан медиален менискус и се каним да отидем при проф.Аспарухов в Плевен  ,но имам много неясноти - например работи ли със здравната каса?  да Ако той му направи манипулацията с раздвижваненто как ще стане във всеки  рехабилитационен център става те са си специалисти, а професора дава програма за рехабилитация може ли в Русе и куп други, но за сега. толкова .Благодаря предварително!!!


Peace
Благодаря !!!

Общи условия

Активация на акаунт