По колко дупки имате на ушите

  • 4 833
  • 93
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 932
3/1, но незнам дали двете о6те функционират, за6тото от доста отдавна нося само по една на двете у6и...

# 46
  • Мнения: 5 299
Аз съм пиърсинг маниачка(в начална фаза) Mr. Green На едното ухо имам 1, на другото 4 - всички дупки са запълнени(с обеци) Mr. Green, дори и спя с тях Heart Eyes СЕга продължавам и с други части на тялото...

# 47
  • Мнения: 5 317
На двете по една.

# 48
  • някъде
  • Мнения: 4 955
На едното ухо- 1, а на другото-2

# 49
  • Мнения: 310
На едното 0 , а на другото.....пак 0  Laughing

# 50
  • София
  • Мнения: 3 787
2.Много скучно,ама не ми е и хрумвало даже да си дупча ушите още Mr. Green

# 51
  • Мнения: 1 403
2 дупки,замислям се дали да не сложа още някоя  newsm78

# 52
  • Мнения: 5 622

 Аз имам по три дупки на всяко ухо. РЯдко ги запълвам всички едновременно обаче  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 607
По една на всяко.Едната от които е запушена.

# 54
  • София
  • Мнения: 786
2 на едното и 5 на другото  Grinning Нося малки халкички и едно малко гущерче, не ги свалям за нищо на света (само за да ги чистя)  Sunglasses

# 55
  • София
  • Мнения: 1 481
Общо три, две на дясното и една на лявото ухо. В 9ти клас си бях пробила сама с една губерка дупка на хрущяла на дясното ухо   perko  Но постоянно се възпаляваше и се принудих да  махна обицата, и така си зарастна дупката Sad Сега съм с по една сребърна халка на всяко ухо...

# 56
  • София
  • Мнения: 5 828
На едното ухо имам 3, на другото 1. В момента обаче нося само две обици - голями халкички.

И аз съм така, отдавна не съм си ги ползвала, дупките де, ама не са зарастнали  Grinning

# 57
  • Мнения: 1 427
По една на двете уши!

# 58
  • Мнения: 6 164
По една имам и сега се радвам, че не се подведох по модата преди години да си наредя по 2-3 на ухо. На косъм бях...

# 59
  • Мнения: 3 760
На лявото 3, на дяснота 1. Но отдавна не съм слагала никакви обици.

Общи условия

Активация на акаунт