Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 31 окт. 2004, 00:16 ч.

Да слабеем заедно-2 част

• 10 460
  • 106
  •   1
Отговори
  • Варна
Понеже ненадейно съм се лишила от 2-3 килограма...Rolling Eyes
Сетих се, че имаше тема, но продължение не съм чела отдавна.
Нали слабеехте, слабеехме?...
Резултати за споделяне няма ли?! Похвалете се нещо!

# 1
  • София
ами преди разждането бях 38, станах 63 и сега съм заковала на 46 и ни нагоре, ни надолу. Няма с какво да се похваля  Sad

# 2
  • София - България
Цитат на: AnMary_
ами преди разждането бях 38, станах 63 и сега съм заковала на 46 и ни нагоре, ни надолу. Няма с какво да се похваля  Sad
Да не си объркала килограмите преди раждането Shocked  Confused

# 3
  • София - България
Аз съм си  261uu 77,но поне не съм на горе,нещо от около месец съм разредила тренировките,пък и си похапвам,но ще се стягам Confused

# 4
  • у нас
Аз така се бях мобилизирала лятото  #Milti
ама то и при бабите няма нет, пък ние бахме при тях
сега 5 минути да имам свободни и   typeuu
Но като равносметка - качих почти 30 кг.
останаха за сваляне 6-7  Wink  Wink  Wink

# 5
  • София
не съм го сбъркала Wink бях кльощава Wink сега си гледам дънките от онуй време и се питам как съм влизала в тях. Wink Малко след раждането успях да се намъкна в тез дънки, но беше за кратко

# 6
  • BE, 2260
Аз свалих, колкото трябваше - бях 76-77, а сега съм 70-71.
Много съм доволна. Стават ми старите дънки. Grinning Обаче сезонът за отслабване свърши. Догодина ще се опитам да сваля още някое кило. Макар че и така съм си добре. На ръст 182  70 кила са почти добре. Laughing

# 7
И аз мъничко отслабнах, 2 кг. Ама си трябва още. Всъщност добрата новина е, че вече съм на килограмите от преди бременността. Лошата е, че преди да забременея понапълнях и сега трябва да свалям точно тези килограми. Ръста ми е 168, а килограмите 65. Целта е 55, е в краен случай може и 57, но само в много краен. 53 кг бях преди първата бременност, а това беше мнооого отдавна, преди 11 кг. Нещо и аз занемарих фитнеса, но започвам пак. При мен голям проблем е коремът. Всичките мазнинки са ми там и около талията. Иначе на крака и дупе съм супер. Айде дръжте фронта, че като ми спадне ентусиазма да има от къде да се зареждам Laughing  И аз ще се похваля, като има успехи. Верно, че на този свят има всякакви хора, и дебели и слаби, обаче защо дебелите да сме ние, а  Sad
Какво ще кажете?

# 8
  • Sofiа
Аз имах за сваляне 15  Imp  Вече се преборих с 7-8 за около месец и половина и ми остават още толкова. Свалям с диета (плодове, заленчуци, малко месо и мляко) и Тае Бо по 30 мин сутрин. Обещала съм си до Нова година да влизам във всички стари дрешки.

# 9
  • До хладилника, който обичам
Мдааа... Моя беше оная тема.
Преди да забременея бях 54 (по принцип 51-52, ма бях се освинила, та...) Качих до 64. С раждането 'изчезнаха' 6,5 кг, после аз бързо си наваксах и на 40 ден след раждането бях пак 64, но вече нямах бременен корем отпред, а едни чудни бели, па дебели балдъри и двойна (почти) гушка.
Когато Мая беше на 6 м леееко взех да свалям. Година след раждането бях пак 54, после даже 53 (да отбележа, че си кърмя детето). Сега сигурно пак съм си 54, щото едни фафли, едни чоколади и спагети със сметана, не ви е работа...
Смятам да пробвам няколко рецепти от разделното хранене - няма да ям разделно изобщо, щото не ми се занимава засега, но рецептите са като че ли по-леки, по-нискокалорични, а и мъжа ми се оплаква, че бил надебелял.
Иначе - влизам си в дрехите отпреди бременността. Някой ден, когато спра да кърмя, може да си влезна и в старите сутиени (и да сваля още 1-11/2 кг от циците, нали се свиват млечните жлези)...
Това е от мен - рапорт даден!

# 10
  • Варна
а пък аз съм вече малко слонче! 261uu Корема ми е голям, все едно че съм в 6-я месец! Shocked УЖАС! Тази бременност определено ям по-малко, много стриктно не ям сладко..... и пак започнах да се освинвам Animal Pig , дори от по-рано.  Banghead Нямам си кантарче в къщи и сега с трепет чакам консултацията....та да ми се смеят слаботелесните акушерки.... Rolling Eyes  hahaha  hahaha  hahaha  Cry

# 11
  • Sofia
Цитат на: Туфи
а пък аз съм вече малко слонче! 261uu Корема ми е голям, все едно че съм в 6-я месец! Shocked УЖАС! Тази бременност определено ям по-малко, много стриктно не ям сладко..... и пак започнах да се освинвам Animal Pig , дори от по-рано.  Banghead Нямам си кантарче в къщи и сега с трепет чакам консултацията....та да ми се смеят слаботелесните акушерки.... Rolling Eyes  hahaha  hahaha  hahaha  Cry

знаеш ли, че една жената бременна за втори път по-бързо започва да и личи. наблюдявам мои приятелки

# 12
  • Варна
Цитат на: DEianaZ

знаеш ли, че една жената бременна за втори път по-бързо започва да и личи. наблюдявам мои приятелки

Казаха ми, ама си мисля, че искаха да ме успокоят.... Rolling Eyes  Sunglasses

# 13
  • Sofia
Цитат на: DEianaZ

Абсолютно вярно. Съдя от собствен опит. Когато забременях за втори път ми пролича още в 2 месец. Две седмици след като самата аз разбрах, че съм бременна започнаха въпросите:" Ти пак ли си бременна".
 А относно килограмите вторият  път стигнах до 94. В момента съм 67, а преди първото раждане бях 58 кг. Остават още 9 кг,с които трябва да се преборя, но вече не издържам на тези проклети диети. Непрекъснато съм гладна.

# 14
  • Варна
Цитат на: stefania

Абсолютно вярно. Съдя от собствен опит. Когато забременях за втори път ми пролича още в 2 месец. Две седмици след като самата аз разбрах, че съм бременна започнаха въпросите:" Ти пак ли си бременна".
 А относно килограмите вторият  път стигнах до 94. В момента съм 67, а преди първото раждане бях 58 кг. Остават още 9 кг,с които трябва да се преборя, но вече не издържам на тези проклети диети. Непрекъснато съм гладна.

stefania, ти направо ме успокои! Laughing  Sunglasses

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт